Nákupy ND -

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Odpovědět
Smartnumeric

Nákupy ND -

Příspěvek od Smartnumeric »

Vzhledem k tomu, co se stalo, jsem o víkendu byl nucen použít hlavu a dát nějakou myšlenku. Na servis jsem jezdil vlastně jen k Petrovi. A už za ním, nebo on ke mě sem, případně na Velvarsku od kud oba jsme. Jenže co teď. Tady v LN mám kamarády s dílnou ( KMK servis je to vetší servis ) , kde už mi párkrát něco ladili když nebylo zbytí a ladili dobře. Hlavně snima obchoduju bártrovým systémem. V pdonělí sme jim oznámil, že se k nim kvelbuju se fšema třema autama. Nicméně sem měl o svátky cestu do Němecek tak sem se stavil v Chemnitzu a hromadně nakupoval. Porovnával jsem dnes orientačně ceny podle papírů co tu mám z DýSý a na 13 000 jejich sem ušetřil cca 3400 Kč. to mi za tu cestu ven stojí, mám to za rohem. Pravda byl jsem u nich už v dtb. tak jsem dostal slevu 5% na vše ( byl jsme tam z minule kdy jsme kupoval loketní opěrku za nekřestanské peníze do FF - a to nám bestie upálili Husa ) Ale i bez slevy jsem byl na to výrazně lépe. Ne že bych nějak dramaticky řešil peníze, ale když už jsem tam byl tak sem to začal sypat do tašek až se mi to do Roadstera málem nevešlo. Mám asi olejové, luft,palivové filtry,.... pro všechny tři auta na 5 let do předu. No a pak jsem tam urval ještě 150eček za Smartware, nejake budny, penezenky, kraviny... :-). Benzín mě vyjde cca na 500 se zpáteční letenkou.

Navíc jsem si tam objednal boční skla na roadstera ( ty zadní plastová ) protože mi levé dole na ukotvení prasklo, a je tam malý pavouk a to nesnesu. Cena u nás je za 1 ks 7200 vč.DPH u nich ho mám za 5800 cca. Kurva fix mi ho podržte.

Jsem apriori zaujatej proti českému DýSý - ten kdo mě zná, zná důvod proč je nemusím. Jedu tam nakupovat, jen když sem fakt něco potřeboval, nebo to měli skladem, prostě nebylo zbytí. Ale za těch pár let jsem u nich nechal k cca 200 000 ( nejvetší část je oprava za FF ) - a kurva nabídnou slevu aspon těch 5% ?? V Chemnitzu jsem byl všeho fšudy dvakrát, utratil jen cca 15 000 a slevu dají. Na víc jako dárek luxusní papírové tašky a klíčenky.

A to mi kluci německý nabídli a pro věci, které nemají skladem volám předem, že mi je objednají - prostě nechají to na ksicht ( uznávám, že tohle v DýSý dělají bez problémů - že objednám na jméno a nemusí dávat zálohy, ikdyž je to za větší peníze ) ale kluci německý mě rozmazlili. :-)



No banik pičo na DýSý.
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

GPS na ten servis - prodejnu ? stačí označit na www.mapy.cz a hodit sem odkaz.
Děkuji.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Smartnumeric

Příspěvek od Smartnumeric »

http://maps.google.cz/maps?hl=cs&ie=UTF ... _AaN_KipBQ

Werner-Seelenbinder-Straße 11 b
09120 Chemnitz, Deutschland
0371 5223-0

Loc: 50°48'23.077"N, 12°55'34.957"E
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

mam napad. takovy no ... blby. zalezi na vasem nazoru.

petr chrobak tam kupoval casto a mozna tam mel trosku jine slevy. co tam tak zkusit nakoupit na jeho jmeno :?:
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Smartnumeric

Příspěvek od Smartnumeric »

Petr jezdil do Draždan. Párkrát sem tam s ním byl, ted pred rozlučkou jsme se snažili dohnat kamaráda, ale nedopadlo to.

A navíc mi to nepřijde jaxi košer.Ehm ehm .....



