co si kdo z vás kdy prál...?!?

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: *5* 8X/ 8EX -O *srd1* *srd2*
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: co si kdo z vás kdy prál...?!?

od houska » pát 30 kvě 2008, 23:44

tak to jo.

od David0600 » pát 30 kvě 2008, 23:41

sem myslel jako stará babka :lol:

od houska » pát 30 kvě 2008, 23:40

už je fit

od David0600 » pát 30 kvě 2008, 23:39

a berli :lol:

od houska » pát 30 kvě 2008, 23:38

vezme si tašku na kolečkách

od David0600 » pát 30 kvě 2008, 23:36

už ho vidím s tím ruksakem :lol:

od houska » pát 30 kvě 2008, 23:35

těžko

od David0600 » pát 30 kvě 2008, 23:34

leda podpuláček :lol:

od houska » pát 30 kvě 2008, 23:33

aby neměl žízeň :lol: tam asi kolu točit nebudou

od David0600 » pát 30 kvě 2008, 23:32

aby to měl čím zapíjet jo :lol:

od houska » pát 30 kvě 2008, 23:31

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bere si na pivní slavnost karton koly

od David0600 » pát 30 kvě 2008, 23:31

zdravím gibona :lol:

od houska » pát 30 kvě 2008, 23:29

a ha kočku :lol:

zleju se až zejtra s pralesní opicí

od David0600 » pát 30 kvě 2008, 23:25

jako že se dneska zleješ :lol:

od houska » pát 30 kvě 2008, 23:21

co?

Nahoru