TURBO

Řešení problémů s motorem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Pajik »

miloracer píše:kazdopadne tiez nedoporucujem repas...
Napis zkusenost..... Dik.
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: turbo

Příspěvek od Pajik »

Pajik píše:
Pajik píše:Tak turbicko se repasuje. Dam vedet, co to stalo a co se zmenilo, nebo nezmenilo...
Tak Turboservis Praha (http://www.turboservis.cz/) dost zklamani. Po dvou tydnech z nich vypadlo, ze to neumeji. Kdyz se tam clovek dovola v 13:20, tak maji poledni pauzu a nikdo mi neni schopen rici v jakem stavu to je.

Psal jsem Jirkovi, tak uvidime, vidim to na www.turba.cz
Tak ve ctvrtek jsem s Turboservisem Praha mel docela vostry rozhovor, protoze se dusovali, ze turba na Smarty umej, no problemo a po skoro dvou tychnech se ukazalo, ze se na to vykaslali a pak rekli ze to neumeji opravit a jeste si rekli 600CZK za diagnostiku. K dnesnimu ranu muj servisak od nich stale nema turbo, Turboservis Praha Praha ho pry poslali, asi vcera (podle dnesniho rozhovoru, kdy jsem tam volal).

Varuju vsechny posilat tam turbo na repasi.

Jirka mi ochotne odpovedel a volal jsem do Pardubic do turba.cz. Tam je ten clovek dost ochotny. Tak uvidime.
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Mě se líbí jak dneska spousta "firem" řekne že to uměj a dělaj to vlastně poprvé, přičemž se bijí do prsou jak jsou šikovní a pak Ti to vrátí ve stejném nebo horším stavu než to bylo. Jako kdyby to byl pekař, tak čert to vem, když je šikovnej udělá všechno, ale k turbu je potřeba jestli se nepletu nějaké dokumentace s rozměry, velikosti vůlí, atd, je to záležitost poměrně přesná a dost namáhaná, tak tam nemůžu nad tím jen tak čarovat, že takhle by to mohlo asi bejt. Líbilo by se mi jednání , kdyby řekli, že dělají něco podobného a že na cenu nižší zkusí opravit i toto. Až si to zkusej a budou vědět, že to uměj a si řeknou cenu plnou.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Pajik »

Tak turbo dorazilo. Napul rozebrane, tedy NE ve stavu ve kterem se tam posilalo, bez nejakeho protokolu s vysledky mereni (delali na tom diagnostiku), zato s fakturou na 960CZK (v cetne postovneho) za nic. Jsem vzteky rozhaveny do nekolika odstinu bílé.

Udelam jim reklamu na internetu, na to moje html schopnosti budou stacit. Takhle teda ne.
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Je tam něco k té diagnostice, nějaký výsledek zjištění, seznam úkonú, ... ?
Bych byl nasr... taky
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Pajik »

DYK77 píše:Je tam něco k té diagnostice, nějaký výsledek zjištění, seznam úkonú, ... ?
Bych byl nasr... taky
Vubec nic. Jen faktura za diagnostiku a postovny. Kujvy.
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Tak to je diagnostika za všechny prachy 8E
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Apollo
Příspěvky: 458
Registrován: pon 11 kvě 2009, 13:19
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Apollo »

Pajik píše:
DYK77 píše:Je tam něco k té diagnostice, nějaký výsledek zjištění, seznam úkonú, ... ?
Bych byl nasr... taky
Vubec nic. Jen faktura za diagnostiku a postovny. Kujvy.
neplatit, pokud jsi si tu službu prokazatelně neobjednal a není jasně řečeno kterou a co to bude stát tak to nemají šanci z tebe dostat, není na to právní nárok
Uživatelský avatar
armani
Příspěvky: 215
Registrován: pon 27 srp 2007, 22:27
Bydliště: Trencín

Příspěvek od armani »

Apolo bol rychlejší. Objednal si si nejakú diagnostiku? Neobjednal! Máš nejaký protokol z diagnostiky? Nemáš! Máš vlastne nejakú písomnú objednávku na opravu turba? Nemaš. Ak sa budú moc cuka tak im ponúkni obchod, ty zaplatíš diagnostiku a oni uvedenie turba do pôvodného stavu pred ich zásahom ale v inej firme nako¾ko k ich už nemáš dôveru. :twisted: Bol by v tom čert aby sa s tebou ahali o tých 600Kč
Igor, Trencín
Smart Fortwo MC 01, 599cm3, benzín, výbava pure, r.v. 2002, farba: cierna, stav km k 10.11.2016: 90 105 km
Uživatelský avatar
Apollo
Příspěvky: 458
Registrován: pon 11 kvě 2009, 13:19
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Apollo »

jj já už měl i vlastní poradnu... takovýhle jednoduchý případy střílím z hlavy :wink: ...mám to jako koníčka že se soudím s kde kým a hlavně takový ty velký firmy vykukové co si myslí že na malýho človíčka si můžou dovolit co chtějí... jednou napíšu román :lol:
Uživatelský avatar
Apollo
Příspěvky: 458
Registrován: pon 11 kvě 2009, 13:19
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Apollo »

nicméně k tématu... už se schyluje k repasi turba... kam to mám teda dát?
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Pajik »

Apollo píše:nicméně k tématu... už se schyluje k repasi turba... kam to mám teda dát?
Zda se, ze existuje v tuto chvili jen jedna reference od Jirky, ktery si to nechal delat na www.turba.cz v Pardubicich. Do ted je spokojen. Ja jsem to tam ted poslal, tak dneska bych mohl odpoledne vedet, jestli je to moje vubec opravitelne.

Jinak co se tyce rad "jak vyjebat s nesolidni firmou" - jasne mate pravdu. Ale s je to tak, ze auto mi opravuje kamarad v Podebradech, turbo k tem debilum posilal on a postou a vratilo se zpet take postou, ja nejsem automechanik, takze hlidam jen cas, penize a odborne veci nechavam na tom kamaradovi. Abych sve turbo dostal zpet a mohl ho nechat opravit jinde, protoze mi jde o cas, jsem nucen polknout tech 960CZK a soustredit se na vysledek, ne na malou ztratu behem procesu. Radeji si to s nimi rozdam pozdeji a jinak, udelam jim peknou www stranku.
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

kdyz ji udelas dobre, tak mas sanci, ze se bude zobrazovat treba na seznamu jeste pred tou jejich :lol:
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
stanislav.rejn

Příspěvek od stanislav.rejn »

No a asi si to platil dobírkou když to poslali zpět. :roll: Tak by to obejít nešlo teda ta platba,jedině že by sis tam zajel...
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Pajik »

stanislav.rejn píše:No a asi si to platil dobírkou když to poslali zpět. :roll: Tak by to obejít nešlo teda ta platba,jedině že by sis tam zajel...
No, jak jsem psal, slo to skrze meho servisaka, takze se prusery haseji sloziteji.
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Odpovědět