Spojka - Smart roadster vs roadster brabus

Řešení problémů převodovky, spojky, řazení
Odpovědět
yano

Spojka - Smart roadster vs roadster brabus

Příspěvek od yano »

Nevie niekto, ci mi sadne spojka z brabusa do roadstera 60kW?
Udajne je vacsia, ale zase nechce sa mi verit ze by mal brabus usporiadane vsetko tak aby sadla vacsia spojka a 60kW nie... nevie to niekto overit?
Don Martinello

Příspěvek od Don Martinello »

Brabusacka spojka je odlisna od klasickej (60 a 82 kW), ale pasovat by mala. Otazka je, co tymto upradom planujes dosiahnut :wink: . Na 60 kW Roadie sa mi to zdaju zbytocne investovane bubaky. Viac info najdes na UK fore http://www.theroadster.net/trc/modules/ ... 5&forum=12.
yano

Příspěvek od yano »

mam to chipnute na 140 newtnov krutiaci moment, a seriova spojka smyka.
povodne ma roadster 60kW 110 newtnov, co je dost rozdiel oproti 140. mam to pomerane na brzde, takze to je realny narast nie papierovy.

uz som o tom co to pozistoval a spojka by mala sadnut, mam ju uz aj objednanu, tak dufam ze mi to pomoze a uzijem si vacsi krutak naplno uz coskoro ;-)
Don Martinello

Příspěvek od Don Martinello »

Z ineho tvojho prispevku som zistil, ze mas Roadster nacipovany. Potom mi to bolo jasne uz. To dyno ma celkom zaujima, rad by som realne vedel kolko viem vytlacit z mojho BRC04 :wink:. Papierovo by mal mat max. 130 Nm.
yano

Příspěvek od yano »

tak skoc niekam na brzdu a zistis ;-)
Uživatelský avatar
marko583
Smart ACE
Příspěvky: 508
Registrován: pon 06 bře 2006, 20:55
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marko583 »

yano píše:tak skoc niekam na brzdu a zistis ;-)

profituning, mm racing, max motorsport... maju brzdu. v slovnafte je brzda...
Smart Roadster Coupe 2003 - ano, je to tak, pokorili sme 230.000 km. povodny motor, prevodovka a dokonca aj aktuator... Akurat spojka sa odporucala do vecnych lovist pri 210.000 km a 10 rokoch prevadzky. A odisiel uz aj starter, ci alternator a preventivne je tam aj nove turbo.
Jaguar XJR 1996 - 203.000 km nova vydreva na ceste, daka lakovacka porobena, opat vyzera ako ozajstne auto
Mercedes Vito Marco Polo 2000 - milion kilometrov, ale to byvanie kde chces nicim nenahradis
Hyundai Atos 2004 - 92.000 km a s tym sa da ist furt plny a aj tak to nejde :-)))
Oltcit Club 1988 - rozobraty do srobika a vyvarena karoseria, nachystana na lakovanie...

Kto brzdi, prehrava...
Uživatelský avatar
road-star
Smart ACE
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv 14 pro 2006, 21:50
Bydliště: Praha 4 Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od road-star »

já mám taky brzdu! :wink:
A smart fan of the Smart club without a Smart car anymore. That's fun. And that's smart. :wink:
Uživatelský avatar
marko583
Smart ACE
Příspěvky: 508
Registrován: pon 06 bře 2006, 20:55
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marko583 »

[quote="road-star"]já mám taky brzdu! :wink:[/quote

ale kto brzdi, prehrava...

jak na ceste, tak v chlastani...
Smart Roadster Coupe 2003 - ano, je to tak, pokorili sme 230.000 km. povodny motor, prevodovka a dokonca aj aktuator... Akurat spojka sa odporucala do vecnych lovist pri 210.000 km a 10 rokoch prevadzky. A odisiel uz aj starter, ci alternator a preventivne je tam aj nove turbo.
Jaguar XJR 1996 - 203.000 km nova vydreva na ceste, daka lakovacka porobena, opat vyzera ako ozajstne auto
Mercedes Vito Marco Polo 2000 - milion kilometrov, ale to byvanie kde chces nicim nenahradis
Hyundai Atos 2004 - 92.000 km a s tym sa da ist furt plny a aj tak to nejde :-)))
Oltcit Club 1988 - rozobraty do srobika a vyvarena karoseria, nachystana na lakovanie...

Kto brzdi, prehrava...
Uživatelský avatar
road-star
Smart ACE
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv 14 pro 2006, 21:50
Bydliště: Praha 4 Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od road-star »

:D
A smart fan of the Smart club without a Smart car anymore. That's fun. And that's smart. :wink:
Don Martinello

Příspěvek od Don Martinello »

Jasne, niekam skocim a pomeriame. Dik, za tipy.
Odpovědět