Nosi?e na Smarta

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Uživatelský avatar
Libor Slivanský
Příspěvky: 266
Registrován: ned 04 čer 2006, 22:26
Bydliště: Vrané nad Vltavou, tel.604 439 838
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Libor Slivanský »

Tak jsem prol?tnul Internet a bohu?el asi ??dn? nosi? na principu podtlakov?ch p??savek na trhu nen
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Hm , tak je to asi jen o t?ch magnetech jak psal Olii. Ty p??savky jsou tedy jen jako dopln?k a skr?vaj? v sob? magnety, kter? jsou t?m hlavn?m ?initelem. Blb? no.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
marcus

Příspěvek od marcus »

preco nehcete normalny zadny nosic ktory ponuka aj Smart ?
Obrázek

inac ono sa to da urobit jednoducho len neviem ako to dalej funguje s legalnostou..... staci tam priskrutkovat beznu predpripravu na stresny nosic to iste co ma ta skodovka len samozrejme ze treba potom upravit dlzku ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

No pr?v?, pokud v?m, tak MCC ofici?ln? ??dn? st?e?n? nosi? na Smarta nehomologoval.
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Hagusy by byly dobr?, ale jde to nacpat do sklen?n? st?echy ? D?ru do skla dneska ud?laj, ale aby to pak neruplo.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Libor Slivanský
Příspěvky: 266
Registrován: ned 04 čer 2006, 22:26
Bydliště: Vrané nad Vltavou, tel.604 439 838
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Libor Slivanský »

Hagusy u? jsem na Smartu vid?l, p?id?l?vaj? se do r?mu, ale nevypad? to nijak moc z?zra?n?. Origin?ln? zadn? nosi? se mi l?b?, a? na tu hroznou cenu.
Uživatelský avatar
sultana
Smart ACE
Příspěvky: 1215
Registrován: stř 08 bře 2006, 11:08
Bydliště: Praha 2+10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sultana »

Libore, ten origin?l nosi? jsem si p?ed t?dnem koupil. Jezd?me s Ver?ou na prkn? a tak nen? probl?m d?t je naplocho na tu li?tu na kola. Schv?ln? tam zkusim d?t o weekendu dv? kola, na kter? je to d?lan?. Jinak, homologovan? to nen? akor?t u n?s, ale v Rakousku a N?mecku pr? ano(informace z Mercedesu na Chodov?, dom?c?). Jinak m?? mo?nost volby, z?kladn? oblouk m?t mus?? a pak si k tomu m??e? p?ikoupit bu? tu li?tu na kolo (viz.obr.), nebo takov? specialn? svorky p??mo na ly?e. Kdy?tak, kdybys to cht?l vid?t in-natura, dej v?d?t (sultana.7@seznam.cz.).Nasazov?n? je sama jednoduchost. Jinak, p??savky m? kdysi taky napadly...
marcus

Příspěvek od marcus »

tak nasiel som to :

Obrázek

Obrázek


Obrázek

do 250 Euro stoja take srandy
Uživatelský avatar
Libor Slivanský
Příspěvky: 266
Registrován: ned 04 čer 2006, 22:26
Bydliště: Vrané nad Vltavou, tel.604 439 838
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Libor Slivanský »

Ta cena je tedy s?la, a ani to nevypad? nijak extra. J? v?era na?el kone?n? ?eskou firmu, kter? na Smarta prod?v? uzamykateln? p???n?ky za 2500,- K?, tak?e to asi budu ?e?it p?es n?. Kdy? na st?echu hod?m jenom ly?e, tak si mysl?m, ?e se j?zdn? vlastnosti auta nijak dramaticky nezhor??. Jinak kdyby m?l n?kdo z?jem tak tady je odkaz: http://www.stresninosice.cz/shop/pom.ph ... =N&auto=75
marcus

Příspěvek od marcus »

vyborny odkaz ... len ja sa stale trosku bojim ci sa to sklo nemoze poskodit ... snad nie ....
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Pro? mi ten odkaz nejde otev??t ? :?
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Libor Slivanský
Příspěvky: 266
Registrován: ned 04 čer 2006, 22:26
Bydliště: Vrané nad Vltavou, tel.604 439 838
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Libor Slivanský »

U? jsem firmu kontaktoval, sklo to ur?it? nepo?kod?. Jsou to ty klasick? packy co dr?? pouze za r?m. Akor?t mi doporu?ili n?v?t?vu firmy i s autem, aby se p?esn? upravila ???ka nosn?ku.
Jinak mi jde odkaz bez probl?m? otev??t.
marcus

Příspěvek od marcus »

zaujimave ale ja asi pojdem do toho zadneho nosica lebo predsa len ta cena stresneho nezehrna nosic na snowboard ... takze to by bola dalsia investicia navyse.
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

tak jsem si dnes ud?lal radost a koupil jsem si dr??k
jen na n?m chyb?li ty packy pod okno, ty jsem dokoupil v DCAB kus za 900,-. Ve?er budu montovat tak jsem s?m zv?davej


Obrázek
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

jde to i bez dr??ku


Obrázek
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Odpovědět