Okénka u kufírku

Šasí, tridion, panely, střecha, ...
Odpovědět
Jiri Janacek

Ok?nka u kuf?rku

Příspěvek od Jiri Janacek »

Ahoj Smar??ci tak se vyskytnul dal?? probl?m. :cry:
Zat?k? mi zadn?my ok?nky do kufru nev?te je sundat??Bojim se toho plastov?ho r?me?ku co je zevnit? abych ho nero?t?pal pak bych se moh j?t klouzat. Asi je to od t? st?echy jak mi praskla tak se to cel? hlo.

D?k za pomoc :D
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

Stra?n? blb?. na r?me?ku je takov? spojka, ta se mus? vycvaknout, pak se cel? r?me?ek nalom? a vynd?, pot? se proti sm?ru j?zdy vysune cel? okno.
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

taky me tama asi trochu tece, ale neresim to. v kufru mokro neni, tak jsu v klidu.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Jiri Janacek

Příspěvek od Jiri Janacek »

Jirka P píše:Stra?n? blb?. na r?me?ku je takov? spojka, ta se mus? vycvaknout, pak se cel? r?me?ek nalom? a vynd?, pot? se proti sm?ru j?zdy vysune cel? okno.
D?k moc, ale nevim abych to nerozl?mal. Kdy? sem byl v servisu ve ?kodovce tak u? cht?l br?t tu strunu na od?ez?v?n? skel,ale nakonec mi ?ek ?e m? moc pr?ce a? p?ijedu za m?s?c.
Je?t? ?e to neud?lal :shock:
carda
Příspěvky: 212
Registrován: stř 18 říj 2006, 17:53
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od carda »

Tady je postup jak na to.

Kód: Vybrat vše

http://www.evilution.co.uk/index.php?page=modpage&id=193&men=exterior
Jiri Janacek

Příspěvek od Jiri Janacek »

:D D?k moc to je super to si toho doma ud?l?m v?c.
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

Ji?? Jan??ek píše:
Jirka P píše:Stra?n? blb?. na r?me?ku je takov? spojka, ta se mus? vycvaknout, pak se cel? r?me?ek nalom? a vynd?, pot? se proti sm?ru j?zdy vysune cel? okno.
D?k moc, ale nevim abych to nerozl?mal. Kdy? sem byl v servisu ve ?kodovce tak u? cht?l br?t tu strunu na od?ez?v?n? skel,ale nakonec mi ?ek ?e m? moc pr?ce a? p?ijedu za m?s?c.
Je?t? ?e to neud?lal :shock:
Nesmysl! To okno je tam opravdu nasazen? a ne p?ilepen
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Uživatelský avatar
STAS1
Smart ACE
Příspěvky: 707
Registrován: stř 25 črc 2007, 12:20
Bydliště: Kyjov, Jižní Morava

Příspěvek od STAS1 »

Kdy? jsem tak coural po bazarech, tak jsem si v?iml, ?e t?ma voknama te?e do kufru skoro ka?d?mu star??mu Smart?kovi :? , tak?e tento probl?m n?s asi ?ek? d??v ?i pozd?ji v?echny... :!:
Smart For Two 0,6 benzin r.v.2000 - bohužel po smrti :?
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

STAS1 píše:Kdy? jsem tak coural po bazarech, tak jsem si v?iml, ?e t?ma voknama te?e do kufru skoro ka?d?mu star??mu Smart?kovi :? , tak?e tento probl?m n?s asi ?ek? d??v ?i pozd?ji v?echny... :!:

v?echny ne. Nesm?? zapom?nat na to ?e smart je i roadster,fourfor a new F2 a ty tyto ok?nka nemaj
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

Ot?zkou je, zda li nebyl na zadek nabouranej....
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Odpovědět