Dovolená-kdy kam jak?

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: *5* 8X/ 8EX -O *srd1* *srd2*
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Dovolená-kdy kam jak?

od houska » čtv 02 říj 2008, 22:15

sem věděl že se chytneš :wink:

od houzar » čtv 02 říj 2008, 22:13

tak já tam chci na 100pro za panem Příhodou

od houska » čtv 02 říj 2008, 20:48

ještě jsem tam nebyl ale chystám se tam mám to kousek od bytu

od kimby » čtv 02 říj 2008, 20:46

jééé, díky, tak pokud se na neděli nijak nedomluvíme, určitě bychom tam s Dykoušem mohli, stejně v Praze chceme spát bez ohledu na cokoli :wink:

od houska » čtv 02 říj 2008, 20:44

od kimby » čtv 02 říj 2008, 20:39

já bych do nějakého muzea jela, myslím na auta či technické věci, škoda, že třeba na neděli (když už budeme v té Praze na SP) to nejde..všude je zavřeno :?

od houska » čtv 02 říj 2008, 18:42

neprovokuj :lol:

od houzar » čtv 02 říj 2008, 07:27

od DYK77 » čtv 25 zář 2008, 20:47

ten Cord Front Drive Model 812 ( žlutej až dole ) je hustej

od houska » čtv 25 zář 2008, 20:38

od DYK77 » čtv 25 zář 2008, 20:36

Těch je :shock:

od houska » čtv 25 zář 2008, 18:13

od houzar » čtv 25 zář 2008, 17:04

od houska » čtv 18 zář 2008, 22:41

jak to vidíš gibone?

od David0600 » stř 15 srp 2007, 20:05

aspon ?e u?

Nahoru