Smart a koroze

Šasí, tridion, panely, střecha, ...
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

:-)))
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262
Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy

Příspěvek od houska »

nesm?j se mu bude bre?et
houska mi už neříká pane
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

?e nem??e ??dit :lol:
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

:-X co t?
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2174
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Re: Smart a koroze

Příspěvek od Winterwolf »

Tak to tu oživím :wink:

Našel jsem na tridionu puchýřky na barvě.... Jedno místo je nad čelním sklem v rohu a druhé na zadním "lemu" před blatníkem...

Dá se aplikovat shodný postup jako na jiném autě tj , přebrousit, odrezit, překitovat a stříknout a nebo je tam nějaká komplikace :roll:

Řešil jste to už někdo :?:
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Re: Smart a koroze

Příspěvek od Druzeta »

Koroze je na všem stejná, nejdůležitější je jak dobře to odrezíš.
Dobrej je starej odrezovač T, obsahuje tanin, po nanesení povrch zmodrá, poté to případně natřít základovkou se suříkem.
451 Brabus Xclusive 75kW 2011
Uživatelský avatar
sultana
Smart ACE
Příspěvky: 1215
Registrován: stř 08 bře 2006, 11:08
Bydliště: Praha 2+10
Kontaktovat uživatele:

Re: Smart a koroze

Příspěvek od sultana »

Winterwolf píše:Tak to tu oživím :wink:

Našel jsem na tridionu puchýřky na barvě.... Jedno místo je nad čelním sklem v rohu a druhé na zadním "lemu" před blatníkem...

Dá se aplikovat shodný postup jako na jiném autě tj , přebrousit, odrezit, překitovat a stříknout a nebo je tam nějaká komplikace :roll:

Řešil jste to už někdo :?:
No,neco jsem už psal v garáži.Ale tedy detailněji.Ja měl paradne vykvetl lak u předního ostrikovace,nad nim.Pekne až do krupava.Plus par puchýřku kolem gumy skla.Neco stačilo jen přeboru síť,zatmelit a nalakovat.Ten stred museli i vyvrátit a dat tam malou záplatu.Problem je,ze se to musí dělat citlivé,protože se sahá do pevnostniho prvku-Tridionu.Takze zaplata musí sedět do vyvareni.Moc mě ten mistr nemiloval,když jsem tam s tím prijel.Sice ucnak,ale toto učni nedělali.Jak jsem psal,šlo ven i okno,to musí,když je to u gumy.Ve většině případu se dává okno nové,záleží jestli je poškozené.Ale vždy nová guma-Bauset.Neni to sice na dlouho,ale je s tím spousta s...í,když je to víc věci.Navic na malém místě.Jo,strašně se divili,ze ma Smart plastovou kastli:-))) Prisroubovanou...
Smart Fortwo 450 ScotchGreen+TwisterYellow+Alu Spikeline/Sportline+stainless grill+double-pipe+knight rider
http://sultana.rajce.idnes.cz/Sultana_PROMO/
Smart Fortwo 450 Midnight Blue/Raspberry Fizz+Starline
VW Golf R-line, 2.8 V6, Wolfsburg Edition
VW Touran, 1.6TDi, B&W AtrDeco Graffiti
Odpovědět