Nová spojka, ale cuká.

Řešení problémů převodovky, spojky, řazení
Uživatelský avatar
Vladka
Příspěvky: 23
Registrován: ned 17 říj 2010, 19:07
Bydliště: Neplachovice školní 209

vyrešeno

Příspěvek od Vladka »

Ale ozve, vcera jsem to vyresil diky jednomu cloveku ktery se smarty zabyva. Prvni vec aktuator byl natvrdo narazeny na spojce. Druha vec cvakly kablik k aktuatoru a treti ten konektor k aktuatoru uz moc nevydrzi, musim ho nekde sehnat. Omlouvam se za diakritiku, pisu z mobilu. Diky vsem co se mi snazili pomoci.
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2174
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Winterwolf »

psal jsi že si měnil spojku a akurátor za použitý, pokud to předtím nedělalo tak tam vra ten akurátor co jsi měl a tomu kdo ti měnil spojku dej pár facek za ty cvaklé kable :roll:
Jindřich
Smart ACE
Příspěvky: 1115
Registrován: pát 23 srp 2013, 11:51
Bydliště: Provodín 41

Příspěvek od Jindřich »

Já bych mu ještě přidal, za ten aktuátor i za ty kabely, jak se mu to podařilo, mimochodem u toho konektoru, co je na kabelovém svazku se ulámou ty pacičky se mají zacvaknout, můžeš to tam dát i bez toho, to ti nevypadne, samotné těleso by se nemělo rozpadnout, pokud ho někdo nevzal kladivem. Ten konektor se blbě rozdělává, když nevíš jakna to, tak snadno ty pacičky ulomíš, zvl᚝ po letech, kdy je ten plast ztvrdlý. *pivo*
SMART CITY-Coupe,1999/06/40 kW,žlutý drak *trsám*
Uživatelský avatar
Vladka
Příspěvky: 23
Registrován: ned 17 říj 2010, 19:07
Bydliště: Neplachovice školní 209

..

Příspěvek od Vladka »

Ted uz to dlabu hlavne ze to jede a vim kde je pricina kterou si jako elektrikar umim opravit. Jen maly dotaz na vsechny, nema nekdo z vas ten konektor s cca 10cm kabelu :-).?
Odpovědět