Chat, kecanie od veci, off topic a podobne

Informace o provozu clubu
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

aby tu pak nebylo více adminů a moderátorů než normálních členů

teď je nás osm a produktivita práce je mizerná
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

mizerna i proto, ze jeden sem uz davno nechodi vubec a druhy ma moc prace.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

houska píše:do servisu a tuningu nechodim tak nevim co tam provádíte ale jestli chcete tak něco promažu ale všechno promazat nestíhám tak jak píše dyk at dá moderátora jěště někomu pokud má někdo zájem a může mazat
Moderátora máš už nějakej pátek. Když nechodíš do servisu a tuningu, což chápu, tak to můžeš zkusit jinde, tam se toho taky najde dost :)
Některá OT není nutné hned mazat. Pokud je debata aktuální, dá se téma rozdělit v moderaci tématu tak, že moderátor označí příspěvky, které chce přesunout jinam, nastaví rubriku kam se mají příspěvky přesunout, např. Shoutbox a zadá název nového tématu. Pak tlačítkem "Rozdělit vybrané příspěvky" provede rozdělení, tedy vyčištění původního tématu od off topic a přesunutí off topic do jiné rubriky pod nově pojmenovaným tématem. Nové téma s off topic lze buď ponechat, nebo trvale smazat.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Nová posila je tu. Pomoc nabídl Druzeta, valná hromada nabídku odsouhlasila pozitivně, takže off topic nech se třese strachem :wink:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

xlukas.cz píše:hlasuju pro kimby
ne díky, do chlapské práce se nepletu, i když je fakt, že mazat občas mé "příspěvky" je nadlidský úkol :oops: už bude změna... /:-I
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262
Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy

Příspěvek od houska »

DYK77 píše:Nová posila je tu. Pomoc nabídl Druzeta, valná hromada nabídku odsouhlasila pozitivně, takže off topic nech se třese strachem :wink:
teď to bude lítat
houska mi už neříká pane
Uživatelský avatar
Janík
Smart ACE
Příspěvky: 609
Registrován: sob 13 zář 2008, 16:56
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Janík »

houska píše:
DYK77 píše:Nová posila je tu. Pomoc nabídl Druzeta, valná hromada nabídku odsouhlasila pozitivně, takže off topic nech se třese strachem :wink:
teď to bude lítat
jaký lítat? snad jezdit ne jsme AUTOclub :!:
SMART ForTwo MC01 0,6 40kw 2000 Tweety edition - žluásek
Dawe
Smart ACE
Příspěvky: 817
Registrován: úte 16 led 2007, 21:39
Bydliště: Ostrava - Šenov

Příspěvek od Dawe »

nj servis to chce promazat radne
na kadou vec minimalne 2 temata v sekci servis
viz prevodovky a kloudneho nic
Kecum kolem bez vreseni se clovek nevyhne nekdy ty kecy vedou i k reseni

ale pokud by bylo mozno treba bych to rozdelil

servis- Motor
- Prevodovka
- Karoserie
- Elektrika

Zvlolil bych mozna i variantu
kdyz kliknu na tema motor at se zobrazi
MOTOR
Zere olej (popis zavady) =>Reseni
=>podtema (kecy kolem)
kontrolka motoru(popis zavady) =>Reseni
=> podtema (kecy kolem)

mozna moc narocne stvorit
na druhou stranku prehled a v podtematu zustane moznost kecat a kdyz nekdo neco vymysli tak admin muze vytvorit novy prispevek do tematu treba servis motor


tak mne moc nekamenujte je to jen navrh :lol:
For Two Pasion 07 (Mimi) 1.11.2008 najeto 1750 km
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

*1*


za tohle tě nikdo kamenovat nebude, něco s tím provedeme
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

To jo , dobrý by to bylo , ale už tohle http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=1052 zabralo celkem dost času, než jsem to všechno prošel a vybral alespoň něco co se dá jakž takž použít.

