smartcars Mecheche 2014 - tradicny jarny zraz

srazy, propagace, financování
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dana
Příspěvky: 194
Registrován: sob 20 úno 2010, 12:49
Bydliště: Bzenec

Příspěvek od Dana »

jo jo .... :?
Dana
Uživatelský avatar
Ivojah
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 14 led 2010, 10:05
Bydliště: Brno

Fakt dobrý

Příspěvek od Ivojah »

Jsem docela rád, že jsme se mohli s manželkou účastnit moto-společenský-zábavné aktivity slovenského klubu Smartcars. Akce byla velmi dobře připravena - program, ubytování, stravování a každý si mohl vybrat, do jaké aktivity se zapojí. Jurko *1* při hodnocení akce „pri opékačke“ – excelentní, poděkoval svému týmu za přípravu akce a potlesk účastníků hovořil za vše a účastníky jsme byli i my! „Tuška“ byla k nezastavení byla vidět všude a vždy s úsměvem a pohledem do očí pátrala, zda je každému vyhověno. Ano cítili jsme se dobře v kolektivu přítomných mladých a mladších sympatických lidí. Potěšili mě svou účastí na Smartcars Mecheche Dyk77 a Kimby vážili dlouhou cestu z příhraničního severu Čech a ještě k tomu „čert aby to vzal“ :D -vyhráli 1. místo - diplom v moto orientační a vědomostní kvíz soutěží, 2. místo Markéta 3. místo O.Šálek, ale vlastně vyhráli všichni, kteří se aktivně soutěže zúčastnili!
„Ptákovinu“ kterou jsem zde na klubových stránkách před časem vznesl, který klub a kdy má JVV (jarní setkání)připravit – byl můj omyl uznávám! Klubovou akci může připravit pouze klub, který má pro tuto činnost „zapálené“ lidi – organizačně jde vždy o náročnou činnost. Být účastníkem nebo organizovat akci je „zatraceně“ rozdíl – tak ještě jednou díky *1* *1* Smartcars klube. (Slovensko jme „protáhli“ ještě o dva dny Ve¾ký Meder – „ zázračná léčivá horká voda“ a při cestě do Brna ještě Vodní dílo Gabčíkovo.
Jestli se ještě někdy akcí zúčastním - nevím spíše již ne. Na svůj rok odchodu do důchodu se při zpětném pohledu můžu dívat pouze „námořním dalekohledem“ můj i manželčin pobyt na tomto světě má již své „“doprovodné „“ programy nestojíme o ně ale co naděláme! Zúčastnili jsme se s manželkou v Lednici, v Hranicích a teď v Modre. Přece jenom jsem ještě „stihl“ být na některých akcích přítomen. Byl to dobrý počin – vstoupit a cítit se „smartclubákem“ . Tak a se aktivitám obou klubů i nadále daří smart-srazy jsou příjemným „přepnutím“ od běžných starostí života! Všechny zdravím! *1* :D O---O O--O
Smart40kW MCO1, je to atypické, pohledné a sympatické auto včetně jeho výkonu.
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

My jsme Jurkovi říkali, že se soutěže nezúčastníme, že si raději prohlédneme hrad, aby zbyla cena na jiné, ale nedal si říci ...
DYKIMBOVCI opět ...
Obrázek Obrázek

Nevyhráli jsme nic akorát tam, kde jsme nebyli :lol:

Takhle to začalo...

Obrázek

... a pak ...

Smartparáda 2007

Obrázek

Smartparáda 2008

Obrázek

Smartparáda 2013

Obrázek

Mecheche 2014

Obrázek
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Dana
Příspěvky: 194
Registrován: sob 20 úno 2010, 12:49
Bydliště: Bzenec

Příspěvek od Dana »

No prostě kdo umí, ten umí , tak proč se nezúčastnit. -O *pivo*
Dana
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

Ivo, moc děkuji, že jste také přijeli, že jsme se mohli osobně poznat i s manželkou.
Byla bych moc ráda, kdyby to nebyl poslední sraz či akce, které se spolu zúčastníte a budu doufat, že se zase někdy uvidíme!
Nyní mě/nás čekají trošku jiné povinnosti, ale budeme se snažit popř. kdyby jste někdy měli cestu směr Most a okolí, určitě vás rádi uvidíme.

