smart

Nechcete se registrovat a chcete něco sdělit ...
Uživatelský avatar
xvo
Příspěvky: 172
Registrován: stř 06 čer 2012, 12:55
Bydliště: Liberec - PUČLOCH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xvo »

Bydlím na samotě, tudíž denně minimálně 30 km, někdy i přes stovku. Den ode dne je to jiný. Nejsem schopen zásahů v motoru apod. ale řekněme s výměnou brzd, náplní, silenbloků a podobných jednodušších věcí nemám problém.
Uživatelský avatar
xvo
Příspěvky: 172
Registrován: stř 06 čer 2012, 12:55
Bydliště: Liberec - PUČLOCH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xvo »

Ještě dvě otázky, první se asi budete smát, ale stejně jí položím - jak je to u Smártů s korozí? A z jakého materiálu je vyrobený rám auta?
Uživatelský avatar
sultana
Smart ACE
Příspěvky: 1215
Registrován: stř 08 bře 2006, 11:08
Bydliště: Praha 2+10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sultana »

za deset let se koroze neobjevila, dost je toho pod plastem, jak ze stran, tak na podvozku, spíš guma - tedy odborněji koroze polymerů se občas vyskytne.
rám je z vysokopevnostní oceli, ale třídu ti tu teď nevypálim, je to 3-6 mm profilovaná kostra - tridion, který je pevný jak ořech 8)
mrkni na tohle: http://www.youtube.com/watch?v=ju6t-yyoU8s
Smart Fortwo 450 ScotchGreen+TwisterYellow+Alu Spikeline/Sportline+stainless grill+double-pipe+knight rider
http://sultana.rajce.idnes.cz/Sultana_PROMO/
Smart Fortwo 450 Midnight Blue/Raspberry Fizz+Starline
VW Golf R-line, 2.8 V6, Wolfsburg Edition
VW Touran, 1.6TDi, B&W AtrDeco Graffiti
Uživatelský avatar
HOST2
Příspěvky: 83
Registrován: ned 05 lis 2006, 22:43
Bydliště: vyplň si prosím svůj profil

Příspěvek od HOST2 »

pro Boha, ktery blazen vyrabel tu servisni knizku....???? to auto najelo za rok a dva mesice 63tis km, predtim za tri roky 33tis a potom za osm let 23tis...... uz jsem za svuj zivot videl ledasco, ale tento clovek snad nevychodil ani osm trid zakladky... :roll: ono i podvadet se da inteligentne.....no a nebo takhle....

ja planuju nejaky vylet do D pro neco mladsiho a hlavne s udajem na tachometru, ktery ma aspon trosku relevance.....tak se muzes pridat... :D
Uživatelský avatar
xvo
Příspěvky: 172
Registrován: stř 06 čer 2012, 12:55
Bydliště: Liberec - PUČLOCH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xvo »

No já jsem koupil v roce 96 nový Tico a za necelý dva roky jsem na něm nalítal 100 000 km, pak za další tři jen 55 000km. Takže zas tak nemožný to nemusí být. Jezdil jsem dva roky často Plzeň - Liberec a prostě to tam bylo. Na garančkách z toho byli taky hotoví...
Odpovědět