JVV 2013

srazy, propagace, financování
Odpovědět
danda
Příspěvky: 59
Registrován: úte 30 bře 2010, 19:43
Bydliště: Praha

Příspěvek od danda »

Sraz byl peknej, priste prijedu zas.
MausX
Příspěvky: 437
Registrován: úte 25 srp 2009, 08:07
Bydliště: Bohumín

Příspěvek od MausX »

Moje fotografie. Je tam vse co jsem nafotil. Tak se omlouvam kdyz se na me musite divat nekolik fotek za sebou :)

http://mausx.rajce.idnes.cz/JVV_2013/
Naposledy upravil(a) MausX dne pon 29 dub 2013, 20:42, celkem upraveno 1 x.
SMART MC01 - PULSE 0,8 CDi, Stream Green + Twister Yellow
19.03.2012 -> 119158 Km
19.03.2013 -> 137042 Km
19.03.2014 -> 158642 Km
Uživatelský avatar
ufo
Příspěvky: 350
Registrován: čtv 02 dub 2009, 13:56
Bydliště: Kladno

Příspěvek od ufo »

Zvoník píše:
ufo píše::roll: ...že jsme nedostali objednaný oběd ve Spartě (někdo si ho vzal místo nás a proto jsme museli čekat až ho dovyrobí ) kde jsme se opozdili s jídlem a následně proto nám celá kolona ujela a to doslova,odjezd měl být ve 14,30 a odjíždělo se ve 14,15 a my ještě dojídali
Zbyly nám nevyzvednuté špagety, byly totiž v objednávce a nikdo je nechtěl. My je připravíme. Chcete je? A dostal jsem je tedy. Byl k nim i salát. .... taky tam jedna číšnice lítala s jedním gulášem...
Tak ty můžeš mít klidnou dušičku :wink: ..my měli obj.kuřecí steak, ...tak to byl někdo jiný... :!:
Ono tím jak jsme pospíchali za váma, tak muž to přehnal s "rychlostí" a dostal svalové křeče.....teď mu slouží po transplantaci plíce, ale zase né nohy...no co se dá dělat.
Jinak samo, díky za sraz, nemůže být vše na 100 % :)
Divoká vosa = For4 1,3 PULSE zlato-černý
Zvoník
Příspěvky: 245
Registrován: pon 22 lis 2010, 20:25
Bydliště: Praha 6, Kladenská ulice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zvoník »

ufo píše:.....teď mu slouží po transplantaci plíce, ale zase né nohy...no co se dá dělat.
K tomuto mohu doporučit radu, kde si fakt nedělám legraci, ale doporučuji na základě osobních i jiných zkušeností lidí, co to použili. Přípravek se jmenuje ALAVIS MSM pro koně a pony. Je to přírodní produkt jako potravní doplněk bez jakýchkoli vedlejších účinků. Sežene se ve zvěrolékárně nebo jde poslat z internetového obchodu. Musí být pro koně s pony, nikoliv pro kočky a psy. Je jich totiž více druhů. Je to protizánětlivý přípravek pro klouby a svaly na celkovou dobrou kondici koní. Jelikož se koňské tělo hodně podobá složením lidskému, účinkuje to výborně i na lidi. Já mám již totiž dost pokročilou artrózu v kolenou a chodil jsem kvůli tomu přede dvěma lety i holi a tahali mi často výpotky z kolenou. Alavis mi umožnil hůl odložit bez asistence léčení ortopédem a jeho neúčinným GS Condro apod. a problémy zázračně skončily. Lidé, kteří mi to doporučili, postavili na nohy sami sebe i jiné právě tímto potravním doplňkem. Šel jsem do toho tenkrát s tím, že na sobě nemůžu nic pokazit. Můj lékař mi to užívání po prostudování odsouhlasil a řekl jen suše, že kdyby to bylo oficiálně pro lidi, bude to desetkrát dražší a prý zvažuje to šířit ústně dál.
Nemám počítač, jenom mobil.
A nemám velký auto. Smartík zváný Borůvka z Řípu zahynul na poli... Je již nově zastoupen černým Smartkem diesel cabrio pokřtěným Hašlerka!
danda
Příspěvky: 59
Registrován: úte 30 bře 2010, 19:43
Bydliště: Praha

Příspěvek od danda »

Pravda, alavis pouziva spousta mych kolegu sportovcu napric ruznymi silovymi a vytrvalostnimi sporty. Je o o MNOHO levnejsi nez klasicka kloubni vyziva a nemuzou si to vynachvalit.
Dawe
Smart ACE
Příspěvky: 817
Registrován: úte 16 led 2007, 21:39
Bydliště: Ostrava - Šenov

Příspěvek od Dawe »

Taky děkujeme s Cardou za sraz, bylo super:D. Snad bude moct příště na delší dobu. Co se týká organizace, tak super a za jedna. Jelikož jsme přijeli neplánovaně a bez znalostí programu, tak jsme nezůstali nikde ztraceni, ani opuštěni. Ještě jednou velké díky organizátorům.
For Two Pasion 07 (Mimi) 1.11.2008 najeto 1750 km
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

v jeskynich ten chytak s baterkou byl od mirka dobry :-) *1*
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Ivojah
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 14 led 2010, 10:05
Bydliště: Brno

JVV - 2013

Příspěvek od Ivojah »

Děkuji za možnost být přítomen spolu s manželkou Janou letošnímu klubovému setkání, bylo organizačně detailně připraveno všechno fungovalo jak mělo – Barbora, Xlukas, Gibon jestli ještě někdo a mi promine. Informace na plánku byly bezvadně srozumitelné program s dosti vysoko nastavenou lakou a to tak, že výšlap k náhledu do propasti jak jsme se v kolektivu shodli již "nešlo" zdolat :D není dále co dodat.
A též maličkost - fólie s názvem akce bude ještě chvíli sloužit chytře reklamnímu účelu Smart Autoklubu v otázce zájemcům co to je JVV 2013? Byl to příjemně strávený čas s ostatními účastníky srazu ano určitě se povedl. I počasí vyšlo první den letní teplo, druhý den o poznání chladněji ale nepršelo!

