KLÍČ 3 tl.

Řešení problémů elektroinstalace, schémata, návrhy na změny
hrošík
Příspěvky: 74
Registrován: ned 08 zář 2013, 21:41
Bydliště: Zlín

Re: KLÍČ 3 tl.

Příspěvek od hrošík »

Tak problém vyřešen!!! Teda asi!!! Pří výměně obalu jsem si debil urazil ten plíšek na mikrospínači tak jsem začal používat druhej klíček a ten mi působil tyto problémy (taky výměna obalu)! Tak jsem jel tady(ve Zlíně) k výrobci klíčů že bych potřeboval předělat ten mikrospínač Z toho "špatného" klíče na ten dobrý! Po opravě a výměně baterie klíček fungoval 1báseň!!! Když dával dohromady ten druhej tak přišel na to že tlačítko zamykání stále trochu tlačí na ten mikrosínač a proto se to asi vybíjelo! cena opravy 100kč!! A ty jsem mu musel skoro vnutit! A teď mi teda spravuje ten druhej klíček a to tak že mi tam připájí novej mikrospínač a zkusí trochen zbrousit to + na spodku toho tlačítka!
Kraák
Uživatelský avatar
armani
Příspěvky: 215
Registrován: pon 27 srp 2007, 22:27
Bydliště: Trencín

Re: KLÍČ 3 tl.

Příspěvek od armani »

Tak zámky vymenené a všetko funguje aj bez prehrávania kódu. Obidva pôvodné kľúče otvoria, naštartujú a zatvoria Smartíka. Takže nie vždy rýchle vybíjanie batérie a nemožnosť otvoriť auto znamená stratu kódu.
Igor, Trencín
Smart Fortwo MC 01, 599cm3, benzín, výbava pure, r.v. 2002, farba: cierna, stav km k 10.11.2016: 90 105 km
Odpovědět