Kodovani cestiny - dotaz

Informace o provozu clubu
FilM

Kodovani cestiny - dotaz

Příspěvek od FilM »

Ahoj, jsem nove registrovan a mam problem. Mam rozsypane kodovani cestiny. Nikde jinde tento problem nemam. Je pravda ze mam MAC OS X, a kodovani je rozsypane ve vsech browserech - safari, firefox, camino.
Da se nekde prenastavit ? (nastaveni klienta nema efekt :-()
moni

Příspěvek od moni »

myslís ty otazniky atd ve slovech? z neplacenyho fora se prechazelo na placeny a xlukas musi jeste vychytat chyby..to rozsypani je, ze jsme predtim psali normalne s diakritikou,a ta na techhle strankach jeste neni nastavena..casem se to opravi, ale ted musi stacit psat takhle a kdo omylem napise z,r,c,e s hacy udela to ten paskvil... :wink:
FilM

Příspěvek od FilM »

O.k. diky, i info ze zavada neni na mem prijimaci ted staci :-)
Jdu to teda lustit :-)
moni

Příspěvek od moni »

to jsou ty stary zpravy od vsech, ted se kazdej snazi psat bez diakritiky..carky fungujou, ale hacky pouse jako š, u ostatnich ne..viz vic-autoclub-nove stranky!
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Jo opravovat diakritiku je hrozna nimracka, uz to tu jednou bylo , když jsme presli na Pajoxxovo server, ale byly tam nejake problemy, takze jsme pokracovali dal na strem WZ.CZ a ted jsme zatim tady. Znaky jsou na pikacu , ale snad se to casem opravi , hlavne ze uz nejsou problemy s nacitanim stranek jako drive.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
moni

Příspěvek od moni »

myslim, ze ale xlukas to zvlada dobre! :wink: dotahne to do konce!verim v to!
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

jako prioritu bych fakt videl, ze se stranky nacitaji v poradku. do konce mesice bych chtel aspon zkusebne (bez uzivatelu) nainstalovat tu trojku.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
SamecMike

Příspěvek od SamecMike »

xlukas.cz píše:jako prioritu bych fakt videl, ze se stranky nacitaji v poradku. do konce mesice bych chtel aspon zkusebne (bez uzivatelu) nainstalovat tu trojku.
To je fakt. Myslis do konce jakeho mesice? Prosince? To uz asi nestihnes :lol:
moni

Příspěvek od moni »

SamecMike píše:
xlukas.cz píše:jako prioritu bych fakt videl, ze se stranky nacitaji v poradku. do konce mesice bych chtel aspon zkusebne (bez uzivatelu) nainstalovat tu trojku.
To je fakt. Myslis do konce jakeho mesice? Prosince? To uz asi nestihnes :lol:
snaha o vtip miku?? :shock:
náhodou to xlukasovi jde výborne!
SamecMike

Příspěvek od SamecMike »

moni píše:náhodou to xlukasovi jde výborne!
Vzdyt jsem napsal ze je to fakt! Priorita je aby se stranky nacitaly v poradku a teprve potom se dodela zbytek.
moni píše:snaha o vtip miku?? :shock:
No vtip to byt mel ale jak je videt asi si ho po vcerejsku/dnesku nepochopila :lol:
Uživatelský avatar
road-star
Smart ACE
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv 14 pro 2006, 21:50
Bydliště: Praha 4 Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od road-star »

Halooooo, jak jsme na tom s opravou pravopisu/hacku/carek? Starsi prizpevky se bohuzel takto nedaji skoro precist, stajne tak jako psani novych... :roll:
Diky! :wink:
A smart fan of the Smart club without a Smart car anymore. That's fun. And that's smart. :wink:
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

tady mi to tak nevadi,ale ja uz to bez interpunkci pisu i v praci a to je pak sranda,kdyz si ten dotycny mysli ze sem blbec/a ja prece nejsem tak velkej/
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Uživatelský avatar
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262
Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy

Příspěvek od houska »

take jsem si na to zvykl a pisu tak vsude
houska mi už neříká pane
Uživatelský avatar
road-star
Smart ACE
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv 14 pro 2006, 21:50
Bydliště: Praha 4 Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od road-star »

To jsem fakt jedinej, komu to vadí? :shock: :(
Je to moc prace to zmenit? Nevim, nevyznam se v tom... :oops:
A smart fan of the Smart club without a Smart car anymore. That's fun. And that's smart. :wink:
Uživatelský avatar
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262
Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy

Příspěvek od houska »

me to taky vadi

vsude jinde to funguje a tady to nejde
houska mi už neříká pane
Odpovědět