Gibonova fotosoutěž.

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: *5* 8X/ 8EX -O *srd1* *srd2*
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Gibonova fotosoutěž.

od David0600 » ned 11 kvě 2008, 23:51

sou tam pěkné cumulusy

od Gibon » ned 11 kvě 2008, 23:48

Ne, to vyskočili tak vysoko :D

od David0600 » ned 11 kvě 2008, 23:23

si jel v ponorce jo :lol:

od Gibon » ned 11 kvě 2008, 23:12

To jsem viděl cestou na dovolenou :D

od David0600 » ned 11 kvě 2008, 22:49

čekám něco záludného :lol:


Obrázek

od DYK77 » sob 10 kvě 2008, 12:52

Uz se take tesim na druhe cislo, teda kolo :-)
S tim rozhoupanim jsi me tedy dostal, v tak male sklenici udelat vlnobiti bez vyliti a jeste fotit...

od kimby » pát 09 kvě 2008, 05:18

Už se těším na druhé kolo :wink:

od kimby » pát 09 kvě 2008, 05:17

Gibon píše:Tak tedy. Je to nafoceno takto: V první (bližší) sklenici je jen čistá voda díky kulatosti sklenice funguje voda jako konkávní čočka a tudíž se v ní obraz otáčí. To modré je prostě jen otočený obraz té sklenky vzadu. A křivá hladina byla pro všechny velký oříšek. Sklenice byla prudce přisunuta do obrazu, honem ruku pryč a vyfotit než se hladina uklidní. A to je celé. Už chystám druhé kolo.
Křivou hladinu jsem uhádla, hurá :D To jsem byla velmi blízko :-D

od road-star » pát 09 kvě 2008, 00:01

No to je EASY! :wink: :lol:

od Gibon » čtv 08 kvě 2008, 23:54

Tak tedy. Je to nafoceno takto: V první (bližší) sklenici je jen čistá voda díky kulatosti sklenice funguje voda jako konkávní čočka a tudíž se v ní obraz otáčí. To modré je prostě jen otočený obraz té sklenky vzadu. A křivá hladina byla pro všechny velký oříšek. Sklenice byla prudce přisunuta do obrazu, honem ruku pryč a vyfotit než se hladina uklidní. A to je celé. Už chystám druhé kolo.

od road-star » čtv 08 kvě 2008, 20:42

Nenapínej, rychle pověz, jak to vlastě je? :shock:

od DYK77 » čtv 08 kvě 2008, 20:07

Hlavně já, pořád nevím jestli je to tedy na stojáka nebo ne :lol:

od road-star » čtv 08 kvě 2008, 14:06

Utni to! Už jsme celý žádostiví! :shock:

od Gibon » čtv 08 kvě 2008, 09:28

No asi to už ukončím.

od DYK77 » čtv 08 kvě 2008, 02:35

Tak jak to dopadlo?

Nahoru