Svatba v Brne

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: *5* 8X/ 8EX -O *srd1* *srd2*
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Svatba v Brne

od kimby » ned 07 zář 2008, 21:32

Když Smártí svatba, tak stylová :lol:

Prstýnky
Obrázek

Smártíci
Obrázek

od teri » stř 03 zář 2008, 19:14

se nestačím divit :shock:

od kimby » stř 03 zář 2008, 17:26

road-star píše:A myslím, že to nemá daleko :wink: :lol:
a kdo to je? :lol:

od dyno » stř 03 zář 2008, 09:50

DYK77 píše::lol:
DYK77 píše:Obrázek
Ty krááso..... to je hukot ovšem :)

od road-star » stř 03 zář 2008, 00:47

A myslím, že to nemá daleko :wink: :lol:

od DYK77 » stř 03 zář 2008, 00:02

:lol:
DYK77 píše:Obrázek

od houska » úte 02 zář 2008, 16:49

bych o jednom věděl tady z fora

od dyno » úte 02 zář 2008, 16:08

chtělo by to nějaký výběrový řízení.... :P

od teri » úte 02 zář 2008, 15:22

já zírám.. koláčky, plíny... :shock:
sáákriš, se budu teda muset kouknout po nějakým tom ženichovi... :lol:


haloooo, je tady nějakej ženich??? ženichu!! ozvi se!!

:-)))

od xlukas.cz » pon 01 zář 2008, 18:01

tak jim to naplanuj, kdyz se k nicemu nemaji *;-)

od houska » pon 01 zář 2008, 17:59

DYK77 píše::shock: :D
Jak to píše vždycky Houska? Cejtím svatební koláčky nebo tak ... ? *VV*
taktak nejdřív svatební koláčky a potom plííííííííííny :lol: :lol: :lol:

od DYK77 » sob 30 srp 2008, 23:33

Nová dobá :lol:

od dyno » pát 29 srp 2008, 15:14

tak to gratuluju :P

od teri » pát 29 srp 2008, 14:56

ani nevěsta neví.. :lol: a to je fakt průůůser :shock: :D

od dyno » pát 29 srp 2008, 14:09

a koho si bere že se ptám tak nesměle ? :-)))

Nahoru