Smartik 0.6 benzin problém

Řešení problémů s motorem
Odpovědět
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 951
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

Když to tu čtu, tak se nestačím divit. Chlapi, nikdo Vás zde nenutí, aby jste něco kupovali a vyměňovali proti své vůli. Potom se ale nikdo neptejte, jak to máte udělat atd. Tady se Vám jen doporučuje, co by bylo v danném případě to nejlepší. Takových chytráků tu už bylo davy a potom přišli a brečeli, že je oprava stála o to více, na čem chtěli původně ušetřit. A já v první řadě, bych si to tu řádně pročetl a hned nekupoval nějaký šunt. Nebo jej koupil, ale se slevou na budoucí opravy. Také jsem "dozvonil" na své chytračení a neposlechl zkušenější. :? Jo a tenhle problém je jen u 600 a to z 99% :(
Fortwo 0,8 cdi 2002
Greg
Příspěvky: 378
Registrován: stř 11 úno 2009, 22:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Greg »

RedZero píše:Ano pokud někdo kupuje sadu, tak to chápu.

Nevím jak kdo s autem jezdil, ale pokud ot rozděláš tak vidíš v jakém jsou písty stavu jestli podfukují a jestli je válec šišatej. Pokud je píst propálenej, tak je jasný, že ho vyměním.

Nikomu nevnucuju, že se písty nemají měnit, jen mě zajímalo jestli je k tomu nějaké opodstatnění, když všude kde čtu ( mimo toto forum ) tak písty nikdo nemění a raději mění rozvody, vodní pumpu a maznice, o kterých se zase zde napíše. Tak jen zjištuji ;-)
Písty se při plnohodnotné GO nemění proto, že by jim něco "bylo" - jak říkáš po důkladném vyčístění by byly asi použitelné, ale proto, že je většinou ovalita válců a tudíž je potřeba po výbrusu osadit o 0,25mm větší písty a větší kroužky.

A ohledně výměny rozvodů a kontroly olejvého čerpadla máš samozřejmě plnou pravdu (čímž netvrdím, že se nemůže najít vyjímka kdy to opravdu nebude potřeba), akorát se tady docela "vžilo" že lékem na vše u mrtvého motoru je typizovaná sada z eBay a "levná" generálka z ní vycházející.
WWW.SMART-DILY.CZ
Kompletní služby okolo Smartů
Individuální dovoz z Německa, diagnostika, servis, náhradní díly, vrakoviště, příslušenství, povinné ručení ...

Ostrava-Hrabová, 500m od Makra
RedZero
Příspěvky: 18
Registrován: úte 01 led 2013, 22:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od RedZero »

Kuher: netvrdím, že mi někdo něco nutí, jen jsem se zeptal proč jsou zde zažité písty s "levnou sadou" jak píše greg.

Greg: Příjde mi, že pokud je ovalita po změření ok a že pokud písty po očistě karbonu jsou dobré a nejsou ohořelé na krajích, tak je lepsí nechat orig. písty, než je kupovat v nějaké druhovýrobě na ebay..

Takže jsme se právě chtěl dopátrat názoru někoho kdo to dělá jako Greg, proč se tu řeší stápe dokola, že písty jsou nezbytnost.
Smart ForTwo 2003
Uživatelský avatar
Pazour60
Příspěvky: 99
Registrován: pát 27 zář 2013, 13:20
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Pazour60 »

Sedim na balkone, slunicko sviti, burcak, cigarko a ctu vase vasnive polemiky. Myslim si chlapi, ze to je dany dnesni dobou a penezma. U prvni MB1000, pak trabantika i favorita jsem zvladnul skoro vsecko sam. Ojizdim treti Kangoo a tam zacaly problemy, cim vic elektroniky, tim to je s poruchama horsi. Sahat jen na zluty spunty, jinak do servisu. A chudaci ti, co to maji se sedmiletou zarukou. A pak ty prachy, samozrejme, ze se snazime to resit co nejlacinejs, kdo z vas to muze dat do znackovyho servisu, nebo pri kazde poruse vymenit za novy? Jsme narod kutilu a to je dobre *VV* .
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 951
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

*pisk* *trsám* Mi to je úplně jedno, kdo a co si tu udělá, forum je na to, aby se diskutovalo a radilo, ale člověk chce poradit dobře, aby nebyly v dohledné době problémy. /:-I
Fortwo 0,8 cdi 2002
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3701
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

RedZero píše:Nevím, proč všichni pořád píšou u repase o výměně pístů. Když jsme to měl rozebrané, tak písty po očistě jsou jako nové a nepřicházím moc na důvod proč je měnit.
A co třeba kvůli vymačkaným pístním čepům a zvětšeným dírám v pístech? A drážky pro kroužky také musí být trochu vymačkané...
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Vymačkaný pístní čepy a ani drážky nebudou.
Pokud není píst poškozenej mechanicky-propálenej, uštípnutej nebo se nedělá výbrus tak není potřeba ho měnit.
Jindřich
Smart ACE
Příspěvky: 1115
Registrován: pát 23 srp 2013, 11:51
Bydliště: Provodín 41

Příspěvek od Jindřich »