Dneska jsem mluvil s maminkou Petra, dávají dohromady pozůstalost s jedním člověkem ( jméno mi nic neřeklo, nevím jestli se tu objevuje ) , ale nabídl jsem odkup věcí až bude ohodnocený seznam, že pomůžu s prodejem případně a i sám bych toho spoustu nabral. Tři auta jsou tři auta přeci jen ... ( ono je ale lepší vždy to prodat naráz celé dílnám ) nicméně myslím, že by tu zájem o koupi byl. Ono dát pozůstalost dohromady není jednoduché, Petr byl poměrně svérázný. Pár věcí měl i u mě a ty předávám a něco jsem měl pro změnu ja u něj na dílně.


Na druhou stranu ceny pro srovnání s ČR jsou nehorázné .... vlastně horázné ve prospěch kluku za kopečkama.
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

Smartnumeric píše:A navíc mi to nepřijde jaxi košer.Ehm ehm .....
az ted sem si vsiml, ze jsi psal chemnitz a ne drazdany.

dobre. ja sem se te jen a jen zeptal. rikas, ze ne, tak ne.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Pajik »

xlukas.cz píše:
Smartnumeric píše:A navíc mi to nepřijde jaxi košer.Ehm ehm .....
az ted sem si vsiml, ze jsi psal chemnitz a ne drazdany.

dobre. ja sem se te jen a jen zeptal. rikas, ze ne, tak ne.
Si myslim, ze by Chemnitzu/Drazdanech mozna udelali nejakou slevu na club jako takovy. Chce to nekoho, kdo dobre šprechtí a vysvetli tam, jak se veci maji a ze tam budem nakupovat. Nebo se da zeptat na Nemeckym foru. Zase to chce nekoho, kdo dobre šprechtí.... Ja si pamatuju nemecky jen "Schuken Sie bitte ? Operzeitung, ja ? "
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Smartnumeric

Příspěvek od Smartnumeric »

Já už vidím, jak se tady dělají hromadné objednávky a dávají do hromady kačky na nákup.
Nechci nikoho podceňovat, ale ...každý si objedná, ......ale občas jsou s placením vytáčky, zatáčky a pod.

Leda se s nima domluvit na nějakou identifikaci, jako průkaz a pod.

Pozeptám se jak vyjedu znovu na nákupy.
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Pajik »

Myslel jsem prave nejakou jednotnou klubovou identifikaci jak pises a kazdy at si dojede kdy chce a koupi co chce.
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Pokud by se o tohle chtěl někdo postarat, tak by to nebylo špatný, ale z hlediska počtu Smaráků VS Octavia škodovkářů si nemyslím, že jsme klub, který by si mohl vyskakovat a požadovat nějaké zápisné. Pokud by se dala karta zřídit na vyžádání, myslím, že by si o ní tady řeklo tak 30 - 50 lidí.
Na téma členských poplatků se tu už hodně diskutovalo a nikam se to nepohnulo, proto jsme zůstali u dobrovolných příspěvků a jsme za ně rádi.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Máš pravdu, ale trochu jsi to s platbou domény zjednodušil :wink:
Já myslím že ten kdo sem chodí a přispívá, ví na co to je, takže se toho "nic" nebojím.
Ale jako bych nic neřekl, nebráním se dobré věci, ovšem jen málo kdo dotáhne nápady do konce. Konkrétně jak to bude dál, když se karty vyrobí, rozdají, kdo bude hlídat jejich platnost, neplatnost v případě prodloužení, neprodloužení?Dále je otázka, jestli o ty slevy někdo bude stát, když jde o německý obchod. Pro mnohé z toho vyplývá problém při komunikaci, převodu peněz, dražší poštovné. Možná jsou cesty jak to zjednodušit, uvedu jen vlastní příklad, když jsem si v SRN kupoval knížku přes internet, musel jsem někoho požádat, kdo tam napsal, a poplatky bance za převod peněz + poštovné zdvojnásobily cenu zboží.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Odpovědět