Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)

Nechcete se registrovat a chcete něco sdělit ...
Wetterwachs
Příspěvky: 27
Registrován: pon 22 kvě 2017, 06:52
Bydliště: Brno

Re: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)

Příspěvek od Wetterwachs »

Pro Winterwolf: Děkuji za snahu, s takovým bazarem asi nemá cenu bojovat... Moc díky za snahu a ochotu, to se dnes hned tak nevidí.
Pro Luthar: Oceňuju opečovávaného mazlíka, ale pro celoroční ježdění se mi moch enchce kupovat cabrio a pokud možno u smarta nechci černou, i když se to dá přelepit... Malé autíčko se mi víc líbí barevné.
Pro JBC a další: Asi ano, napíšu a když to vyjde, spojím za deset dní služebku do Prahy s koupí miláčka...
Pistáciové ForTwo 450 Coupé (Pulse, 09/2004, benzín 698 ccm, 45 kW, servo)
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3701
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)

Příspěvek od JBC »

Třeba by se některým z nás chtělo udělat si výlet na téma "Wetterwachs kupuje Smartíka"! Bychom Ti do toho mohli kecat! Nebo že bychom si rovnou někde tam u Kolína udělali srazík na stejné téma?
No, kdyby Ti nevadilo, že Ti do toho bude někdo kecat, tak dej vědět, na kdy jste se dohodli! Třeba do SZ. Nebo sem napiš, že jste se domluvili na termínu a kdo bude mít zájem, tak se Tě prostřednictvím SZ zeptá na detaily ...
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2174
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Re: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)

Příspěvek od Winterwolf »

Není zač musíme si přece pomáhat :mrgreen:

Kdyby jsi chtěla tak jak píše JBC hlásím se na sraz při koupi Smartíka 8) Ono když se tam sejdeme 2-17 Smartů tak si prodejce přeci jen rozmyslí jak moc tě bude oblbovat...

Mimochodem já mám Cvrčka odsud a jsem s ním max spokojen :wink:

PS: kdyby jsi si našla ještě něco v okolí Prahy tak tam klidně dojedu 8)
Wetterwachs
Příspěvky: 27
Registrován: pon 22 kvě 2017, 06:52
Bydliště: Brno

Re: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)

Příspěvek od Wetterwachs »

Pánové, žasnu a děkuji. Taková ochota pro cizí otravnou babu :-) Jste mě až dojali... Samozřejmě budu moc ráda! Víte, sice jsem už na nějaká auta dala peníze, ale tohle bude opravdu první vlastní... jenom moje. Od velké autonehody před lety jsem pořádně neřídila, takže to bude veliké dobrodružství... (V tomhle tisíciletí mám rozhodně najeto víc km na kole než v autě). Beru s sebou proto bráchu a možná i jeho koc, protože si sama na řízení hned do Brna netroufnu (dílem strach a nejistota a dílem sešroubovaná noha, kterou budu chtít zkoušet na nějaké lepší silnici, než je D1). Ale život je o výzvách a úžasný chlap na vesnici a na 17 kousků zlomená noha jsou nejlepší motivací. To jen jako varování pro ty, se kterými se možná brzy uvidíme, že jsem trochu exot...

A k věci: Pán v bazaru byl velmi ochotný, na večerní sms hned reagoval odpovědí a pak jsme si hned volali, km prý garantuje a dá mi je i do smlouvy, auto ještě zítra uvnitř komplet vyčistí (čalounění bylo prý asi pokapáno limčou nebo co) ať je OK a jedinou chybku hlásil naprasklý zadní nárazník do L (cca 3-4 cm), zalepený, na první pohled neznatelný, ale když se pátrá, tak je to vidět. Pán navrhoval pátek navečer nebo sobota ráno, ale ještě neproběhla rodinná rada, kdy kdo může do Čech. Pravděpodobnější vidím sobotu dopo nebo pondělí. Jakmile se na něčem domluvíme, napíšu sem datum a přibližný čas. Bratr se trochu vyzná v audinách, ale smartík budu široko daleko první a jediný, tak vítám všechny kritiky. Skoro to vypadá, že budu muset zarezervovat nějakou hospodu a pozvat Vás... na birella? :-D Jo a bráchu beru proto, že se mé volbě neposmívá, mé důvody pidiauta chápe a považuje ho za fajn designovku, kterou si chce půjčovat...
Btw existuje nějaká varianta, jak do smarta naskládat i druhá (zimní) kola?
Pistáciové ForTwo 450 Coupé (Pulse, 09/2004, benzín 698 ccm, 45 kW, servo)
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2174
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Re: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)

Příspěvek od Winterwolf »

Do Smarta se vejde cokoliv, ale pokud pojede jen řidič tak kola se v pohodě vlezou ;-)
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3701
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)

Příspěvek od JBC »

Winterwolf píše:Není zač musíme si přece pomáhat :mrgreen:
Jak to myslíš?
Winterwolf píše:Do Smarta se vejde cokoliv, ale pokud pojede jen řidič tak kola se v pohodě vlezou ;-)
Ale v tom případě je potřeba vzít si nějaký obalový materiál, aby člověk těma kolama nezašpinil ten právě vyčištěný interiér. Nejlépe hromadu starého povlečení (apod.), protože igelitové pytle po sobě kloužou, takže by druhá kola za jízdy mohla mměnit polohu.
A vždyť pojede brácha s kocí, ne? Tak vezme kola do svýho auta.
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Wetterwachs
Příspěvky: 27
Registrován: pon 22 kvě 2017, 06:52
Bydliště: Brno

