Intercoler

Řešení problémů s motorem
Fireblaid

Příspěvek od Fireblaid »

nech?pu *pisk*
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

Fireblaid píše:nech?pu *pisk*

280tis ot??ek je a? moc ne?
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Fireblaid

Příspěvek od Fireblaid »

ty mysl?? ?e 500ot/min ti n?co natla??? :lol: t?ch 280 000 sem na?el na autoweb.cz v testu ne?ik?m nic co bych nev?d?l... tady je d?kaz (jen obecn?) http://www.auto.cz/main.php?akce=pojem& ... nik&id=211
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

p?i?lo mi to hodn
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

JJ Fireblaid m? pravdu ve v?em co tu napsal, u? jsem o tom ?etl a je to i v ?l?nku co jsem sem kdysi dal viz "Turbo" 2.d?l - Konstrukce a o p?eto?en? motoru se p??e v posledn?m ?l?nku "Pozor na turbodmychadlo!" To v?e zde : http://smart.wz.cz/viewtopic.php?t=56 doporu?uji pro??st
:idea:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
moni

Re: STK-smart? ob?anka

Příspěvek od moni »

houska píše:Dnes Houska zd?rn? absolvoval *VV* Stk+emise. *pivo* Na emis?ch se mu strejdov? sm?li ?e je to motorka a pak hl?sili ?e to je jezd?c? ?idle.Na Stk v?e v pohod? jen se mu nel?bilo ?e lev? sv?tlo sv?t? zlehka nahoru tak cht?l otev??t p?edek ?e na to koukne zevnit? kdy? jsem mu vysv?tlil ?e to nen? dobr? n?pad tak zaklel a vypustil m? do ulic s pozdravem za 2 roky HOUSKO. O--O

z toho si nic ned?lej housko, j? kdy? byla s ??bl?kem na eviden?ce, tak m? odk?zali na tu naj??d?c? rampu, kdy? jsem tam p?ijela a oni vid?li ??m vlasstn?, tak na m?-tak to sle?no rad?ji nech?me venku, cooo...?!? :D vychechtan? jak jetel... :wink:
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Jo to video jak sle?na naj??d? na kan?l u? tu n?kde bylo :lol:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Odpovědět