nefunhuje klic, prosim o radu

Řešení problémů elektroinstalace, schémata, návrhy na změny
Odpovědět
alexcaj

nefunhuje klic, prosim o radu

Příspěvek od alexcaj »

Zdravim Vsechny milci Smartu, mam rad sve auticko ale prihodila se mne jedna nemila vec, najednou prestal mne funhovat klic, ve smyslu dalkoveho ovladani, myslel jsem , ze bude baterka, ale po vymeneni baterky situace stejna, tak ze auto jen stoji na miste :) poradte prosim jak mam postupovat. Dekuji moc , Alex z Teplic
hoboj
Smart ACE
Příspěvky: 652
Registrován: úte 05 kvě 2009, 15:53
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od hoboj »

Na diagnostiku a znova naprogramovat. Sice nevim jestli ma diagnostiku, ale pobliz Teplic je MataBrabus ktery se Smarty zabyva.
tel: 777015103 MARTIN
email: subrtak@atlas.cz
ICQ : 236288675
ForTwo 450/2003 - 700ccm /Benzin + LPG / hlavne zimni provoz
ForTwo 453/2015 - 999ccm /Benzin (prozatim :) :) )
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Mám dojem že MataB dělá jen železo. S naprogramováním klíče jsem musel do Prahy, ale dojel jsem tam díky tomu, že mám druhý náhradní klíč. Je totiž nutné zajet na kalibraci klíče Smartem, ke kterému se klíč má kalibrovat. Bez funkčního náhradního klíče se autem po vlastní ose do servisu člověk nedostane.
Návštěva Mercedesu v Praze není bezpodmínečná, kalibrovat se dá i v jiném servisu, který to umí. Nejblíže Teplic je např MB Ústí Nad Labem, zkus tam zavolat.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Martin má diagnostiku.
alexcaj

Příspěvek od alexcaj »

Druzeta píše:Martin má diagnostiku.
Dekuji Vam za rady,
u mne se stalo kouzlo, ze z niceho nic, zacalo to funhovat, tak nevim cym to mohlo byt, mozna zmenou pocasi :( , s Martinem z Duchcova mam dobre zkusenosti, uz mne opravoval auto, diagnostiku ma, ale nevim jestli umi kalibrovat i klice taky. Krasny den Vsem
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

S tou kalibrací je to asi nějak tak, že nový kód se musí vyžádat v Mercedesu, není to jen tak, že si tam každý kdo má diagnostiku nacpe kód jaký chce. Nevím jak to přesně je, protože to nedělám, ale nějak tak by to mělo být.
Jestli se Ti klíč "chytil" i tak bych u něj asi vyměnil baterii.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Michal71
Příspěvky: 273
Registrován: pát 04 dub 2008, 22:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Michal71 »

MB Ústí nechce mít se smártem nic společného, vlastní zkušenost. Od TP je nejlepší jet do Drážďan cca 16Eur za naprogramování vem si jen techničáky
SMART CityCoupe 0,6 (40)
alexcaj

Příspěvek od alexcaj »

Michal71 píše:MB Ústí nechce mít se smártem nic společného, vlastní zkušenost. Od TP je nejlepší jet do Drážďan cca 16Eur za naprogramování vem si jen techničáky
Moc dekuji za radu, stavim se tam :)
MATA BRABUSJ
Příspěvky: 13
Registrován: pon 30 črc 2007, 22:32
Bydliště: ustecky

Příspěvek od MATA BRABUSJ »

zdravim,diagnostiku mam a kody taky
Odpovědět