Re: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)

Příspěvek od Wetterwachs »

Předběžně to vypadá na sobotu dopo. Potvrzení a upřesnění zítra večer. Ještě jednou díky...
A už abych se pomalu začala dívat na klubových stránkách po nosiči na kolo :-)
Pistáciové ForTwo 450 Coupé (Pulse, 09/2004, benzín 698 ccm, 45 kW, servo)
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2174
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Re: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)

Příspěvek od Winterwolf »

JBC: tak to by taky šlo :twisted: :twisted:

Wetterwachs: nebo to můžeš vyřešit jako kdysi xLukáš:
Obrázek
Wetterwachs
Příspěvky: 27
Registrován: pon 22 kvě 2017, 06:52
Bydliště: Brno

Re: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)

Příspěvek od Wetterwachs »

Tak vynalézavost smart-party nezná mezí, jak vidím na těch pneu :-)

Z Brna vyrážíme pro smartíka v sobotu cca v 8 ráno z Brna, dojezd podle stavu D1 ke Kolínu někdy po desáté, půl jedenáctá.
Pro zájemce o podporu - adresu pošluzájemcům do soukromé zprávy.
Pistáciové ForTwo 450 Coupé (Pulse, 09/2004, benzín 698 ccm, 45 kW, servo)
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3701
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)

Příspěvek od JBC »

K O U P E N O !
Je složitý, co si o tom autě myslet.

Mínusy - Teče do něj. Jednak pravým zadním oknem (spávně, MilaneH) a pravýma dveřma. Jezdilo v něm nějaký šílený prase a ještě ke všemu to muselo parkovat někde pod stromem - pod kobercema několik lopatek písku, čalounění nechal prodejce vyčistit, ale zůstaly tam místa, kde byl vidět původní šílenej humus, prasklej levej zadní blatník a zřejmě vypadnutý nějaký sponky mezi blatníkem a nárazníkem, nefunkční klima (asi prázdná), jeden klíč "prošoupanej" a na druhým zlomená polovina očka pro šňůrku, na olejový vaně nemá vypouštěcí šroub, ale naproti tomu ...

Klady - Pistáciovej (moje milovaná, Dančo s MausX-em), barva bez poškození kromě drobounkýho oloupnutí laku na horní straně čumáku. Na Corelinech bez jedinýho poškození. Posilovač řízení! Fakt, nekecám, první 450, u který jsem viděl posilovač řízení. Výfuk bez jakéhokoliv náznaku koroze, prasklého pertlu atd. Nový kotouče, ale hlavně, což mě fakt udivilo, nový brzdový bubny a vpředu zánovní brzdový třmeny a zánovní držáky brzdovejch třmenů, zimáky na plecháčích, skoro žádný chyby v SAM - jen bagatelní, zrcadla v elektrice, fullautomat a pádla a tříramennej volant ...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Takhle nějak si představuju, že by se měl kupovat ojetej Smart. Protože Wetterwachs přijela s mírným zpožděním, my "kibicové" jsme ho měli už skoro celýho zkontrolovanýho, takže jsme mohli rovnou sdělit svoje postřehy a názory, následně jsme ji seznámili s obsluhou, aktivovali denní svícení a tak. Za to jsme byli pozvaný na fakt dobrej oběd* a na rozloučenou byli obdarováni ve skle balenou "pozorností" s nápisem "Ořechovka" ...

Udělali jsme si příjemný výlet. Přijel i kamarád a starý známý Winterwolf. Nová majitelka a její doprovod jsou fakt příjemný lidi - prostě, byl to príma den!
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2174
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Re: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)

Příspěvek od Winterwolf »

Za mě taky super den 8)
jouda
Příspěvky: 93
Registrován: pát 04 dub 2014, 22:18
Bydliště: Královehradecko

Re: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)

Příspěvek od jouda »

tak gratulace *smart*
O---O smart 450 rv.98 600 40 KW 52000km , po půl roce ještě smart roadster cupe 62000 km 60kw rv.2003.
; no a po roce třetí kousek smart 450 rv.2000 800 CDI, a na podzim snad posledni Smart Roadster cupe Brabus colector edice 2006 ( TO UŽ BUDE OPRAVDU STAČIT :D :D :D )
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2174
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Re: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)

Příspěvek od Winterwolf »

JBC zapomněl zmínit ze měl 100 chutí Danu přeplatit aby získal pistaciovou a Rial kola :twisted:
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3701
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)

Příspěvek od JBC »

Lukáši, to nejsou Rialky, to jsou Coreline! Já Coreline na Prckovi mám, i lépe vyčištěné, ale zepředu na paprscích mám otlučenou barvu od šutráků (příliš hluboký vzorek na předních pneumatikách).
To byl jen takovej žert, protože to nemám zmáknutý doma, o dalším Smartu jsem doma ještě nemluvil. Doma už mi prošla Pětistovka (kterou ještě nemám, ale už si ji smím koupit), ale o třetím Smartu pro mě doma ještě nepadlo ani slovo. A taky - já si těch aut moc neužiju, moc s nima nenajezdím - není čas. A takhle bych s nima najezdil ještě míň!
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
MilanH
Příspěvky: 363
Registrován: úte 28 čer 2016, 14:27
Bydliště: Praha

Re: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)

Příspěvek od MilanH »

No vida a je fuč, byl to takový dobře vybavený fujtajblík :)
Ať Slouží !
ForTwo 451 MHD, r.v.2010, 160.000km, 52kW, benzin/LPG (Solaris), VIN: WME451380xxxxxxxx
Odpovědět