Nalezeno 231 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- úte 05 kvě 2026, 10:34
- Fórum: Ostatní
- Téma: Něco ze 450.
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 465
- pon 04 kvě 2026, 18:04
- Fórum: Ostatní
- Téma: Něco ze 450.
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 465
Re: Něco ze 450.
Právě proběhla akce kulový blesk, přemístěno asi o 10km, Peťo dík, ušetřils mě cestu do sběrného dvora 
- sob 02 kvě 2026, 19:25
- Fórum: Ostatní
- Téma: Něco ze 450.
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 465
Re: Něco ze 450.
Telefon jsem Ti poslal, ale je i tady v prvním příspěvku.
- pát 01 kvě 2026, 12:08
- Fórum: Ostatní
- Téma: Něco ze 450.
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 465
Re: Něco ze 450.
Dík 
- čtv 30 dub 2026, 06:16
- Fórum: Ostatní
- Téma: Něco ze 450.
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 465
Re: Něco ze 450.
Ahoj, poslal jsem Ti mejla, Petr 
- pon 27 dub 2026, 11:35
- Fórum: Ostatní
- Téma: Něco ze 450.
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 465
Něco ze 450.
Za odvoz a dobrou láhev
nabízím celý předek(plasty na světla "buráky") + přepravku drobností. Fotky mejlem wildart@tiscali.cz, nebo WhatsApp 606944516, vše v Blansku, za týden to jistí sběrný dvůr 
- čtv 10 dub 2025, 06:42
- Fórum: Prodám
- Téma: Nový termostat.
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 353
Re: Nový termostat.
Ahoj, máš to v mejlu 
- stř 09 dub 2025, 13:56
- Fórum: Prodám
- Téma: Nový termostat.
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 353
Nový termostat.
Typ 18-0262, cena 200,- wildart@tiscali.cz
- pon 12 úno 2024, 08:11
- Fórum: Podvozek a karoserie
- Téma: Nová smártí nemoc?
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1485
Re: Nová smártí nemoc?
Ty mě taky vloni měnili, když to je natěsno a guma ztuhne, tak asi vrže
- čtv 18 led 2024, 15:34
- Fórum: Podvozek a karoserie
- Téma: Nová smártí nemoc?
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1485
Re: Nová smártí nemoc?
Když přituhne, tak Pinďa chrastí jak kostlivec, jedno klepání bylo od přezky na pásu - odstraněno - ale vrže furt 
- čtv 28 zář 2023, 11:48
- Fórum: Podvozek a karoserie
- Téma: Výkon klimatizace
- Odpovědi: 25
- Zobrazení: 21191
- pon 15 kvě 2023, 20:21
- Fórum: MOTOR
- Téma: Olej motor a převodovka
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 3299
Re: Olej motor a převodovka
Doufám, že je objednanej i olej. filtr
- pon 15 kvě 2023, 19:52
- Fórum: MOTOR
- Téma: Olej motor a převodovka
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 3299
Re: Olej motor a převodovka
Dík, to bych mohl dát, ale stejně se jich zeptám, co ty informace na webu doporučují za náplň. Naposled hledali, kolik, dát do chladiva klimy
- pon 15 kvě 2023, 15:40
- Fórum: MOTOR
- Téma: Olej motor a převodovka
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 3299
Re: Olej motor a převodovka
U tý 75W90 píšou, že splňuje API GL-4 a tohle jsou parametry Dexron ll:
Byl vyvinut pro použití v automatických převodovkách, hydraulických systémech řízení, měničích a silových převodech a může být použit jako univerzální ATF (kapalina pro automatické převodovky) pro všechna vozidla a strojní ...
Byl vyvinut pro použití v automatických převodovkách, hydraulických systémech řízení, měničích a silových převodech a může být použit jako univerzální ATF (kapalina pro automatické převodovky) pro všechna vozidla a strojní ...
- pon 15 kvě 2023, 08:02
- Fórum: MOTOR
- Téma: Olej motor a převodovka
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 3299
Re: Olej motor a převodovka
Jo, 10W40 mu šmakuje, převodový jsem při nájezdu 55000km ještě neřešil 