stránka na FB

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Odpovědět

Máte rádi Facebook ?

Ano
19
24%
Ne
38
48%
Ano, ale zůstávám dále věrný/á Smart Fóru :-)
22
28%
 
Celkem hlasů: 79

Uživatelský avatar
matkal
Příspěvky: 122
Registrován: úte 28 dub 2009, 15:31
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matkal »

Jo a ještě k té anketě o existenci FB.
Podíval jsem se na ty výsledky značně zavádějících otázek. Vy tvrdíte, že FB tu nikdo nechce, ale i přes to, jak návodně jsou ty otázky postavené, je výsledek 50:50 mezi mám rád a nemám rád FB.
A to nemluvím o tom, že je to anketa z 2010, zapadlá kdesi v odpadu fóra, teď je rok 2014 a FB je automatickou součástí života a jeho pokrytí je násobně větší.
Pokud by se hlasování udělalo transparentně Chcete/nechcete mít stránku Smart Clubu na FB, byl by možná výsledek jiný.
Ale to je jedno, FB už existuje. I když ho nikdo moc vážně brát jako náš nebude, dokud nebude oficiálně propagovaný a uvedený tady v záhlaví. To je jasné, že původní oficiální stránka nefungovala, když tu o ní není nikde ani zmínka a ve vyhledávání FB ani nevyjíždí a to nemluvím o tom, že není jako SK verze připojená ke globální FB stránce (která má mimochodem 1,2 milionů lidí, o kterých tvrdíte, že o ni nestojí)
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3713
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

matkal píše:..., nejsem si jist, zda by jsi mi něco takového měl odvahu říct do očí bez tvé újmy na zdraví.
Hezky jsi doplnil svůj obrázek!
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

matkal píše:Žádný sraz se tehdy nekonal, prostě jsem se na to vykašlal, stačí si to najít v historii. A mohl bych jmenovat konkrétní lidi tady, co tu pořád jsou, kteří mě tehdy otrávili.

Já si to pamatuju. Navrhoval jsi, že nasmažíš pro všechny rízky :lol: a pak jsi vycouval. My jsme byli nachystaní přijet.
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

matkal píše: A jednal jsem slušně, stejně jako jednám teď, to ty JBC konkrétně se do mě navážíš už po třetí a nejsem si jist, zda by jsi mi něco takového měl odvahu říct do očí bez tvé újmy na zdraví
:shock: :roll:

Kolik je ti roků?

Pokud se takhle chováš na tvém fóru, tady si to odpus. My tady TAKOVÉHLE novoty odmítáme
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

matkal píše:
Jsem rád, že si Markéta vzpomněla, že jsem byl v pohodě a stále jsem a možná víc než dřív, jen mě rozčiluje, že tu všichni berete iniciativu někoho "nepověřeného" jako osobní útok. I když musím říct, že jsem na to byl předem připraven a také předem varován od několika členů. Proto se tentokrát odradit nedám.

. .
Markéta má pocit, jestli nejsi schizofrenik. Nevím, ale řekla bych, že jsi napomohl tomu, že jsme přešli na levnější webhosting - takže díky, že si kvůli tomu musím měnit nick, mám problémy s přihlášením a ke všemu mi NIKDO nemůže poslat SZ. A nejen mně, všem, co mají v nicku diakritiku.
Takže tleskám. Pokaždé, když přijde někdo se zlepšovákem, pokaždé to stojí za prd :roll:
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

matkal píše:
Okomentoval jsem chod fóra a dal nějaké návrhy na zlepšení, to je vše.
To nikdo nechtěl, nicméně - máš na to právo
Spustil jsem FB. Dobře, nemáte ho rádi, ale prostě je to dnes standard, nevadí snad, že ho máme, ne? Vždy po vás nechci, aby jste tam povinně byli.
Jen se chci zeptat, jestli jsi založil NOVÝ profil, případně oprášil ten, který založil Olii. Protože jinak jsou profily dva a nechceš přece, aby se klub tříštil.

Připravil jsem sraz. Ten mě mrzí asi nejvíc, nějakou práci tomu člověk musí dát, musí tam zajet, dohodnout, vyjednat slevy. A vy se k tomu chováte, jako by nebyl náš? Lukáš píše, že se uvidíme na oficiálním srazu, a proč tenhle nemůže být oficiální? A jak se vůbec pozná oficiální? Je vůbec potřeba něco pojmenovat oficiální? Proč se nemůže tenhle sraz zapropagovat stejně jako slovenský? To máte obavy, že na něj někdo přijede? Nebo se těšíte, že ne, aby jste pak byli na koni, že srazy můžete pořádat jen vy?

