A zase ten spam

Informace o provozu clubu
jankovci
Příspěvky: 12
Registrován: sob 17 lis 2012, 11:33
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Příspěvek od jankovci »

Druzeta píše:Jestli někomu dělá problém mít běžnou CZ emilovou adresu nebo si ji během chvilky založit jenom pro registraci na naše forum, tak a se tady neregistruje a zaregistruje se třeba na forum www.smart-banglades.com *PC*
Presne ako som povedal. Radšej to polozte. S takýmto názorom len zbytočne obtazujete myse¾ tých normálnych ¾udí. S tým Bangladesom máte asi väčšie skúsenosti ako s tým ako spam funguje. Vidím že bez toho aby som si zakladal další pre vás tak dôležitý mail tu nijako nepochodim. Ešte že tu máte dos prívržencov ktorí si radi zriadia další tak nezmiselny mail aby vás potešili. Samozrejme a ešte k tomu si musia nastavi presmerovanie. Fakt gratulujem. Možno som sa zle vyjadril. Vy by ste mali smerova vizsie. Mali by ste rast a nie tuna zakrpatievat. Nemáte záujem pracova v zamori?
http://whois.domaintools.com/me.com
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

S tím Bangladéšem to bylo myšleno tak že jsme v Čechách tak nevidím problém požívat český email, až budeme v Bangladéši tak budeme používat bangladéšský email.Já mám několik emailů a když potřebuju další tak si ho založím(je to zdarma :wink:)
Co se týče spamu tak s ním žádnej problém k řešení nemáme.Tak nevidíme důvod předělávat něco co funguje.
jankovci
Příspěvky: 12
Registrován: sob 17 lis 2012, 11:33
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Příspěvek od jankovci »

Druzeta píše:S tím Bangladéšem to bylo myšleno tak že jsme v Čechách tak nevidím problém požívat český email, až budeme v Bangladéši tak budeme používat bangladéšský email.Já mám několik emailů a když potřebuju další tak si ho založím(je to zdarma :wink:)
Co se týče spamu tak s ním žádnej problém k řešení nemáme.Tak nevidíme důvod předělávat něco co funguje.
S tymto som sa este nestretol. Takyto zadubeny nazor sa len tak nevidi. Pan Libor Slivanský vie ze to tu matena starost? Že sa vlastne pýtam. Škoda času s vami. Robote radšej to čomu sa ale fakt rozumiete. Co mimochodom tato praca urcite nie je. Zbohom
Naposledy upravil(a) jankovci dne čtv 29 lis 2012, 13:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

A v čem teda konkrétně vidíš problém :?:
Jestli jsem to správně pochopil tak problém máš s tím že nechceme akceptovat nějakou emailovou adresu z konce světa nebo v čem :?:
Jeden člověk ze sta, možná ani to ne přijde s tím že mu to vadí, většině lidí to nevadí a tím se řídíme, nepotřebujeme rozumět filtrování spamu, nějakému programování, atd..., toto forum slouží pro vzájemnou pomoc s auty, to je to čemu potřebujeme rozumět, až budeme potřebovat rozumět IT tak se přesuneme na odpovídající forum.
Forum funguje a nevidíme důvod na něm cokoliv měnit.
jankovci
Příspěvky: 12
Registrován: sob 17 lis 2012, 11:33
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Příspěvek od jankovci »

Druzeta píše:A v čem teda konkrétně vidíš problém :?:
Jestli jsem to správně pochopil tak problém máš s tím že nechceme akceptovat nějakou emailovou adresu z konce světa nebo v čem :?:
Jeden člověk ze sta, možná ani to ne přijde s tím že mu to vadí, většině lidí to nevadí a tím se řídíme, nepotřebujeme rozumět filtrování spamu, nějakému programování, atd..., toto forum slouží pro vzájemnou pomoc s auty, to je to čemu potřebujeme rozumět, až budeme potřebovat rozumět IT tak se přesuneme na odpovídající forum.
Forum funguje a nevidíme důvod na něm cokoliv měnit.
A veď o tomto je. Čo ma nutite zriadovat si další a další mail. Keď tvrdíte že Apple Inc ktorá vlastni me.com máte na to asi padne dôvody. Ale ak to je len preto že ste takú doménu nikdy nevideli tak potom .... Vy len filtrujete. Tieto domény poznáme a sú OK. Ostatne "blok" Radšej si overte fakty. Takýto problém je skoro na všetkých fórach. Spravujú ju adminy vášho typu a zbytočne obtazujete ¾udí. Aj ja sa teraz zaoberám s takouto hovadinou na miesto toho aby som riešil podstatnejsie veci. Odpisoval by som Vám aj rýchlejšie ale upozornenia na odpovede mi momentálne chodia na mail ktorý mám asi 12 rokov ale používam ho bohužia¾ len kvôli takýmto situaciam a vôbec naň nechodim. Práve kvôli tomuto som chcel môj primarny mail použi v registrácii ale keď je pod¾a vás Apple Inc. nedôveryhodna firma tak už neviem
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2174
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Winterwolf »