Já se taky připojím do diskuze, myslím, že to co říkají odborníci, kteří tu GO znají , mají pravdu. V podstatě VŽDY bude po ujetí nějakého počtu km ,my se bavíme zhruba okolo 100 000 km, válec uprostřed o v á l n ý. Vyplývá to z principu klikového mechanizmu a rozkladu sil , kdy v horní a dolní úvrati (píst je dole , nebo nahoře ) je složka síly působící na stěnu válce nulová, kdežto uprostřed je maximální dle rozkladu sil.Důsledek je ten, že válec zůstane nahoře a dole kruhový a uprostřed je oválný. A teď si představte , že mezi tím se pohybují pístní kroužky, které chudáci nevědí , čemu se mají přizpůsobit. tzn. nemohou už dokonale utěsnit celou dráhu pístu. Proto je ideální nový výbrus a tím samozřejmě a logicky nové a větší písty. Ale je pravda, že to někdo neudělá, už samozřejmě výměna simerinků na ventilech pomůže, a si to každý zváží sám, jak se tady píše, já rozhodně jsem pro výbrus a mám zas na dlouho a dlouho pokoj.Je to samozřejmě o trochu dražší (cca o 7 000,- kč.)
SMART CITY-Coupe,1999/06/40 kW,žlutý drak *trsám*
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Výbrus je po 80-120t.km zbytečnej, vždy jiný auta se taky při těhle km nevybrušujou.
Jindřich
Smart ACE
Příspěvky: 1115
Registrován: pát 23 srp 2013, 11:51
Bydliště: Provodín 41

Příspěvek od Jindřich »

Jo to máš pravdu, jde o to jestli to chci rovnou udělat, když to mám rozdělaný a mít 120% jistotu do budoucna ,nebo šetřím těch 7 000,- kč. Ušetřím možná i to , že na výměnu kroužků nemusím event. vyndat motor ven.
A si každý rozhodne sám, pokud někdo má možnost měřit válce úchylkoměrem, tak si tu ovalitu změří a rozhodne.
SMART CITY-Coupe,1999/06/40 kW,žlutý drak *trsám*
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Že to je rozdělaný je úplně jedno, protože ten motor zase vydrží jenom 80-120t.km a bude potřeba znova rozdělat a pak bych nad tím třeba i uvažoval, ale brousit motor kterej nemá najeto ani 100t. km mi přijde jako zbytečnost.
Kroužky ale vyměnit tak jako tak.
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3701
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

Druzeta píše:Vymačkaný pístní čepy a ani drážky nebudou
Pokud nemám stočený kilometry, tak moje 700 při 88.000 km baštila litr oleje na 500 km. Nechal jsem to udělat i s výbrusem... Otlačení (nebo ošoupání) pístních čepů je vidět pouhým okem, číselně je to 0,04 mm. Díry v pístech jsem neměřil.

Akorát teda nevím, jestli se to povedlo, jak má, protože jsem po prvních 1.500 km měnil olej a ve filtru bylo mnoho kovových šupinek a pár malých špon. Šupinky byly takové ploché, tenké, ale hodně široké, třeba až 4 x 4 mm, vysoce lesklé. Jen nevím, nakolik byly magnetické. Na normální magnet se mi nejdřív nechytly, ale ta největší na neodymu potom držela. Netuším, jestli to mohlo být nějaké špatné vyčištění po obrábění, nebo jestli se mi takhle sám obrábí motor. Ty šupinky byly hodně svítivě stříbrné, tak to snad nebude výstelka z šál. Říkám si, jestli to náhodou není hliník z nového olejového čerpadla.
No, vůbec se mi to nelíbilo. Jezdím teď strašně málo, ale až najedu tak asi 300 km od výměny oleje, tak shodím filtr a podívám se do něj zase. A jestli to tam bude znovu ... tak nevím.
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Není normální že 0,7 brala tolik oleje, buď to bylo stočený, nebo to jezdilo bez oleje, nebo nějakej blbej kus, těžko říct.
Určitý opotřebení tam bude je to mechanická věc tak když to běhá tak se to opotřebovává, ale než nějaké pochybné písty z Ebay tak bych si radši nechal původní pokud nejsou vyloženě poškozený.
Co se týče těch špon, tak by se dal přidělat nějakej silnej magnet na vanu, jenomže to zase řeší jenom ty magnetický špony a musela by se pak sundat vana aby se to vyčistilo.
Nebo lejt nějakej levnej olej a často ho teď měnit než si to sedne.
Uživatelský avatar
Pazour60
Příspěvky: 99
Registrován: pát 27 zář 2013, 13:20
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Pazour60 »

Tak daleko jsem zatím nedošel, zkraje chci vyměnit svíčky a změřit tlak. Zvládnu to sám, je potřeba nějakej spešl vercajk, nebo se musí i něco odmontovat? A svíčky origoš, nebo tam můžu dát i Brisk? :?:
Greg
Příspěvky: 378
Registrován: stř 11 úno 2009, 22:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Greg »

Brisk DR15YC jsou naprosto normálně fungující, no a spešl vercajk samozřejmě budeš potřebovat především na nedestruktivní sundání kabelů od svíček (tahání kabelu za přívod někdy končí špatně) a pak samozřejmě na měření tlaku. Pro výměnu spodní řady stačí nárazník, vrchní jsou přístupné
WWW.SMART-DILY.CZ
Kompletní služby okolo Smartů
Individuální dovoz z Německa, diagnostika, servis, náhradní díly, vrakoviště, příslušenství, povinné ručení ...

Ostrava-Hrabová, 500m od Makra
Odpovědět