Diagnostika a software

Řešení problémů elektroinstalace, schémata, návrhy na změny
dodo555
Smart ACE
Příspěvky: 723
Registrován: stř 12 lis 2008, 14:36
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dodo555 »

ahoj a cita vsetky zavady a pripadne ich vie aj mazat?
Mozes mi prosim poslat link, v pripade ak je to pouzitelne asi by som to vyskusal
smart passion 52kW 2007
smart passion 52kW 2008
smart ebike
hoboj
Smart ACE
Příspěvky: 652
Registrován: úte 05 kvě 2009, 15:53
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od hoboj »

aby bylo jasne, nebylo mozne ji vyzkouset do detailu, ale ukazala moje chyby a dokazala je vymazat, a zkousel jsem s ni nastavit spojku a taky to umi. Vypada ze by mela umet to same jako Star (teda krome tech klicu) a vyhoda je ii to ze funguje i na jinych autech.
ForTwo 450/2003 - 700ccm /Benzin + LPG / hlavne zimni provoz
ForTwo 453/2015 - 999ccm /Benzin (prozatim :) :) )
winco450

Příspěvek od winco450 »

Vyzera to v pohode, tiez by som to objednal. Ako sa vola ten program?
hoboj
Smart ACE
Příspěvky: 652
Registrován: úte 05 kvě 2009, 15:53
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od hoboj »

ForTwo 450/2003 - 700ccm /Benzin + LPG / hlavne zimni provoz
ForTwo 453/2015 - 999ccm /Benzin (prozatim :) :) )
Uživatelský avatar
kattekačka
Příspěvky: 11
Registrován: stř 02 dub 2014, 20:59

Příspěvek od kattekačka »

http://www.auto-diagnostika.org/home/au ... to-com-cdp

tady to patrně pořídíš ještě levněji :)
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 951
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

O to levněji nejde, ale jestli bude pro nás ku prospěchu. A naco bych ji kupoval, má ji Hoboj a často mi jezdí pod oknem. :D :D
Fortwo 0,8 cdi 2002
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3713
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

Takže jestli to dobře chápu, tak si musím koupit tu diagnostiku a k ní ještě redukce (zástrčky) na Smarta, Hondu a Škodovku (náš vozový park). A mít noas. Je to tak, Hoboji? Nebo je potřeba koupit ještě něco jiného?

P.S. Hoboji, až budeš psát závě, nenapsal bys, že tu svoji diagnostiku odkazuješ mě?
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Diagnostiku to chce jedině tu co má Hoboj, ostatní jsou vyhozený peníze.
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 951
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

JBC píše:Takže jestli to dobře chápu, tak si musím koupit tu diagnostiku a k ní ještě redukce (zástrčky) na Smarta, Hondu a Škodovku (náš vozový park). A mít noas. Je to tak, Hoboji? Nebo je potřeba koupit ještě něco jiného?

P.S. Hoboji, až budeš psát závě, nenapsal bys, že tu svoji diagnostiku odkazuješ mě?
Hoboj mi sdělil, že tu chce být do stovky a zamlouval si moje sedačky. :D :D
Je to tak, jak píše Druzeta, jak nemá povolení na naše autíčko, je na nic. Pak zase, aby měl každý svoji, to mi připadá zbytečné. To bych si mohl pořídit "vyvažovačku, nazouvačku pneu" atd. Nej by bylo, aby se "přiznali" kdo ji má a odkud je, určitě by mu každý nějakou korunku dal. Můj servisák si ji pořídil kvůli mému autí a platím mu 300,- za načtení a smazání chyb. Také ještě všechno neumí. :roll:
Fortwo 0,8 cdi 2002
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3713
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

Já jsem tedy četl asi úplně jiné příspěvky, než Ty. Já jsem četl třeba tento Hobojův příspěvek:
hoboj píše:aby bylo jasne, nebylo mozne ji vyzkouset do detailu, ale ukazala moje chyby a dokazala je vymazat, a zkousel jsem s ni nastavit spojku a taky to umi. Vypada ze by mela umet to same jako Star (teda krome tech klicu) a vyhoda je ii to ze funguje i na jinych autech.
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Hoboj - díky za otestování *1*
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
winco450

Příspěvek od winco450 »

Super,DIK za otestovanie. Idem objednat z http://www.auto-diagnostika.org/home/au ... to-com-cdp (mala by byt stejna)
moja nevyhoda je ze som v irsku a sluzby su tu strasne drahe,Za napojenie na diagnostiku alebo priamo MB STAR si tu uctuju od 50 eur a viac.Dufam ze to bude fungovat :D :D Ozvem sa ked vyskusam.
hoboj
Smart ACE
Příspěvky: 652
Registrován: úte 05 kvě 2009, 15:53
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od hoboj »

JBC píše:Takže jestli to dobře chápu, tak si musím koupit tu diagnostiku a k ní ještě redukce (zástrčky) na Smarta, Hondu a Škodovku (náš vozový park). A mít noas. Je to tak, Hoboji? Nebo je potřeba koupit ještě něco jiného?

P.S. Hoboji, až budeš psát závě, nenapsal bys, že tu svoji diagnostiku odkazuješ mě?

Mam dojem ze k diagnostice je standartne OBD kabel, jen v pripadeze auto ma jiny konektor, tak je nutne ho dokoupit. Jedna se spise o starsi modely.

P.S. Netusil jsem ze je to se mnou uz tak spatne :D :D :D
ForTwo 450/2003 - 700ccm /Benzin + LPG / hlavne zimni provoz
ForTwo 453/2015 - 999ccm /Benzin (prozatim :) :) )
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3713
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

Když neumí klíče, tak asi taky nebude umět povolovat funkce pomocí TAN kódů, že, Hoboji? Takže třeba nebude umět povolit tempomat apod. Co, Hobojíčku? Nějaký generátor TAN kódů by se snad dal někde "sehnat" (internet, nejmenovaný kamarád apod.), ale jestli to umí ta diagnostika, resp. její PC software ...
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
Uživatelský avatar
Hary
Příspěvky: 105
Registrován: pon 29 lis 2010, 17:51
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od Hary »

winco450 píše:Super,DIK za otestovanie. Idem objednat z http://www.auto-diagnostika.org/home/au ... to-com-cdp (mala by byt stejna)
moja nevyhoda je ze som v irsku a sluzby su tu strasne drahe,Za napojenie na diagnostiku alebo priamo MB STAR si tu uctuju od 50 eur a viac.Dufam ze to bude fungovat :D :D Ozvem sa ked vyskusam.

Autocom cdp+ mam a moc toho u Smarta neumí
Smart Fortwo Cdi 2003 Pure, egr off, omezovač rychlosti off, k&n, custom exhaust, kotouče vzadu, 61ps 142nm( zatim :D ) powered by dieselpower.cz
http://hary168.rajce.idnes.cz/smart/
Odpovědět