strata / preprogramovanie klucov

Řešení problémů elektroinstalace, schémata, návrhy na změny
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: strata / preprogramovanie klucov

Příspěvek od DYK77 »

Minulý týden jsem zrovna se známým programoval klíče. Opět ( podruhé za 11 let ) mi na jednom zmizel kód, i když baterie v klíči byla ještě OK.
Probíhalo to tak jak je tu již napsáno. Provedeno universální diagnostikou TEXA. Dokonce jsem ani nepotřeboval generátor kódu dle VIN, diagnostika si to ošéfovala sama *1* :)
Bohužel nevím zda se mi kód ztrácí stále na stejném klíči, nebo se prohodily. Každopádně nastane to vždy u toho klíče, který nosím stále s sebou. Že by mu dával sodu mobilní telefon ?
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
cuhan
Příspěvky: 165
Registrován: sob 05 zář 2015, 14:42
Bydliště: Zlaté Hory v Jeseníkách

Re: strata / preprogramovanie klucov

Příspěvek od cuhan »

Sice to není můj problém ale klidně může jednou nastat,jak se dostanu do Smarta fortwo když mám nefunkční zámek kufru a klekne mě klíček,napadla mě jen jedna věc,rozbít sklo ve dveřích,samozřejmě ten trojuhelník,je na to nějaká inteligentnější finta?
SMART fortwo MC01 0,8 CDI
Volvo S60R 2.5T AWD 255kw 500Nm +3"downpipe
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3701
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: strata / preprogramovanie klucov

Příspěvek od JBC »

Kdo má nastudováno a internet k dispozici, dokáže Smarta otevřít i bez rozbíjení. Pokud bys rozbíjel, asi je lepší rozbít hlavní sklo dveří, ne lepený trojúhelník.
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Pahyls
Příspěvky: 39
Registrován: úte 12 čer 2012, 11:18
Bydliště: Praha / Hořovice

Re: strata / preprogramovanie klucov

Příspěvek od Pahyls »

Ahoj,

Byl jsem na dovolené, auto nechal přítelkyni. Byla s autem jednou, normálně zamkla. Po týdnu ho chtěla projet znovu a už se jí nepodařilo odemknout (Ani neblikne).
Baterka v klíči nová ( i když Smárty neblikal, že by chtěl měnit), ale nepomohlo.
Auto jsem si odemkl manuálně, klíčem otočím a vše naběhne v pohodě.
Pravděpodobně ztracen kod na klíči.

je tu někdo z Prahy, kdo má diagnostiku a byl ochoten mi přeprogramovat klíče?
Nebo musím do servisu. - Kam ale musím auto odtáhnout.

Díky za info.
Smart Roadster 60kW ( SmártyMárt )
alda65
Příspěvky: 41
Registrován: stř 28 zář 2016, 11:52
Bydliště: Rudná "Lont u Práglu"

Re: strata / preprogramovanie klucov

Příspěvek od alda65 »

Včera jsem si byl nechat naprogramovat nový klíček (měl jsem jen jeden) tady smartautoservis.com Cena = elektronika + obal s planžetou + naprogramování + diagnostika vozu cca 2100,- Kč Přístup v pohodě a já byl spokojený.
Smart Fortwo, MC01, 0,6, 40 Kw, 1999, 113 879 - ještě bez GO už není 21. 2. 2017 R.I.P
Sháním novou 450ku.
Odpovědět