delsi jizda

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
davidstebila
Příspěvky: 41
Registrován: ned 13 črc 2014, 10:17
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

delsi jizda

Příspěvek od davidstebila »

Zdravim mam otazecku napadla me takova myslenka! Jet se smartikem do chorvatska (pri spotrebe jakou mazlik ma je to idealka) ale rikam si jestli by motor zvladl zaprah cca1200km na jednu cestu... a tak se ptam jestli nahodou uz nekdo nepodnikl takovej vyletik a jak se auto chovalo? :D
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

nevím v čem vidíš problém auto cestu zvládne bez problémů,ostatní je pouze na kvalitě řidiče jestli je natolik zdatný a zkušený aby 1200km zvládl
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Uživatelský avatar
Jurko
Smart ACE
Příspěvky: 1394
Registrován: úte 17 bře 2009, 11:40
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jurko »

na diesli som robil na 1 zatah Chorvatsko, dalsi rok Taliansko, potom Svajciarsko a Belgicko!

nevidim problem
smartcars.club
_F_A_C_E_B_O_O_K/ smart.slovensko web: smartcars.club

smart fortwo coupe 450 0,6 Red, smart fortwo coupe 451 0,8cdi Crystal White, smart forfour 453 Black to Yellow, smart crossblade original 0155
davidstebila
Příspěvky: 41
Registrován: ned 13 črc 2014, 10:17
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidstebila »

houzar píše:nevím v čem vidíš problém auto cestu zvládne bez problémů,ostatní je pouze na kvalitě řidiče jestli je natolik zdatný a zkušený aby 1200km zvládl
Neee nejde tady o zadnou kvalitu ridice...ale spis o to jestli auticko vice do mesta zvladne 12hodinovou cestu.
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2184
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Winterwolf »

Loni s Cvrčkem do Itálie přes Grossglockner, Benátky, Bibione, Terst a po cestě z5 ještě víkend na moravě v Pavlovicích. Celkem cca 3500km během 14 dní a pohoda.

Jedinou nevýhodou je pro spolujezdce ten "geniální" polystyren nad baterkou , nejde si natáhnout nohy když máš víc jak 150cm
:roll:
davidstebila
Příspěvky: 41
Registrován: ned 13 črc 2014, 10:17
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidstebila »

Jurko píše:na diesli som robil na 1 zatah Chorvatsko, dalsi rok Taliansko, potom Svajciarsko a Belgicko!

nevidim problem
Supeeer ja to asi prubnu;-)
davidstebila
Příspěvky: 41
Registrován: ned 13 črc 2014, 10:17
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidstebila »

Winterwolf píše:Loni s Cvrčkem do Itálie přes Grossglockner, Benátky, Bibione, Terst a po cestě z5 ještě víkend na moravě v Pavlovicích. Celkem cca 3500km během 14 dní a pohoda.

Jedinou nevýhodou je pro spolujezdce ten "geniální" polystyren nad baterkou , nejde si natáhnout nohy když máš víc jak 150cm
:roll:
Tak to klobouk dolu!!!35000km to sem ani nemel na mysli kdyz me napadlo se zeptat na vase nazory...a jinak mas pravdu ze ten kryt neni uplne to nej....ale nas ridice to trapit nemusi :D
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2184
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Winterwolf »

Ještě jeden poznatek , ačkoliv jsem s neměl problém jet autem sám z Prahy do Bukurešti na jeden zátah tak ve Smartu jsem byl unavený už u českých hranic :?

Hluk a daleko větší kodrcání tě hodně rychle utahá :x
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3713
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

Tak to asi záleží řidič od řidiče. V hlučném, avšak pro mě velmi ergonomickém prckovi ujedu 300 km jako nic, aniž bych pocioval jakoukoliv únavu. V manželčině hóóódně tiché Hondě nejsem schopen ujet 100 km, aniž bych neměl vykloubené kyčle a nebyl z toho auta úplně na maděru.
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Winterwolf píše: Jedinou nevýhodou je pro spolujezdce ten "geniální" polystyren nad baterkou , nejde si natáhnout nohy když máš víc jak 150cm
:roll:
A proč ten polystyren nevyhodíš? Já jsem ho vyhodil okamžitě, je tam hned víc místa.
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3713
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

Proč hned vyhazovat polystyren? To je škoda! Stačí vyměnit ženskou. Jednou se mnou jela jedna, která když natáhla nohy, tak je měla ve vzduchu a na polystyren nedosáhla.
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Protože ten polystyren tam je jenom na obtíž, mě se nechce chodit do kufru tak používám jako kufr ten prostor u spolujezdce.
A když mi nějakej chytrák říká že to je malý auto tak mu řeknu a si jde zkusit sednout ke spolujezdcoj a natáhnout nohy a pak a to zkusí ve svým velkým autě. :lol:
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2184
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Winterwolf »

Není problém v ženský,ale v mých dlouhých nohách 8)

Polystyren mám v plánu vyhodit, jen musím vymyslet co tam dát místo něj , respektive mám to vymyšleno jen to musím vyříznout z OSB desky a položit to tam :wink:
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Já tam nemám nic, sice tam nesedí koberec podle těch výřezů protože je menší ale ničemu to nevadí, vyndal jsem polystyren a nechal jenom koberec.
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2184
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Winterwolf »

A nemáš strach že si vyzkratuješ baterii :?:
Odpovědět