Vítejte !!!

Informace o provozu clubu
Odpovědět
Marianka

Re: Vítejte !!!

Příspěvek od Marianka »

To som rada aj ja, lebo nás je tu málo...Hádam nás bude viac...
Uživatelský avatar
Jurko
Smart ACE
Příspěvky: 1394
Registrován: úte 17 bře 2009, 11:40
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jurko »

je nas relativne dost, od Bratislavy, cez Trencin, zatial po Zilinu.... to sa stretavame relativne casto. A vitame dalsich :wink:
smartcars.club
_F_A_C_E_B_O_O_K/ smart.slovensko web: smartcars.club

smart fortwo coupe 450 0,6 Red, smart fortwo coupe 451 0,8cdi Crystal White, smart forfour 453 Black to Yellow, smart crossblade original 0155
scorpi4

Příspěvek od scorpi4 »

skvele..vitaj medzi nami...este ma zaujima, kde si preboha stihla urobit 400 km.. :lol:

ale smartik vydrzi ovela viac...
Marianka

Příspěvek od Marianka »

scorpi4 píše:skvele..vitaj medzi nami...este ma zaujima, kde si preboha stihla urobit 400 km.. :lol:

ale smartik vydrzi ovela viac...
No kupovali sme ho v Rožňave a ja byvam v Zlatých Moravciach...

viete mi poradit čo s hudbou? Nehrá to...Subwoofer 2 cievkovy 500W a zosilovač 600W...vsetko zapojene...neblokuje to nic ale nehrá...Moze to byt v baterii, že je slabá....? Alebo čo tam treba...Dakujem ak poradíte...
scorpi4

Příspěvek od scorpi4 »

pockaj.,.a je na znackach KK?
Marianka

Příspěvek od Marianka »

scorpi4 píše:pockaj.,.a je na znackach KK?
Ešte zatial ano..Prečo???
scorpi4

Příspěvek od scorpi4 »

no, to nie je sice 400 km, ale tak je to nejaka streka...mal som ponho zajtra ist s potvorkazuz... :lol: :lol:

nevadi, hlavne nech sluzi...a ten subvofer si daj pozriet skor v nejakom servise radii...
Greg
Příspěvky: 378
Registrován: stř 11 úno 2009, 22:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Greg »

aj už tuším kam tím Scorpi míří...
WWW.SMART-DILY.CZ
Kompletní služby okolo Smartů
Individuální dovoz z Německa, diagnostika, servis, náhradní díly, vrakoviště, příslušenství, povinné ručení ...

Ostrava-Hrabová, 500m od Makra
scorpi4

Příspěvek od scorpi4 »

mna zaujimalo, preco ho predava niekto v roznave s kezmarskymi znackami...len preto...a ako ho odhlasi predavajuci?
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

jo, inzerat je uz stazeny :lol:
tak ted se nechame prekvapit v jakem stavu to auto opravdu je.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Marianka

Příspěvek od Marianka »

scorpi4 píše:no, to nie je sice 400 km, ale tak je to nejaka streka...mal som ponho zajtra ist s potvorkazuz... :lol: :lol:

nevadi, hlavne nech sluzi...a ten subvofer si daj pozriet skor v nejakom servise radii...
Nie je to 400km, ale tam cesta nekončila....No to si mi velmi neporadil s tou hudbou, ale nevadí, nejak si poradíme....
Takze som vám ho vyfukla??? je mi luto...teda vlastne nie....Som rada ze ho mam... *pisk*
Marianka

Příspěvek od Marianka »

scorpi4 píše:mna zaujimalo, preco ho predava niekto v roznave s kezmarskymi znackami...len preto...a ako ho odhlasi predavajuci?
No z Kežmarku bol lekár ktorý to auto dal kamarátovi v Rožňave do predajne pneu, nech to predá...Pán doktor ma doma tri autá a je po operácii klbou, čiže ledva stojí na nohách....asi tak...
scorpi4

Příspěvek od scorpi4 »

v pohode..sme radi, ze mame novu fanusicku, a snad sa budes zucastnovat aj nasich aktivit...aspon obcas..

:D

s tym radiom je tazko radit, lebo nevieme ake tam je, a navyse hovoris, ze je zapojene spravne..tak to je tazko radit..mozno len poistka..
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

Ehm...a je zapojené a nechce kod? (pro jistotu se ptám )
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Marianka

Příspěvek od Marianka »

Markéta píše:Ehm...a je zapojené a nechce kod? (pro jistotu se ptám )
Tam nie je originál rádio..
Odpovědět