No vida IT odborník a neumí si nastavit přesměrování mailu :twisted:
jankovci
Příspěvky: 12
Registrován: sob 17 lis 2012, 11:33
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Příspěvek od jankovci »

Winterwolf píše:No vida IT odborník a neumí si nastavit přesměrování mailu :twisted:
Další mudrlant. Ide o princíp. O nič iné. Ale asi to nechápete alebo nechcete
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

jankovci píše:Pan Libor Slivanský vie ze to tu matena starost?
Teď jsem si všimnul zpětně upraveného příspěvku, nepochopil jsem co s tím co tady řešíme má společného Libor Slivanský :?: , jinak já odpovídám protože tady zrovna jsem až tady bude jiný administrátor tak se k tomu taky třeba vyjádří, pokud to uzná za vhodné.
Ještě co se týče toho konkrétního emailu tak když mi pošleš SZ s tím emailem můžu se pokusit ho vyměnit za ten který tam teď máš.Ale nevím jestli to půjde autorizovat když jsou plošně zakázané.
Nedůvěryhodné jsou pro nás emailové adresy ze kterých jsou zakladané spamové účty.
jankovci
Příspěvky: 12
Registrován: sob 17 lis 2012, 11:33
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Příspěvek od jankovci »

Druzeta píše:
jankovci píše:Pan Libor Slivanský vie ze to tu matena starost?
Teď jsem si všimnul zpětně upraveného příspěvku, nepochopil jsem co s tím co tady řešíme má společného Libor Slivanský :?: , jinak já odpovídám protože tady zrovna jsem až tady bude jiný administrátor tak se k tomu taky třeba vyjádří, pokud to uzná za vhodné.
Ještě co se týče toho konkrétního emailu tak když mi pošleš SZ s tím emailem můžu se pokusit ho vyměnit za ten který tam teď máš.Ale nevím jestli to půjde autorizovat když jsou plošně zakázané.
Nedůvěryhodné jsou pro nás emailové adresy ze kterých jsou zakladané spamové účty.
Je to vynutene ale toto som chcel poču. Najprv snaha a potom argumenty. Nie naopak
jankovci@me.com
Ďakujem za skore vybavenie.
S pozdravom
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Mělo by to být hotové. :)
jankovci
Příspěvky: 12
Registrován: sob 17 lis 2012, 11:33
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Příspěvek od jankovci »

[quote="Druzeta"]Mělo by to být hotové. :)[/

Vyborne. Konečne sa môžem venova tomu kvôli čomu som tu
Prajem príjemný zbytok dňa
S pozdravom
Uživatelský avatar
panzer.dragon
Příspěvky: 299
Registrován: sob 25 čer 2011, 00:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od panzer.dragon »

vítej
0.8 cdi, 2001
jankovci
Příspěvky: 12
Registrován: sob 17 lis 2012, 11:33
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Příspěvek od jankovci »

panzer.dragon píše:vítej
Děkuji
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Druzeta píše:...toto forum slouží pro vzájemnou pomoc s auty, to je to čemu potřebujeme rozumět, až budeme potřebovat rozumět IT tak se přesuneme na odpovídající forum
*1* .. a závěr, vlk se nažral a kozy zůstaly celý :wink:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
vojtam
Příspěvky: 9
Registrován: ned 19 úno 2017, 18:06
Bydliště: Praha

Re: A zase ten spam

Příspěvek od vojtam »

Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, při registraci jsem si chtěl zadat e-mail na vlastní doméně, ale píše to že je zabanovaná..
Doménu vlastním už nějaký čas a určitě jsem tu nikdy spam účty nezakládal. Bylo by možné mi to povolit?
Jenom se ptám.

Díky. V.
Odpovědět