pro moni a gibona

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: *5* 8X/ 8EX -O *srd1* *srd2*
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: pro moni a gibona

od Jirka P » úte 04 lis 2008, 06:55

Gibon píše:
xlukas.cz píše:
Gibon píše:Ták a je to. Ten de.ilní černoušek to fakt vyhrál :x
je to v prdeli. sem si myslel, ze byl opravdu 6. to bylo umlyslne, ze je pred sebe pustil. jinak to nechapeme.
Taky si myslím že to pustili protože už to bylo na rovině kde gumy nemají takovou výhodu.
Tak to by jsi se divil! On ten slick klouže jak prase! Zkus si to někdy na motokárách za deště! Ta trakce je fakt nahovno! A to se nebavíme o brždění!!

od David0600 » pon 03 lis 2008, 23:43

gumy hrajou dost velkou úlohu, proč by jinak všichni jeli do boxu pár kol před koncem (mimo toho kterej sázel na to že to dojede na suchejch kdyby si dal taky box na výměnu tak ztratí minimálně 20vteřin a vůbec by nezasáhnul do dramatického pořadí)

od Gibon » pon 03 lis 2008, 22:20

xlukas.cz píše:
Gibon píše:Ták a je to. Ten de.ilní černoušek to fakt vyhrál :x
je to v prdeli. sem si myslel, ze byl opravdu 6. to bylo umlyslne, ze je pred sebe pustil. jinak to nechapeme.
Taky si myslím že to pustili protože už to bylo na rovině kde gumy nemají takovou výhodu.

od David0600 » pon 03 lis 2008, 20:07

libovej závod, Mclaren vždy vítězí :D

od Jirka P » pon 03 lis 2008, 13:33

Jo, úmyslně pustil, když všichni jeli na mokrejch gumách a Toyota nepřezula!

McLaren!

od xlukas.cz » pon 03 lis 2008, 10:30

Gibon píše:Ták a je to. Ten de.ilní černoušek to fakt vyhrál :x
je to v prdeli. sem si myslel, ze byl opravdu 6. to bylo umlyslne, ze je pred sebe pustil. jinak to nechapeme.

od DYK77 » ned 02 lis 2008, 21:32

Jo tak. To jde mimo mě :roll:

od Gibon » ned 02 lis 2008, 20:48

F1. Hamilton

od DYK77 » ned 02 lis 2008, 20:33

Nejsem v obraze ? :roll:

od Gibon » ned 02 lis 2008, 20:28

Ták a je to. Ten de.ilní černoušek to fakt vyhrál :x

od houska » pát 10 říj 2008, 15:49

samej protein

od DYK77 » pát 10 říj 2008, 15:46

Je to výživný :idea:

od houska » pát 10 říj 2008, 15:43

:-X :-X :-X 8E

od Jirka P » pát 10 říj 2008, 09:06

houska píše:
David0600 píše:z toho budeš mít zase kameny :lol:
a žáby
A hlavně v tom obcujou ryby :lol:

od houska » čtv 09 říj 2008, 19:15

a já místo 12tky dávám maliny

Nahoru