Chat, kecanie od veci, off topic a podobne

Informace o provozu clubu
Uživatelský avatar
armani
Příspěvky: 215
Registrován: pon 27 srp 2007, 22:27
Bydliště: Trencín

Příspěvek od armani »

Písal, že chystá pre vás grafomanov nejaký malý darček. Podrobnosti asi pod nátlakom prezradí sám. :wink:
Igor, Trencín
Smart Fortwo MC 01, 599cm3, benzín, výbava pure, r.v. 2002, farba: cierna, stav km k 10.11.2016: 90 105 km
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Už dlouho jsem chtěl zkusit nainstalovat MK portál, pak by fórum vypadalo takhle http://www.saxoclub.net/index.php , ale bez lukáše je to o hubu a taky ho nechci pořád otravovat, jsem rád, že fórum jede.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
armani
Příspěvky: 215
Registrován: pon 27 srp 2007, 22:27
Bydliště: Trencín

Příspěvek od armani »

Toto forum je forum, ten tvoj odkaz je portál kde je aj modul pre forum. Na základe phpBB sa dá do fora prida aj modul pre chat, to je to pravé orechové pre vás grafomanov. Napríklad takto http://www.rcauto.sk/index.php alebo takto http://www.cats.sk/forum/index.php , tých príkladov je vela. Tam by ste mohli tlacha až by ste si zodrali klávesnice. :lol:

Pozerám, že je tu už aj Lukas, ten ma asi zrovná. :( :wink:
Igor, Trencín
Smart Fortwo MC 01, 599cm3, benzín, výbava pure, r.v. 2002, farba: cierna, stav km k 10.11.2016: 90 105 km
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

MK portál se dá nainstalovat dodatečně. Ano je to tak, že fórum je pak jen součástí portálu a okolo jsou další věci jako chat, galerie, úvodní stránka ...
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Zkuste se někdo podívat až na konec fóra. Přidal jsem tam novou kategorii SERVIS, je to úplně dole jak je přihlášení

Dawe můžeš to zkusit i moderovat, dal jsem Ti tam k tomu přístup. Pak řekni jestli to stojí za to, nebo ne. Díky
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
armani
Příspěvky: 215
Registrován: pon 27 srp 2007, 22:27
Bydliště: Trencín

Příspěvek od armani »

Pridal so ti do motora prispevok.

To členenie čo si navrhol vyhovuje, už by som ho viac nedrobil na podskupiny.

Prechodom na typ MK portál by sme si moc nepomohli, tam je forum len doplnkom a aj tak vyzerá. Zostanme pri myšlienke, že forum je nosným prvkom a okolo neho sa potom môžu naveša dalšie moduly. Aj pri súčasnom systeme fora sa dá robi portál, má to len jeden háčik. Kto to bude robi? Kto bude pravide¾ne písa články atd, atd. To sú len základné otázky. Uvedomme si, naša základňa je dos malá a tým je dos obmedzený počet aktívnych členov ktorí by tvorili čosi ako redakčnú radu. Portál bez zaujímavých a najmä denne nových článkov je nezaujímavý a pomaly upadá do zabudnutia a stratena.

Formát nechajme, radšej sprísnime disciplínu a toto forum bude super.
Igor, Trencín
Smart Fortwo MC 01, 599cm3, benzín, výbava pure, r.v. 2002, farba: cierna, stav km k 10.11.2016: 90 105 km
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

armani píše:Formát nechajme, radšej sprísnime disciplínu a toto forum bude super.
Něco na tom určitě je :wink:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Chorche
Smart ACE
Příspěvky: 1057
Registrován: úte 18 bře 2008, 17:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche »

hmmmm.... sklamali ste mně. Chodil sem sem rát, protože sem si tu připadal skoro jako doma na www.4runnerclub.org/diskuze.htm a na www.offroadforum.cz . Ale jak začnete moderovat a mazat a banovat, tak mně to tu přestane bavit :? :roll: Lidi copak ste nepochopili, že díky offtopicům se dovíte právě úplně nejvíc ?
Defynytyvně bez Smartu.
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Špatně jsi to pochopil,OT se nebude tolerovat hlavně ve složce Servis,jinde si můžeš psát co chceš,když se v nějakém příspěvku v servisu budeš s někým bavit třeba o pivu,tak to nikdo mazat nebude uprostřed vaší diskuze,ale třeba druhý den se to odstraní,blokovat učet se taky nikomu nebude,takže psát můžeš dál.Když něco v servisu napíšeš jinam než máš tak ti to taky nikdo hned mazat nebude,pouze se to přesune na správný místo.Nejde o žádnou buzeraci,ale o to aby servis byl přehlednej.
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Nebuď zklamaný , to se zaběhne.
člověk se nezavděčí všem a tak musel přijít kompromis. Kategorie Smart Autoclub, je v podstatě neomezená. V ShoutBOXu se dá napsat i absolutní blbost a nikdo nikomu nic nevyčte :)
Servis byl pro mnohé nové i pokročilé uživatele oříškem a tak se rozčlenil na témata. Pokud bude někdo chtít v servisu reagovat a nebude to zcela k věci, řekněme že se bude jednat o vtip. Tak není problém hodit do Shoutboxu nové téma pod názvem např. OT do tématu brzdy" vložit tam Citaci toho na co reaguji a říci co mám na srdci.
Přáním několika XX lidí je, aby v servisu zůstala zachována přehlednost a určitá úroveň, tak doufám, že v tomto směru bylo alespoň částečně vyhověno a ostatním to nezkazí náladu. Jde jen o vzájemnou solidárnost, ne o buzeraci :wink:
Naposledy upravil(a) DYK77 dne pon 16 bře 2009, 22:08, celkem upraveno 2 x.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262
Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy

nnm,

Příspěvek od houska »

Smart Autoclub je kde?
houska mi už neříká pane
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

To je takovej bordel na Chodově :lol:
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Odpovědět