Jediné co po vás chci, aby jste to přijali mezi naše oficiální aktivity, aby nevznikl dojem, že se to dělá na zelené louce, aby lidi neměli dojem, že se klub tříští. To chci tak moc? Tajně jsem tedy doufal taky v nějaké nadšení a pomoc, ale to čert vem, zvládnu to nějak sám, sice pomalu, ale jistě.
Lukáši, proč není link?
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

matkal píše:Jo a ještě k té anketě o existenci FB.
Podíval jsem se na ty výsledky značně zavádějících otázek. Vy tvrdíte, že FB tu nikdo nechce, ale i přes to, jak návodně jsou ty otázky postavené, je výsledek 50:50 mezi mám rád a nemám rád FB.
A to nemluvím o tom, že je to anketa z 2010, zapadlá kdesi v odpadu fóra, teď je rok 2014 a FB je automatickou součástí života a jeho pokrytí je násobně větší.
Pokud by se hlasování udělalo transparentně Chcete/nechcete mít stránku Smart Clubu na FB, byl by možná výsledek jiný.
Ale to je jedno, FB už existuje. I když ho nikdo moc vážně brát jako náš nebude, dokud nebude oficiálně propagovaný a uvedený tady v záhlaví. To je jasné, že původní oficiální stránka nefungovala, když tu o ní není nikde ani zmínka a ve vyhledávání FB ani nevyjíždí a to nemluvím o tom, že není jako SK verze připojená ke globální FB stránce (která má mimochodem 1,2 milionů lidí, o kterých tvrdíte, že o ni nestojí)
Z cestinarskeho hlediska je vhodnější Máte rádi /Nemáte rádi. Protože je stránka již založena. Kdyby se o ní teprve diskutovalo, mužem položit otázku - chci /nechci.
Navíc, tady se zajímáme spíš o auta než FB. Takže to mohlo trochu zapadnout

:lol:
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Uživatelský avatar
matkal
Příspěvky: 122
Registrován: úte 28 dub 2009, 15:31
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matkal »

Kolik je ti roků?

Pokud se takhle chováš na tvém fóru, tady si to odpus. My tady TAKOVÉHLE novoty odmítáme
Které novoty odmítáte? Myslíš citaci, kterou jsem vyňal z příspěvku JBC? Vy jste fakt kouzelní :-)
Nu nicméně jsem moc starý na to, aby mi kdokoli říkal, co si mám odpustit a co ne. Pravidla fóra ani klubu ani náznakem neporušuji, takže si odpus moralizování, míjí se účinkem.

Ne, na můj popud se na žádný nový hosting nepřecházelo, byl to Dyk, kdo to vyvolal. Nemluvě o tom, že šlo o nový finančně, ne technicky. A navíc problém s diakritikou trvá alespoň u mě už déle.
Je ovšem typické, že namísto, aby se zkritizovalo, že celé fórum postrádá polovinu funkcí jen proto, že je někdo přesvědčený, že je lepší používat prehistorickou a nefunkční verzi, nastřelí se rovnou do někoho na ráně, kdo se proti tomu ozval :-D

A ano, založil jsem novou FB skupinu. Skupina není totéž co stránka, ale to není podstatné. Udělal jsem to proto, že jsem o předchozí neměl tušení, nebo jsem ji nenašel ani tady na fóru, ani na FB (ten ji potlačil ve vyhledávání nejspíš proto, že je neaktivní) Po vašem upozornění jsem na výzvu, která byla na stránce uveřejněna, přihlásil o správcovství, nicméně výzva zmizela a Gibon se neozval.
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3713
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

Citaci jsi vyňal ... a přeformuloval. Výsledné znění je přesná prezentace Tvého chování. Ale tu jemnou nuanci mezi mým a Tvým zněním asi nechápeš. Nebo to považuješ za standard.
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

:roll: pokud moralizuju, tak proto, že mám pocit, že se někdo nechová tak, jak má. Buď je to deformace z povolání, nebo prostě taková jsem. Ale nezměním se. A klidně řeknu své výtky komukoliv do očí. S každým jsem tu vždycky vyšla. Matkale, bohužel, tvé argumenty mě nepřesvědčili a kdybych FB měla, zvážím, jestli si přidat profil/skupinu, které jsi založil.
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Uživatelský avatar
matkal
Příspěvky: 122
Registrován: úte 28 dub 2009, 15:31
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matkal »

Pokud se místo osobních invektiv, které mi jen kazí den, jste ochotni soustředit na podstatu věci, web je technicky téměř hotový, dělal jsem na něm celý víkend.
Chcete-li se konečně vyjádřit k němu a ne ke mě, stačí napsat. Pokud ho shledáte užitečným, bylo by vhodné vymyslet, jestli ho umístit na tuto doménu a jak.