Škoda, že jste chyběli Dyku77 a Kimby – jste sympatický pár jak jsem vyděl z fotek a někdy se přece musíte zase objevit mezi ostatními členy jak já říkám „naživo“? Přišla na to i řeč v kolektivu účastníků vzpomínají a opět by vás rádi viděli mezi sebou. Zpočátku přípravy JVV na informačních stránkách o konání akce to vypadalo tak dobře, byl tu i jistý příslib účasti a pak se něco pokazilo. Dyku a chceš nebo ne je to Tvůj klub i když říkáme „náš“ pouze Ty jsi podepsán na ustavující listině Smart Autoklub občanské sdružení – jsi a zůstáváš vedoucím klubu. Pasivita vzhledem k Tvým minulým aktivitám mi k Tobě naprosto nepasuje. „Co valná hromada- nic :roll: :D *?“ Tak opět vezmi do rukou pádlo klubu vesluj a reprezentuj klub v celé šíři aktivit. A mimochodem roadster na setkání scházel ostatní modelové řady zastoupeny byly tak se do toho zase vlož a ukažte se v tom vašem červeném i když tento je žlutý O---O. . A za tuto poznámku nebuď naštvaný ano? - ahoj Ivo
ObrázekObrázekObrázek
Smart40kW MCO1, je to atypické, pohledné a sympatické auto včetně jeho výkonu.
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

Ivo, děkuji za tvá slova, určitě se osobně uvidíme, neumřeli jsme :-)
na podzim (nějak po létu a po dovolených) se pokusíme něco vytvořit a jistě budeš zván :-)

Proč atd si nechám já osobně na osobní debatu, moc jsem si přála vidět se po delší době s Ufounovic rodinkou a Thierlovými, budu věřit, že za pár měsíců ta šance bude!

Užijte si léto (snad nějaké bude), načerpejte síly a pak to probereme :-)
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
ufo
Příspěvky: 350
Registrován: čtv 02 dub 2009, 13:56
Bydliště: Kladno

Příspěvek od ufo »

I my jsme na vás mysleli Kimby a Dyku- díky. Určitě se to opět povede.

Taky děkujem za radu na nohy, ale je to trochu složitější, bez povolení lékařů z transplantačního si nemůže vzít ani prášek na hlavu. Vše se musí konzultovat s nima, může to mít vliv na ostaních mnoho léků, které pobírá.
Spíš než klouby , ale neslouží svaly o které přišel při nemoci a pak ještě dlouhou anestézií při transplantaci 6-7 hod. - svaly atrofují - "odumírají" a těžko se obnovují zpět.
Ale dík. :wink:
Divoká vosa = For4 1,3 PULSE zlato-černý
Roman Milo
Příspěvky: 307
Registrován: pát 04 led 2013, 14:33
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Roman Milo »

Zdravím ufo, seděli jsme spolu u oběda. Jste fajn dvojka.
Uživatelský avatar
Ivojah
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 14 led 2010, 10:05
Bydliště: Brno

Hezké fotky

Příspěvek od Ivojah »

Fotky Blanka, ufo, Dana - známé fotky v hezkých rámečcích ale všechny fotky jsou hezké nemám tam co ze svého mobilu dodávat a je z čeho vybírat do albíčka z JVV Hranice 2013 tak všem dík a tak někdy někde příště zase na srazu. Ivo
Smart40kW MCO1, je to atypické, pohledné a sympatické auto včetně jeho výkonu.
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 951
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

Moc nás to mrzí, že jsem se aspoň neviděl a nevyfotil s fajn lidičkama, když už jsme se tam na skok stavili. Tu je důkaz, Jurikův pramen.
Obrázek
Fortwo 0,8 cdi 2002
Uživatelský avatar
Blanka0600
Smart ACE
Příspěvky: 1374
Registrován: ned 06 dub 2008, 18:30
Bydliště: Říčany u Prahy

Příspěvek od Blanka0600 »

Karle, my Ti přeci věříme :wink: ale nevím, kdy příště, teď jsi to měl blízko - dálky jezdit nechceš?
Dnešek bude krásnější než včerejšek
><><><><><><><><><><><><><
Smart ForFour 453, 66 kW, r. 2015
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 951
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

Blani, dnes bych nejel ani poloviční cestu, pač bych neudržel volant, jak mě bolí obě ruky. Zdena ta max. do Ústí, nebo Lanškrouna, ale pouze fordem. A to bylo jen zkušebně, ta fotka, pač mi sem nešly vkládat. Tak mě to MausX učil. :wink:
Fortwo 0,8 cdi 2002
Odpovědět