Nejdou sterace roadster

Řešení problémů elektroinstalace, schémata, návrhy na změny
PavelFrenk
Příspěvky: 96
Registrován: úte 13 čer 2017, 20:43
Bydliště: Praha

Re: Nejdou sterace roadster

Příspěvek od PavelFrenk »

No že jooooo, že je to moc nejak, to s panem jeste detailne proberu, co tam vymenil udajne za tak drahy soucastky, taky jsem na tu cenu cumel jako blazen a nechal si ji zopakovat, protoze jsem myslel, ze spatne slysim :? A to jeste rikal, ze za praci ma z toho 1500,- zbytek dily :D
Ale tak byl jsem rad, ze to rychle opravil a veril jsem mu no :roll: jediny čemu fakt totalne absolutne vubec nerozumim je elektrika obzvlaste v ruznejch jednotkach apod.

Zni To jako bych byl uplnej blbec co kazdymu zaplati co si rekne, to teda urcite ne, vokurka nejsem, ale tomuhle jsem uveril, jelikoz je to oblast mimo me chapani a fakt netusim co je uvnitr za soucastky a kolik muzou stat. Tak me asi pan udelal no 8) jeste to s nim proberu, lezi mi to dost v hlave. Napisu pro zajimavost co mi rekne :D
Ale aby to tu nevyznelo nejak blbe jo, jenom kecáme. Jako nejsem na pana nasranej, verim, ze je to hodne sikovnej/slusnej clovek v teto oblasti a taky zatim porad verim tomu, ze si tu castku nevycucal jen tak z prstu.
Roadster coupe B. -O
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2174
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Re: Nejdou sterace roadster

Příspěvek od Winterwolf »

Elektronické drobnosti jsou bohužel hodně předražené, obzvlášť pokud pán dodržel všechny specifikace které jsou na nich vyjmenované a i dělají různé velikosti... Chtěl jsem teď do auta dodat jednoduchý termistor který spustí ventilátor chladiče na měnič napětí a ta blbá součástka se nedá sehnat pod 200,- ( je to o velikosti čtyř pětikorun.... ) Pokud je to někdo kdo se v elektrice vyzná a nebojí se jít do hloubky tak se ho drž zuby nehty ( a hoď sem kontakt :wink: ) takových je málo 8)
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3701
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Nejdou sterace roadster

Příspěvek od JBC »

Na velké (silové) části SAMky není žádný extra díl a na té malé (řídící), pochybuju, že by něco opravoval - je to SMD, nemáš od toho schema, takže nemůžeš změřit, co odkud kam teče, kromě toho by sis na to musel udělat zkušební stolici, protože napětí nebo nenapětí na jednom vstupu ovlivňuje funkci dalších pěti ...
To bych tu SAMku alespoň vyndal z obalu a podíval se, kde bylo co měněno.
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Odpovědět