Koupě Smarta Fortwo

Nechcete se registrovat a chcete něco sdělit ...
Radoslav
Příspěvky: 12
Registrován: ned 22 říj 2017, 20:42
Bydliště: Nevyplněním profilu, porušujete pravidla Smart Autoclubu. Děkuji za nápravu!

Re: Koupě Smarta Fortwo

Příspěvek od Radoslav »

JBC píše: čtv 26 říj 2017, 13:16 Přemýšlel jsem, jestli toho prvního nemám koupit - pistáciovej, s tou otvírací skleněnou střechou, interiér v barvě ... Jenže má stříbrnej Tridion a to se mi ani zdaleka nelíbí tolik, jako černej - k pistáciový. Udělal jsem chybu, že jsem nepřeplatil toho, co si koupila Wetterwachs. Ale ten zase neměl šíbr ... Zato měl doopravdickej posilovač řízení, měněný kompletní brzdy včetně třmenů atd.
A mužu vědět kolik za něj Wetterwachs zaplatila?
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3701
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Smarta Fortwo

Příspěvek od JBC »

Myslím, že 65.000,- CZK. Ale třeba se taky pletu. Kousek o jejím F2 najdeš tady. A možná pro Tebe bude zajímavé přečíst si v tom tématu více stránek.
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Radoslav
Příspěvky: 12
Registrován: ned 22 říj 2017, 20:42
Bydliště: Nevyplněním profilu, porušujete pravidla Smart Autoclubu. Děkuji za nápravu!

Re: Koupě Smarta Fortwo

Příspěvek od Radoslav »

Díky za link,dobrý počtení a jste super že jste dali nováčkovi ve smartu takovou podporu.Jak to vidím já,tak budu tady sosat informace hodně dlouho.Máte tu web pěkně rozepsanej,informací jak blázen.Na koupi smarta nespěchám,mám čím jezdit a věřím až najdu toho co mě i ženušku zaujme,tak to bude akce šup šup a smartik je doma.Máte nějakej typ,který roční období na nákup je u smartu nejlepší?Typoval bych že asi zima,protože o takový auta asi v zimě není velkej zájem,ale třeba se pletu.
Radoslav
Příspěvky: 12
Registrován: ned 22 říj 2017, 20:42
Bydliště: Nevyplněním profilu, porušujete pravidla Smart Autoclubu. Děkuji za nápravu!

Re: Koupě Smarta Fortwo

Příspěvek od Radoslav »

Tak tento je fešák,ale co mu kazí image je cena :cry:
https://auto.bazos.cz/inzerat/81166937/ ... utomat.php
pecuch
Příspěvky: 4
Registrován: úte 17 říj 2017, 15:46
Bydliště: Nevyplněním profilu, porušujete pravidla Smart Autoclubu. Děkuji za nápravu!

Re: Koupě Smarta Fortwo

Příspěvek od pecuch »

Ten zlatej je taky super. Můj favorit je zatím ten z Kopřivnice, jen už píšou, že je zadanej. Zavolám tam a zeptám se. Případně bych tam v pátek zajel.
Umí někdo zjistit, kolik má najeto podle VIN? Je to tento:
https://www.tipcars.com/smart-fortwo/sm ... 10137.html
VIN: WME4513321K051459
Díky moc.
R.
pecuch
Příspěvky: 4
Registrován: úte 17 říj 2017, 15:46
Bydliště: Nevyplněním profilu, porušujete pravidla Smart Autoclubu. Děkuji za nápravu!

Re: Koupě Smarta Fortwo

Příspěvek od pecuch »

Ahoj, Smart z Kopřivnice už prodali, ale našel jsem dalšího kanditáta v Praze. Je to tento:
https://www.sauto.cz/osobni/detail/smar ... oFrom=list
Neznáte prosím někdo toto auto? Příští týden pojedu do Prahy, tak se na něj mrknu. Budu rád za každou radu.
Děkuji
Odpovědět