Zamikani...

Řešení problémů elektroinstalace, schémata, návrhy na změny
Odpovědět
Blem

Zamikani...

Příspěvek od Blem »

auto se nechce zamknou jen blikne ale dvere zamcene nejsou...
myslel jsem ze je slaba baterka ale auto sviti, startuje... skouseli jsme i baterku dobit ale ani prd...
zitra jedu k autoelektrikari ale pokud se nekomu neco podobneho uz stalo ocenim rady at zavadu treba dlouho nehledame :)
diky
Blem

Příspěvek od Blem »

baterka v klíčku fakt ne...
zaprvé se zrovna cca týden zpět měnila za nové
a zadruhé auto bliká při odemikání/zamikání a při zamření blikne ale nezamkne se :)
Blem

Příspěvek od Blem »

to je tady normalni ze se mazou prizpevky???
tomik.g4
Příspěvky: 9
Registrován: stř 27 čer 2012, 20:26
Bydliště: Těmice

Příspěvek od tomik.g4 »

Mám stejný problém, vyměnil sem baterie za nové , ale když zmáčknu tlačítko auto bliká ale nezamkne se.
For two 99, 40 kw, pulse, 117 tis. km
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

musíš na dignostiku,už jsem to taky zažil,nejdříve ale odpoj baterii počkej hodinku a zase ji zapoj,někdy to pomůže ale žádnej stres přehrání imibilizéru stojí 200 Kč
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
midloch

Příspěvek od midloch »

Třeba je to blbost,ale mně to dělá,když nejsou dovřený dveře a víko kufru.Zkus to dobouchnout.
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2184
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Winterwolf »

Přesně jak píše Midloch.

mohl by to být nedovřený kufr a nebo zadní okno ,ale tam nevim jak je to na Smartu řešené , páč nemám :-)
Blem

Příspěvek od Blem »

tak je v prdeli relatko to byla docela sranda kdyz okolo auta pobihalo 5 lidi :-D
no se udela asi externi zamykani :-D bo opravit vyjde draz nez udelat new :-( a jelikoz je to "pracovni" auto tak to moc resit nebudu
Blem

Příspěvek od Blem »

oni tomu relatku nejak rikali (uz si nepamatuji jak... nejaka zkratka :-D) ale vse to byli autoelektrijari tak jim budu verit... neverim ze by to bylo v imobilizeru :)

tomik.g4: ja menil a tyden auto normalne zamykalo ... kdyby se mi to stalo hned po vymene tak je to trosku o necem jinem :)
tomik.g4
Příspěvky: 9
Registrován: stř 27 čer 2012, 20:26
Bydliště: Těmice

Příspěvek od tomik.g4 »

Já už sem problém také vyřešil a byl docela banální, byla jen špatná pojistka, že mě nenapadlo se na ně podívat dřív :D
For two 99, 40 kw, pulse, 117 tis. km
hoboj
Smart ACE
Příspěvky: 652
Registrován: úte 05 kvě 2009, 15:53
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od hoboj »

A odemknout jde?
ForTwo 450/2003 - 700ccm /Benzin + LPG / hlavne zimni provoz
ForTwo 453/2015 - 999ccm /Benzin (prozatim :) :) )
Blem

Příspěvek od Blem »

jde :-D ale tezko rict kdyz se nezamkne :-D respektive klasicky zvuk odemknuti probehne... ale u zamknuti jen blikam :-)
Odpovědět