Navíc nevím jak tohle zrealizovat ...

kdyz kliknu na tema motor at se zobrazi
MOTOR
Zere olej (popis zavady) =>Reseni
=>podtema (kecy kolem)
kontrolka motoru(popis zavady) =>Reseni
=> podtema (kecy kolem)

Aby ta rubrika byla fakt přehledná , tak by musela být úplně samostatná a uzamčená jen pro čtení
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Dawe
Smart ACE
Příspěvky: 817
Registrován: úte 16 led 2007, 21:39
Bydliště: Ostrava - Šenov

Příspěvek od Dawe »

DYK77 píše:To jo , dobrý by to bylo , ale už tohle http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=1052 zabralo celkem dost času, než jsem to všechno prošel a vybral alespoň něco co se dá jakž takž použít.

Navíc nevím jak tohle zrealizovat ...

kdyz kliknu na tema motor at se zobrazi
MOTOR
Zere olej (popis zavady) =>Reseni
=>podtema (kecy kolem)
kontrolka motoru(popis zavady) =>Reseni
=> podtema (kecy kolem)

Aby ta rubrika byla fakt přehledná , tak by musela být úplně samostatná a uzamčená jen pro čtení


mas to dobre

ja bych to udelal tak, ze treba tema v servisu bych rozdelil do zakladnich skupin i kdyz nemusi byt, ale hlavne, kdyz se obevi problem, tak at kdyz ho clovek rozklikne, ma odpoved a ma moznost rozkliknout i debatu k problemu. Nekdy ta debata da napad, kde hledat

odpoved bych zamknul adminem a kdyz se objevi odpoved muze ji dodat

muzu ti udelat treba schoutboxu maly priklad jak to mam v predstave a jak by to mohlo byt funkcni pak to muzete smaznout
For Two Pasion 07 (Mimi) 1.11.2008 najeto 1750 km
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Tak to zkus nadhodit. Určitě by se musela rubrika servis udělat jako samostatné fórum , podobně jako BAZAR nebo ARCHIV. Pak do toho vložit rubriky MOTOR, PŘEVODOVKA, ELEKTRIKA ...
V každé rubrice by byla ukotvena uzamčená základní témata a dole by se odvíjela další otevřená témata s diskuzí...
Je to ale celkem náročné na moderování pořád to hlídat i když přínos by to byl
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
armani
Příspěvky: 215
Registrován: pon 27 srp 2007, 22:27
Bydliště: Trencín

Příspěvek od armani »

Ten Dykov posledný nápad je dobry a asi aj technicky najmenej náročný. To by Lukaš mohol skusi aplikova.

No na druhú stranu nepomôžu ani najlepšie programátorske riešenia pokia¾ my uživatelia nebudeme drža pravidlá. Uvedomme si, že Moderatori a Admini robia mazanie vo volnom čase a zadarmo. Nuž a ako pozerám tak šefstvo poveruje moderovaním aktívnych, no najmä odborne zdatných kolegov. Ty potom namiesto dobrých rád sa prekusávaju našimi grafomanskými výtvormi a neozostáva im čas na odbornú pomoc. Snažme sa im pomáha tým, že budeme drža témy a keca budeme chodi na miesta nato určené, že Lukáš. Asi ho bonznem, že chystá male prekvapenie. :D :D :D
Igor, Trencín
Smart Fortwo MC 01, 599cm3, benzín, výbava pure, r.v. 2002, farba: cierna, stav km k 10.11.2016: 90 105 km
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

armani píše:...že Lukáš. Asi ho bonznem, že chystá male prekvapenie. :D :D :D
Ty vé, tak vo tom nevím ani já :shock: :)
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

armani píše:Ten Dykov posledný nápad je dobry a asi aj technicky najmenej náročný. To by Lukaš mohol skusi aplikova.
To se dá v pohodě aplikovat v administraci fóra. Zkusím kousek udělat a vidíme jak by to vypadalo v praxi
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Odpovědět