Lukášovi jsem navrhoval např. rozšířit hlavičku fóra o ikony horního menu webu viz příloha.
Možné je také nasadit web na doménu web.smart-club.cz nebo www.smart-club.cz/web a prolinkovat ho z hlavní stránky bannerem nebo jinak v záhlaví, ale pak asi bude zanikat.

Další variantou je nasadit ho na úplně samostatnou novou doménu, kde si bude žít svým životem. Pak se ale bude mezi lidi dostávat pomalu v podstatě jako nový projekt a admini nad ním nebudou mít v podstatě žádnou kontrolu.

Náhled webu s fórem (nejde mi vložit obrázek)
http://smartclub.mobildrive.cz/scrforumpng-I_374
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Pajik »

Obecně je vždycky problém s tím, že existuje spoustu kreativních nápadů, který by někdo hned chtěl implementovat. Pak to ale vždy naráží na špatnou analýzu co to pro stávající řešení (forum co máme teď) znamená. Nic totiž není bez problémů a jak se drbne do fungujícího řešení, přinese to hromadu problémů, které nikdo nečekal.

Kdo se jim bude věnovat ?
Kdo se jim bude věnovat, když admini se o to starají ve svém volném čase ?

Bylo by lepší kreativní nápady více analyzovat, kolik je to práce to vytvořit a kolik je to práce to v reálu dlouhodobě udržovat v chodu.

A pokud něco vznikne přes víkend, tak to neříká právě nic o tom, co to pro reálnou dlouhodobou funkci a udržovatelnost systému znamená.

Pak je zbytečné, matkale, se stavět do role neuznaného génia, který padl o víkendu při programování "za vlast", nyní předal své dílo lidovým masám a oni to, "hlupáci jedni", nepřijali, hanba jim.

Moc sem poslední dobou nechodím, ale mám dobrý pocit z toho, že forum běží, jak běželo. Nic zásadního bych na tom nevylepšoval. Admini, kteří se o to starají mají v omezeném čase možnost řešit omezený okruh problémů. Nepřidělávejme jim další.
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 951
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

Já se zdržím komentářů, pač pro mne je FB Španělská vesnice. By mi to musela vnučka vysvětlit a ukázat. Já se umím přihlásit, pak na to čumím, jako tele :shock: a mizím pryč, uf. :? Jo, tímto zkouším, zda mi jdou příspěvky a asi v pohodě. :)
Uživatelský avatar
matkal
Příspěvky: 122
Registrován: úte 28 dub 2009, 15:31
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matkal »

Mohl bych poprosit adminy o nějaký verdikt ohledně umístění webu na naší doméně? Na srazu se moc líbil, tak bych to nechtěl nechat usnout.
Pokud není zájem, umístím to na svou.
ruya
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 10 zář 2009, 21:36
Bydliště: pha

Příspěvek od ruya »

Mohl bych se zdvorile zeptat o jakym webu tady porad mluvite ? Tem par fotkam na ktery mne FB bez registrace pusti prece nemuzete rikat web ?
Matkale mas sice v necem pravdu (prehlednost atp) ale protoze jsem sam adminem nekolika for (s naprosto jinou tematikou), tak vim, ze ani na nejnovejssim phpBB, nedonutis lidi nezakladat nova vlakna (presto ze uz naprosto stejna existuji), nedonutis je ta temata nepojmenovanat POMOC! / problem / cojsemmnelksnidani atp, nedonutis je nepsat offtopic a spoustu dalsich veci, protoze pokud by jsi zavedl tak striktni pravidla abys tohohle docilil, tak uz by to nebylo "DISKUZNI" forum kde se lidi bavi, ale tovarna na vyrobu navodu. Pokud je tvuj zamer udelat neco jako "Evilution Smart encyclopaedia" pak mas urcite moji podporu, ale pouze za podminky, ze by to byl naprosto cisty web, bez jakekoliv reklamy, protoze v opacnem pripade to vnimam jako snahu o komercializaci tzn vydelek zalozeny na neziskove skupine lidi a za to sem schopnej vrazdit na potkani.

Tech ostatnich prispevku na tema ".. do Prahy / kdo tu neni dlouho/ ma jen par prispevku/ 451 nezdravim atp.." je mi docela lito.. Jsou tu totiz lidi, ktery jsou trochu asocilani a aniz by se ucastnili srazu tak se proste cejtej bejt soucasti tyhle komunity protoze si proste vybrali tohle prdacky auto jako svoji lasku a tim padem jim staci jen to, ze tu jsou mezi vama ..
Smart 0,8 Cdi 451, 2009, 40kW
Odpovědět