Smart filmografie

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
SamecMike

Smart filmografie

Příspěvek od SamecMike »

Dopl?te film nebo seri?l ve kter?m ??inkoval jak?koli Smart tak, aby byl sou??st? filmu a nebo v n?m jel hlavn? hrdina ?i hrdinka. Napi?te rok a origin?ln? n?zev filmu. Pokud se V?m poda?? sehnat i foto tak to bude super. Snad V?m to pom??e p?i hled?n? film? se Smartem :wink:
Sice jsem na?el str?nku kde je pops?na filmografie Smartu ale vyskytuj? se tam i testy a hlavn? filmy kter? v ?R jen tak b??n? k vid?n? nebyly. Smart tam p?itom m?l stejn? jen vedlej?? roli.

Zb?sil? j?zda (Autobahnraser, rok 2004)
Obrázek

R??ov? panter (The Pink Panther, rok 2006)
Obrázek

Kobra 11 (Alarm f?r Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, rok ?)
- foto jsem nena?el.
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

?ifra mistra Leonarda foto dopln?m :wink:
Obrázek

edit: p?idal jsem fotku. Kvalita nic moc tak pokud najde? lep?? tak tuhle nahra?.
Mike.Samec
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
SamecMike

Příspěvek od SamecMike »

DYK77 píše:Tyhle screenshoty jsem d?lal j? :wink: http://dyk77.blog.cz/galerie/ostatni/zbesila-jizda
P?kn? *1*
Uživatelský avatar
marko583
Smart ACE
Příspěvky: 508
Registrován: pon 06 bře 2006, 20:55
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marko583 »

Smart Roadster Coupe 2003 - ano, je to tak, pokorili sme 230.000 km. povodny motor, prevodovka a dokonca aj aktuator... Akurat spojka sa odporucala do vecnych lovist pri 210.000 km a 10 rokoch prevadzky. A odisiel uz aj starter, ci alternator a preventivne je tam aj nove turbo.
Jaguar XJR 1996 - 203.000 km nova vydreva na ceste, daka lakovacka porobena, opat vyzera ako ozajstne auto
Mercedes Vito Marco Polo 2000 - milion kilometrov, ale to byvanie kde chces nicim nenahradis
Hyundai Atos 2004 - 92.000 km a s tym sa da ist furt plny a aj tak to nejde :-)))
Oltcit Club 1988 - rozobraty do srobika a vyvarena karoseria, nachystana na lakovanie...

Kto brzdi, prehrava...
SamecMike

Příspěvek od SamecMike »

Kdyby jsi ?etl po??dn? m?j prvn? p??sp?vek tak tam p??u, ?e tuto str?nku zn?m ale ?e je tam spousta film? kter? v ?R nikdy neb??ely, nav?c v n?kter?ch Smart nem? hlavn? roli a jsou tam uveden? i testy :!:
Uživatelský avatar
marko583
Smart ACE
Příspěvky: 508
Registrován: pon 06 bře 2006, 20:55
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marko583 »

len tam nebol link... rozhodne ten projekt ma zmapovanych velmi vela filmov a je dobre, ze tam su aj auta vo vedlajsich ulohach
Smart Roadster Coupe 2003 - ano, je to tak, pokorili sme 230.000 km. povodny motor, prevodovka a dokonca aj aktuator... Akurat spojka sa odporucala do vecnych lovist pri 210.000 km a 10 rokoch prevadzky. A odisiel uz aj starter, ci alternator a preventivne je tam aj nove turbo.
Jaguar XJR 1996 - 203.000 km nova vydreva na ceste, daka lakovacka porobena, opat vyzera ako ozajstne auto
Mercedes Vito Marco Polo 2000 - milion kilometrov, ale to byvanie kde chces nicim nenahradis
Hyundai Atos 2004 - 92.000 km a s tym sa da ist furt plny a aj tak to nejde :-)))
Oltcit Club 1988 - rozobraty do srobika a vyvarena karoseria, nachystana na lakovanie...

Kto brzdi, prehrava...
SamecMike

Příspěvek od SamecMike »

marko583 píše:len tam nebol link... rozhodne ten projekt ma zmapovanych velmi vela filmov a je dobre, ze tam su aj auta vo vedlajsich ulohach
Link jsem ned?val. Z t? adresy m?m tak? v?echny fotky. Sice je p?kn?, ?e tam je Smart i ve vedlej??ch ?loh?ch ale tenhle thread je o hlavn?ch ?loh?ch :wink:
Uživatelský avatar
marko583
Smart ACE
Příspěvky: 508
Registrován: pon 06 bře 2006, 20:55
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marko583 »

tak ak je o smartoch v hlavnej ulohe, tak si najskor moznosti vycerpal...
inak z nazbu prispevku neni jasne, ci v hlavnej, alebo vedlajsej ulohe... :wink:
Smart Roadster Coupe 2003 - ano, je to tak, pokorili sme 230.000 km. povodny motor, prevodovka a dokonca aj aktuator... Akurat spojka sa odporucala do vecnych lovist pri 210.000 km a 10 rokoch prevadzky. A odisiel uz aj starter, ci alternator a preventivne je tam aj nove turbo.
Jaguar XJR 1996 - 203.000 km nova vydreva na ceste, daka lakovacka porobena, opat vyzera ako ozajstne auto
Mercedes Vito Marco Polo 2000 - milion kilometrov, ale to byvanie kde chces nicim nenahradis
Hyundai Atos 2004 - 92.000 km a s tym sa da ist furt plny a aj tak to nejde :-)))
Oltcit Club 1988 - rozobraty do srobika a vyvarena karoseria, nachystana na lakovanie...

Kto brzdi, prehrava...
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Ding ding ding ring voln? :lol:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262
Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy

Příspěvek od houska »

notoje hec???????????? :lol:
houska mi už neříká pane
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Uzav?r?m vs?zky, je tu je?t? n?kdo kdo si chce p?ivsadit :D
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

pane bookmaker kolil je kurz :?:
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

zat?m nikdo nevsadil tak 1:1
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Fireblaid

Příspěvek od Fireblaid »

Hele to?? tady n?kdo t?eba i svoj? rychlou j?zdu m?stem(na dr?ze) gumov?n?, nebo n?jakej test? Nechci nikoho nav?d?t jen m? to zaj?m? kdy? u? je tu tohle t?ma.... j? tu mo?n? m?m svoj? ??asnou akceleraci :lol:
Odpovědět