Autofolie (karoserie)

Šasí, tridion, panely, střecha, ...
Uživatelský avatar
Robin
Smart ACE
Příspěvky: 518
Registrován: úte 21 říj 2008, 10:30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

ok, to zní dobře, díky za info. až budu mít auto, tak to začnu řešit. typy na dobrý firmy v praze a okolí vítám.
2012 Fortwo / benzin
Uživatelský avatar
Robin
Smart ACE
Příspěvky: 518
Registrován: úte 21 říj 2008, 10:30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

Tak to mám hotový. Nebyl sem si jistej, jestli to nebude vypadat komicky, ale výsledek je výbornej. Na fotce zevnitř je vidět původní barva rámu a plastů.

btw, někde sem tu viděl diskuzi na téma barvy auta s tim, že dotyčný "šlapal" po matnejch odstínech, jako snaze o to, udělat z hovna zlato (přeneseně řečeno). osobně si myslim, aniž bych chtěl vyvolávat flame, bo o tom jakkoli diskutovat, že konkrétně smart vnímám jako auto, na který se dá navěsit cokoli a nikdy to nebude vyloženě blbý, poňáč jakmile to přesáhne určitou estetickou mez, tak to vypadá jako recese. tohle s jinym autem udělat nejde. je to taky přesně ten důvod, proč smart nevypadá blbě mezi vyloženě drahejma autama.

Obrázek
Obrázek
2012 Fortwo / benzin
Jerome

Příspěvek od Jerome »

pekne pekne, za me palec nahoru *1*
a ten znak na kapote...mam ja na zadku :D

btw...me samo zajima..KDE a za KOLIK udelano???
Uživatelský avatar
Robin
Smart ACE
Příspěvky: 518
Registrován: úte 21 říj 2008, 10:30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

Dělal to http://www.wrapstyle.com/. Cena byla tušim 13,5k bez DPH, někde mám fakturu, ale pletu se maximálně v řádech stovek.
2012 Fortwo / benzin
Jerome

Příspěvek od Jerome »

diky za info :)
kdyz jsem do teto firmy posilal dotaz, za kolik by mi udelali smartika, tak nebyli sto mi ani odepsat...ale prace vypada fajnove, asi toho maji moc..pro ty celebritky :D
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2174
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Winterwolf »

To jsem byl já co se jim směju,ale uznávám že Smartovi sluší 8)

Ja bych do toho nešel,ale *1*
Uživatelský avatar
Robin
Smart ACE
Příspěvky: 518
Registrován: úte 21 říj 2008, 10:30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

jerome upřímně řečeno sem z diskuze kolem ceny v týhle firmě byl poměrně rozpačitej. do telefonu mi bylo řečeno "něco kolem dvanácti tisíc s daní" s tim, že se to upřesní jakmile se na auto podívaj. když sem tam přijel, tak to bylo patnáct tisíc bez daně. po dotazu, kde přesně vzniknul rozdíl šest tisíc mi bylo vysvětleno, že to je komplikovaností tvarů karoserie.
přesně tenhle přístup maj autobazary a já sem na to vyloženě háklivej. každopádně sme se nakonec domluvili na těch 13,5 bez daně, což mi teda upřímně levný nepříde, ale mám to proti baráku a uhádal sem slevu do myčky na starýho smarta o 50% tamtéž, tak sem jim to tam nechal.
abych byl úplně spravedlivej, tak mi "zadarmo" vyřezali asi tak patnáct verzí batmana na čumák, bez keců a ochotně.
2012 Fortwo / benzin
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

Vypadá to moc pěkně *1*
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Jerome

Příspěvek od Jerome »

To Robin : Tak to je opravdu "skvely" pristup, ktery ja taky nemusim. Cena ala ksicht, to me neba. Ale hlavne,ze to dopadlo a prace vypada dobre :-)
pbxpbx

Příspěvek od pbxpbx »

Nenechal si nekdo delat v posledi dobe celopolep ochrannou transparentni folii, aby mi mohl dat doporuceni nebo varovani?
Mam fungl novy kocar a zacal ve me hlodat cervik, ktery mi rika, abych se snazil uchovat hodnotu a vzhled vozu :roll:
Uživatelský avatar
sultana
Smart ACE
Příspěvky: 1215
Registrován: stř 08 bře 2006, 11:08
Bydliště: Praha 2+10
Kontaktovat uživatele:

Re: Autofolie (karoserie)

Příspěvek od sultana »

Kdyby se snad chtěl někdo poradit,tak SZ no problem
Smart Fortwo 450 ScotchGreen+TwisterYellow+Alu Spikeline/Sportline+stainless grill+double-pipe+knight rider
http://sultana.rajce.idnes.cz/Sultana_PROMO/
Smart Fortwo 450 Midnight Blue/Raspberry Fizz+Starline
VW Golf R-line, 2.8 V6, Wolfsburg Edition
VW Touran, 1.6TDi, B&W AtrDeco Graffiti
Odpovědět