MC01 za deště strašně mlží okna

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Odpovědět
tomasmedek
Příspěvky: 104
Registrován: stř 27 led 2010, 10:22
Bydliště: Praha

MC01 za deště strašně mlží okna

Příspěvek od tomasmedek »

Zdravím. Můj Smart strašně, ale opravdu hodně moc mlží okna za deště. Není to takové to, že přiběhnete mokří do auta a zamlží se okna, to je normální. U mě je to ale i takto: přijdu suchý do auta, neprší. Jedu. Začne pršet a za chvíli jsou všechno okna jako v prádelně. Zkouším všemožné kombinace, co ventilace nabízí, ale ofoukám na nejvýš přední okno na plný výkon větráčku. Boční jsou zamlžená. Jedu dál, přestane pršet a zamlžení pomalu zmizí...

Dělá vám to také? Nebo mi smartík někde nasává ten d隝? Jinak si to neumím vysvětlit.
Smart MC01 r. v. 2001
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2174
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Winterwolf »

Řekl bych, že ti zatéká do auta zadním bočním okénkem.

Koukni sem
Uživatelský avatar
Ondrej Sotak
Příspěvky: 113
Registrován: úte 04 říj 2011, 14:31
Bydliště: Rakovec nad Ondavou

Příspěvek od Ondrej Sotak »

Pozri si, ci nemas ventilaciu nastavenu na vnutorny okruh. Ked som auto kupil oco mi to prepol. Nevedel som o tom, lebo som to nikdy nepouzival, on to tiez nevedel, lebo si myslel, ze len zvysil vykon fukania a pol roka som pri dazdi ci snehu nic nevidel. Potom som nato prisiel. Viem je to somarina, ale ked sa to stalo mne, moze komukolvek ;-)
Smart ForTwo Coupe 0,7 Turbo

Auto, ktore klame telom :)
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 951
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

:D :D Se též přiznávám, jak jsem to dovezl, jezdil jsem až do zimy se zavřeným okruhem, uvnitř bylo jak v prádelně. Někdy se mi za chladu mlží trochu okna též, pomůže klima. :roll:
Fortwo 0,8 cdi 2002
tomasmedek
Příspěvky: 104
Registrován: stř 27 led 2010, 10:22
Bydliště: Praha

Příspěvek od tomasmedek »

Safra, okénkem za spolujezdem skutečně teče :-( Chmmm. Doufám, že to v servise u pana Martínka v Praze budou umět utěsnit. Díky za radu.

Jinak vnitřní okruh mám opravdu vypnutý :)

Klima mi nejde, už jsem do ní investoval přes deset tisíc a stejně vždycky médium zmizí, tak na to prdím.
Smart MC01 r. v. 2001
Odpovědět