Jinak moc hezky napsané celkově!
Akce byla opravdu moc fajn. A já jsem vždy ráda, že si lidé najdou čas, i když je dnešní doba hektická.
Mám co mám a jsem za to ráda
MausX
Příspěvky: 437
Registrován: úte 25 srp 2009, 08:07
Bydliště: Bohumín

Příspěvek od MausX »

Sice jsem zde podekovani jiz psal ale jeste jednou diky organizatorum, vsem lidickam a taky fotografum. Mate nadherne fotografie ktere perfektne zachycuji atmosferu.


A pane Ivo i kdyz jak sam pisete mate spoustu zivotnich zkusenosti za sebou je jich spousta pred vama. Tak urcite dorazte i priste. Dyt mezi Smarty ja krasne :)
SMART MC01 - PULSE 0,8 CDi, Stream Green + Twister Yellow
19.03.2012 -> 119158 Km
19.03.2013 -> 137042 Km
19.03.2014 -> 158642 Km
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

:shock: Dyku, tak to máte opravdu štěstí *1*

Ivojah - jsem ráda, že jsme se opět viděli. Třeba to přeci jen nebylo naposled :wink:
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Uživatelský avatar
Jurko
Smart ACE
Příspěvky: 1394
Registrován: úte 17 bře 2009, 11:40
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jurko »

ja by som rad dodal, ze podakovanie za organizaciu patri aj:

Marko583 + Petruska
Dusan + Slavka
a v neposlednom rade Duri + RavenS.

a Vam vsetkym za mile slova.... verte ze uz mame v mysli jesen :-D
smartcars.club
_F_A_C_E_B_O_O_K/ smart.slovensko web: smartcars.club

smart fortwo coupe 450 0,6 Red, smart fortwo coupe 451 0,8cdi Crystal White, smart forfour 453 Black to Yellow, smart crossblade original 0155
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

Děkujeme, na podzim se těšíme. Když si vzpomenu, jak jsme bloudili ve Vyhnich. Bludičky, no :lol:
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Greg
Příspěvky: 378
Registrován: stř 11 úno 2009, 22:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Greg »

Taktéž chválíme a děkujeme pořadatelům *1*
WWW.SMART-DILY.CZ
Kompletní služby okolo Smartů
Individuální dovoz z Německa, diagnostika, servis, náhradní díly, vrakoviště, příslušenství, povinné ručení ...

Ostrava-Hrabová, 500m od Makra
Oldrich Salek
Příspěvky: 195
Registrován: úte 17 úno 2009, 15:58
Bydliště: Havířov-Suchá
Kontaktovat uživatele:

jvv

Příspěvek od Oldrich Salek »

Panebože co jsou to tu za řeči že naposledy,že máme vše za sebou ,dokud nejsme mrtvi a udržíme moč a nohu na plynu tak jedeme zase,nás přece nikdy stř.....é nedostanou,jak říká Timko a spol. (-:*:-) O--O O---O *VV* a abych Martičko nezapoměl ten celý kovový nožík vystřelovací(nic moc) je můj dík Čolo
FOR TWO 800CDI SPORTLINE WEBASTO
FOR TWO COUPE BLACK
Toyota RAV 4
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

Oldo, přesně jsi to Ivovi napsal!
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
Ivojah
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 14 led 2010, 10:05
Bydliště: Brno

"Prezidenti" českého a slovenského Smart klubu

Příspěvek od Ivojah »

Pro ty kdo je neznáte osobně. Ne vždy se můžou „prezidenti“ českého Smart Autoklubu Dyk 77 a slovenského Smartcars klubu Jurko osobně setkat tak přidávám foto s přátelskou symbolikou. A hezké dámy vedle nich dodržely své umístění podle "mezinárodního protokolu" a stojí po boku mužů našich spřátelených klubů.

Jurko je prima, že jsi doplnil všechna jména provozního týmu který akci připravoval -Ty, Tuška, Marko583 + Petruska, Dusan + Slavka, Duri + RavenS. Jmenoval jsi je, ale já si je nezapamatoval – zasloužili jste si poděkování všichni o tom žádná!


Obrázek

Nu a s tou mojí účastí jsem přece napsal „asi ne“ neřekl jsem jasné „ne“! Foto je z mobilu a nějak dobrý fotograf asi nejsem tak kvalitu snímků neposuzujte! Přeji hezký den.
Smart40kW MCO1, je to atypické, pohledné a sympatické auto včetně jeho výkonu.
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

Ivo, ty jsou nádherný *srd1*
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Uživatelský avatar
Dana
Příspěvky: 194
Registrován: sob 20 úno 2010, 12:49
Bydliště: Bzenec

Příspěvek od Dana »

opravdu perfektní fotky a dobře napsané *smart*
Dana
Odpovědět