Nový SMART SERVIS PRAHA

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Scooterxx
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 10 zář 2015, 00:46
Kontaktovat uživatele:

Nový SMART SERVIS PRAHA

Příspěvek od Scooterxx »

Dobrý den,
dovolte abych Vás pozval do nově otevřeného
Smart servisu Praha
Na adrese:
Paroplavební 56/16,
Praha 5, Malá Chuchle.
Tel. 777888171


Nabízíme kompletní servis vozů Smart :
- nejnovější diagnostika
- GO motoru
- originální a neoriginální náhradní díly
- výměny olejů
- pneuservis
- lakovna
- klempířské práce
- příprava a zajištění STK
- odtahy
- služba, možnosti diagnostiky na telefon u Vás doma!
Pro Vás, stálé zákazníky, je připravena přenosná Zákaznická karta.
Dlouholetá praxe s touto značkou/individuální přístup.
Běžný servis i ostatních značek vozů.

Pracoval jsem léta jako hlavní mechanik ve Smart centru na Veleslavíně, kde jsem některým z vás opravoval vaše vozy a ke kterým mám celou servisní historii, kterou jsem si vedl.
Hodinová sazba 390,-
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

S pozdravem
Martin Lízner
Objednávky servisu n tel. 777888171
http://www.smartautoservis.com
mail: autosmartservis@seznam.cz
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Re: Nový SMART SERVIS PRAHA

Příspěvek od xlukas.cz »

se servisama je problem.
- vubec nepochybuju o tom, ze se bez nas obejdete a budete mit klientelu naprosto nezavisle na klubu
- zadny servis tady s nama nebude komunikovat, radit nam a pomahat. i kdyz tim o zakaznika neprijde, protoze ten, kdo se zajima o to, ze si auto opravi sam, tak nepojede 150km za servisem. obzvlast, kdyz je auto nepojizdne.
- zadny servisak nema zajem se s nama setkavat na srazech. vyjimkou je greg a to diky tomu, ze napred byl smartista a az potom zacal v servisu kolem smartu podnikat.
- hodinova sazba servisu zakaznikovi nic nerekne. je to nicnerikajici cislo, pokud neni podlozeno dalsi tabulkou casu za jednotlive servisni ukony a to uz je potom rovnou lepsi udelat tabulku servisnich ukonu s cenama. na toto si troufne malokdo. je to totiz riziko, ze ne vse pujde podle planu a muzou nastat komplikace. verim tomu, ze na zaklade vasich prezentovanych zkusenosti by jste si to dovolit mohl.

nechame se prekvapit, jak k nam pristoupite. pevne verim, ze budete chtit mit lepsi povest nez smartcentrum na veleslavine.

O--O O---O O--O O---O *srd1*
*smart*
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Scooterxx
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 10 zář 2015, 00:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový SMART SERVIS PRAHA

Příspěvek od Scooterxx »

Dobrý den,
tak abych vám odpověděl na váš příspěvek v bodech co jste napsal.
Pesimismus k autoservisům jak píšete trochu nechápu, když se mi něco pokazí, ať je to auto nebo cokoli jiného, budu se to samozřejmě pokusit opravit sám, pokud jsem nějak zručný a umím to, nebo si o tom něco zjistím jak to udělat, v opačném případě vyhledám servis nebo opravnu kde mi to opraví a pokud se mi to samozřejmě vyplatí opravovat. Logické.
Jestli se bez členů Smart autoklubu obejdu, přece není na vás, nemůžete mluvit za všechny tyto členy, nehledě na to, že už pár lidem z tohoto webu jsem pomohl.
Popravdě, nemám tolik času, abych byl každý den na netu a psal si z každým co a jak má opravit. Ale NIKDY se mi nestalo, aby mi někdo zavolal s problémem, a já se mu nesnažil pomoci nebo poradit. Samozřejmě, nejsem kouzelník abych poznal každou závadu po telefonu a někomu opravil vůz, mávnutím kouzelné hůlky:-)
(i pro mne by to bylo jednodušší)
Jak víte asi sám, na 90% oprav je třeba patřičné diagnostiky.
Píšete, že někdo nepojede 150 km si nechat opravit auto, ale když není zbytí, pojede, nic jiného mu nezbyde - to je realita.
Ke mě, jezdí např. ze Slovenska 3 zákazníci, i z Norska, kde žije jeden pán čech, a servisuje si vůz v Praze....
Na srazy bohužel nemám už čas, i když mě pár lidí už zvalo, ať se přijedu podívat, mám už rodinu a své zájmy, ale věřte když jsem jezdil na motorce,
tak jsem 14 let nevynechal žádný velký sraz :-)
Na hodinovou sazbu jste si vlastně odpovědě sám, když je vše jak má být, tak např výměna brzd. destiček je hotová za 15 minut, když jsou brzdiče a válečky zarezlé, protáhne se práce třeba na 1,5 hodiny, výměna turba, když je vše ok 2,5 hodiny, utržené štefty, navařené matky a podobné pochoutky napadené samodomo aby to rychle jelo, půl dne.... Myslím že pokračovat je zbytečné...
Nejhorší je, když vám přivezou vůz, ve kterém se vrtal "Pepa, Pavel, máma a Úďa" a stejně to nejede, v kufru plno "přebytečných dílů" to pak ať si to dají dohromady ty samí kouzelníci, protože TUTO práci, mi NIKDO nezaplatí, hlavně pokud se jedná o elektriku. Toto je má upřímnost.
Na to žádná tabulka neexistuje.
Snad jsem vám odpověděl na všechny vaše připomínky, samozřejmě, nikdo není dokonalý a nezavděčíte se každému, ale aspoň se vždy o to snažím.
S pozdravem
Martin Lízner
tombarak
Příspěvky: 24
Registrován: pon 09 lis 2015, 22:05

Re: Nový SMART SERVIS PRAHA

Příspěvek od tombarak »

Zdravím,
pana Líznera můžu doporučit. Je to člověk, který ví co dělá. Přivezl jsem mu mého čerstvě koupeného Smartíka a dal vše do kupy tím nejlepším způsobem jakým mohl. Se vším volal a vše fotil. Nebylo co vytknout. Po celou dobu opravy zapůjčil náhradní vůz a ještě mi dal slevu na opravu. Pro představu mi dokázal sehnat turbo, protože moje už bylo úplně na hadry, zajistil repas všech vstřiků, výmena tlumičů, gufer a dalšího. Je to odborník a nemám co vytknout.

Díky Tomáš.
Smart coupe 0.8 CDI r.v. 2000 student vysokoškolák. Praha 4 Krč
Odpovědět