Navigace

Kecy které nejsou k věci
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Já mám teďka stejnou tu uzkou, předtím jsem měl tu širokouhlou a akorát to zabíralo místo na předním okně a ukazovalo to nesmysly do stran.A i na nošení je lepší ta malá, TMC nevím to jsem nikdy nezkoušel, to je možná dobrý pro někoho kdo jezdí v týdnu v dopravních špičkách.Ale jinak už to TMC snad trochu funguje.
Uživatelský avatar
hadak
Příspěvky: 220
Registrován: pát 08 kvě 2009, 11:23
Bydliště: Králův Dvůr

Příspěvek od hadak »

bez TMC ani ranu, kdyz jedu nekam do zahranici. A i kdyz jezdim jen po D1 a D5, tak uz me to mockrat pomohlo, abych nekde neuzvyznul. Dle me bez TMC nema navigace smysl. To vyjde levneji papirova mapa a najit si route plan na webu. U papirove mapy je i levnejsi upgrade :))
Naposledy upravil(a) hadak dne pon 08 čer 2009, 10:54, celkem upraveno 1 x.
Smart ForTwo Cabrio
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Záleží kdy a kam jezdíš, já mimo město jedu akorát o víkendech a to jsem ještě snad žádnou zácpu nezažil-myslím teda dopravní. :lol: Záleží taky jak rychle jsou ty udaje zpracovaný musí to přece někdo nahlásit a zadat, takže i tak si myslím že můžeš někde uvíznout.
Uživatelský avatar
hadak
Příspěvky: 220
Registrován: pát 08 kvě 2009, 11:23
Bydliště: Králův Dvůr

Příspěvek od hadak »

No u nas je pomalejsi nez v Nemecku, Rakousku nebo Italii, ale uz se tohodne zlepsilo (to zdrzeni je tak do 15 minut, ale prave na dalnice je to uz dostacujici, pac odklizeni trava vetsinou hodiny).
Kdyz jedes jen kousek z mesta, tak je podle me levnejsi opravdu ta papirova mapa a je blbost si kupovat navigaci. Jestli tedy tam nemas treba cyklotrasy nebo turisticke mapy a nevyuzijes to tedy pri pesi turistice nebo cyklistice.
Smart ForTwo Cabrio
Uživatelský avatar
STAS1
Smart ACE
Příspěvky: 707
Registrován: stř 25 črc 2007, 12:20
Bydliště: Kyjov, Jižní Morava

Příspěvek od STAS1 »

Jak už jsem tu někde psal, máme Garmina nuvi 660 FM a jsem s ním naprosto spokojen. Využívám většinu funkcí, jen transmiter do rádia funguje dost obtížně, protože sí radiových FM vysílačů je tak hustá, že jen stěží se dá nalézt volná frekvence... :roll: Proto ho připojuji přímo do rádia kabelem s jackem (do výstupu pro sluchátka)
TMC u nás funguje, ale mnohdy až příliš pozdě, v zahraničí je to líp vychytané....
Je dost velká, takže se moc nehodí na pěší použití i když to samozřejmě jde!
Smart For Two 0,6 benzin r.v.2000 - bohužel po smrti :?
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

Gibone ty hledej jen podle tvrdosti displaye
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

Tak zamykám všichni dotčení už vědí proč vzniklo tohle téma :D
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Já dí dá dá dí dá dí , co co co , to jsem měl říct přece já :lol:

Kdyby jste počkaly do svatby, tak bych vám řekl co je nejlepší :) "Tomíka" už jsme odzkoušely a nemá chybu *1* :) Ještě se musíme trochu více seznámit, ale na příští sraz jede tutově s námi :wink:
Taže děkujeme Smarákům svatebčanům za vemi trefný svatební dar, ze kterého máme radost.
Poděkovat musím ještě Druzetovi za koberce do Smartíka, měl jsem na ně políčíno a myslel, že je koupíme v Rakousku, takže máme vystaráno :) Jsou super, ty s nápisem jsem si vždycky přál *láska*
Jo a ta cedule "DYKOVA" je bezva, jen mimo fórum neukazujte, fotky jak jí držím v ruce já :lol:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace

Příspěvek od DYK77 »

Gibon píše:Chci si koupit zbrusu novou navigaci do auta. Chci aby toho hodně uměla a byla všeobecně šikovná a pěkná :D
Co mi poradíte?
TomTom XL stačí
Už ho pár set KM testuju a je úplně bezvadnej *VV*

Obrázek

Dynavix už šel do světa 8E , švára si ho ještě před prodejem na týden půjčil a nadával jak pohan. Pak jsme s ním jeli autem a tradičně vyhledával asi půl hodiny satelitní signál. Prostě na ho..o
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

to jsu rad, ze se ti libi :wink:

darovane navigaci na funkce nehled :lol:
druzeta ti poradi co a jak s mapama. je to dost dulezite :wink:
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262
Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy

Příspěvek od houska »

Už ho pár set KM testuju a je úplně bezvadnej


paráda :wink:
houska mi už neříká pane
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Druzeta už mi spoustu věcí sdělil, ale nebylo moc času se tomu věnovat, tak teď už to bude volnější a začnu se tím zabývat hlouběji :-)
Mapy jsem aktualizoval zdarma předevčírem a doinstaloval Smartíka jako ukazatel pozice :-)
Je to prima věcička a hlavně funguje neskutečně rychle a nehoní mě přes horoucí pr...e :wink:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

xlukas.cz píše:darovane navigaci na funkce nehled :lol:
Funkce jsou dostatečné :wink:
Taky jak je řešená ta vnější schránka jejíž součástí je i držák, to je dobrá věc, takže to člověk dá do kapsy a neřeší jestli nechat držák na skle na pospas zlodějům nebo ho uklízet sólo. Taky když se přístroj přenáší mezi auty, tak se nemusí řešit kde zůstal naposledy držák. Prostě idylka. *okurka*
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

Tak jsem rád že jsme dobře vybrali. Do Rakouska ti vezmu záručák kdyby se to nějak rozbilo.
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
Uživatelský avatar
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262
Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy

Příspěvek od houska »

kdybys na ní sednul :lol:
houska mi už neříká pane
Odpovědět