Trubky k chlazení

Šasí, tridion, panely, střecha, ...
Odpovědět
Impac
Příspěvky: 36
Registrován: úte 30 říj 2007, 17:40
Bydliště: Tábor

Trubky k chlazen

Příspěvek od Impac »

Tak u? m?m prvn? probl?m, miz? mi voda, zjistil jsem ?e se mi proklepala ta hlin?kov? trubi?ka co jde interi?rem pod kobercem. Uvolnila se mi tam pr?chodka a u? to bylo. Nev?te n?kdo kolik ty trubky m??ou st?t???
moni

Příspěvek od moni »

promin, ?e ti do toho tak sk??u, ale nejsi z dra?ic u t?bora???jsem z opa?an,,, :lol:
jinak s trubi?kama ti asi moc nepom??u, zkus klasick? odkaz www.smart-dily.cz
Impac
Příspěvky: 36
Registrován: úte 30 říj 2007, 17:40
Bydliště: Tábor

Příspěvek od Impac »

Jo jo tak p?esn? odsud jsem
moni

Příspěvek od moni »

no tak to by jsme mohli n?kdy d?t spicha, a? pojedu zase k rodi??m! :D m? ted st?l smat?k m?s?c u va?ka volka ve v?echov? v oprav?, mo?n? jsi ho tam v?dal :cry: ale u? je v po??dku..mo?n? by ti va?ek i poradil, kde sehnat ty trubi?ky..kdybys cht?l, m??u ti na n?j poslat tel SZ..
z m?ho sm?rta byl dost na v?tvi, ale ted u? v nich m? praxi :wink:
Impac
Příspěvky: 36
Registrován: úte 30 říj 2007, 17:40
Bydliště: Tábor

Příspěvek od Impac »

J? jsem ho tam vid?l. St?l tam u silnice a m?l nahatej zadek. Copak mu bylo "malink?mu"? J? u? m?m opraveno a u? zase jezd?m.
moni

Příspěvek od moni »

:cry: jj, sundal mu ka?ata a nechal o tam obna?en?ho st?t, no..ale u? je zase se mnou..?ral olej asi litr na 500km...tak mu vyndal motor a ud?lal mu go!vym?nil mu tam 4 naskrz PRO?RAN? ventili, sv??ky, p?stn? krou?ky, no prost? tak n?jak v?echno..ale va?ek je fakt ?ikovnej :wink:
Impac
Příspěvky: 36
Registrován: úte 30 říj 2007, 17:40
Bydliště: Tábor

Příspěvek od Impac »

Tak alespo? ?e u? v?m kdo by mi to opravil kdyby se n?co p?ihodilo. Tak tro?ku se s n?m zn?m, proto?e n?m vozil auta na lakovnu.
Ivo

Re: Trubky k chlazen

Příspěvek od Ivo »

Impac píše:Tak u? m?m prvn? probl?m, miz? mi voda, zjistil jsem ?e se mi proklepala ta hlin?kov? trubi?ka co jde interi?rem pod kobercem. Uvolnila se mi tam pr?chodka a u? to bylo. Nev?te n?kdo kolik ty trubky m??ou st?t???
J? to m?l taky, a ?e?ili jsme to tak, ?e mi mechanik sehnal trubky od voda?? nebo topen??? z m?di, ud?lali osazen? a pak jsme na n? norm?ln? nasadili hadice. Byl jsem sice v servisu celej den, ale opraveno na do?ivot?...
Odpovědět