Jaký rozměr repráku v palubce

Šasí, tridion, panely, střecha, ...
Odpovědět
Petan

Jaký rozměr repráku v palubce

Příspěvek od Petan »

Nevite nekdo, jaky je rozmer tech reprobeden, co jsou u City COupe, co jsou umisteny v palubce? A take nejaky navod, jak se k nim dostat? :)
marcus

Příspěvek od marcus »

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj tak toto mam uplne prestudovane hehe povodne su tam 10cm ale daju sa tam dat aj ine po uprave samozrejme a ako to cele vymenit su 2 moznosti jedna uplne zlozita ( odstrojit celu palubovku) a druha ak niesi 190cm a 100kg prasiatko ako ja tak v poho da sa to namontovat zo spodu ako mas nohy tak das prec tie cierne papierovo neviem ake kryty ale ak chces davat dole celu pristrojovku tak mam super foto manual ako to urobit a nieje to az take tazke asi 20 skrutiek ;)
marcus

Příspěvek od marcus »

Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

To je dobrej manu?l. Nevim teda jestli bych to podle n?j zvl?dnul rozebrat, ale po??d lep?? n?co ne? nic! Kam na to chod?? chlape?! :D OK nechci vyzv?dat, hlavn? ?e porad??. U? jsem se ptal v jin? rubrice, ale nikdo neodpov?d?l... nev?? tak? n?hodou, jak se sundavaj? r?me?ky z t?ch p??stroj? na sledov?n? tlaku a teploty? 8)
Petan

Příspěvek od Petan »

No ja bych tam potreboval narvat 16tky :)
marcus

Příspěvek od marcus »

heh hrubou silou ;) mne osobne isli v poho len som trosku potiahol a boli von
marcus

Příspěvek od marcus »

Dyk aspon viem ako kukas moje prispevky :?

http://smartmaniacs.co.uk/forums/forumdisplay.php?f=80
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

marcus píše:Dyk aspon viem ako kukas moje prispevky :?

http://smartmaniacs.co.uk/forums/forumdisplay.php?f=80
Se omlov?m za malinkatou nepozornost :oops:
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Tak jsem podrobn?ji juknul na http://smartmaniacs.co.uk/forums/forumdisplay.php?f=80 a zjistil, ?e se mus?m zaregistrovat, abych se k n??emu v?bec dostal. Te? nejsp?? ?ek?m na schv?len? administr?torem, tak a? to prob?hne, snad i n?co uvid?m :wink:
marcus

Příspěvek od marcus »

no ja som uz tam zaregistrovany a neviem ci som musel ked som si chel citaac clanky uz naozaj neviem...ale konfirmacny email ti pride na email ktory si tam zadal potom uz len kilknes na linku potvrdis a ficis hehe nieco nastuduj a dones sem nech vieme :D
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Tak mi dnes p?i?el potvrzovac? email na adresu kterou jsem uv?d?l v registraci a po potvrzen? registrace i z m? strany u? m??u nahl??et kam se mi zachce. Nefungovalo zejm?na prohl??en? t?mat, kter? maj? ikonku s vysac?m z?mkem. Postahoval jsem si n?jak? manu?ly a fotky, tak jsem zase o n?co chyt?ej??, ale je tam toho stra?n? moc, tak?e jsem se neprokousal ani do 1/4 a to mluv?m jen o Roadster F?ru :shock:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
marcus

Příspěvek od marcus »

a to tam je este archiv :lol:
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

MeinGott :shock:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Odpovědět