Jsem Smartem překvapen!

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

Pět lidí s bagáží je moc. S velkým autem tak akorát pro 4 lidi. Smart v tomhle vede - 2 lidi, dva kufry :wink:
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
misslonely

Re: Jsem Smartem překvapen!

Příspěvek od misslonely »

Zdravím Zvoníka,
taky jezdím Borůvkou, tak se k tomu jen hlásím veřejně


quote="Zvoník"]Zdravím všechny. Jsem tady nový.
Škodivka felda benzín po 340 tisících stále dobře jezdí bez žraní oleje a bez výměny rozvodů, ale po 16ti letech tak zrezla, že půjde do šrotu. Už na mě i pršelo. Nastoupil Smart 30 z autobazaru s najetými 90ti tisíci a v dieselu. Stejně jsem v tý škodivce jezdil převážně sám. Mám ho od září a zatím je vše v pohodě. Spotřeba paliva v průměru 1 km za 1,1 Kč, a většina po městě, čili dobrý. Když se cena paliva (nedej Bože) zdraží o 100%, budu jezdit za stejně na 1 km jako jsem jezdil donedávna s feldou.
Jinak ke mně: Jsem skutečným zvoníkem a jezdím pravidelně obsluhovat zvony i na hoře Říp. Vyjet ale do toho krpálu autem byl vždycky problém a když bylo mokro, bylo to vždy takřka nemožné. Začátkem listopadu jsem začal marodit s kolenem, pršelo a všude spousta listí, čili vražedná kombinace na vyjetí na Říp a pak zvonit. Ale to už jsem měl Smarta! Risknul jsem to. Na jedničku na skutečně málo plynu to vyjelo nahoru jako traktůrek naprosto bez klouzání a blikání na mě nějakými kontrolkami! Když jsem pak sjel dolů, pasoval jsem Smarta na pravé ,,zvonické auto'' s přezdívkou Borůvka, protože má tmavě modrou barvu v kombinaci s černou a na Říp jen tak něco nevyjde. Až tomu dám v zimě řetězy, tak to snad poleze i po stromech. :-) Jinak je zatím v provozu denně a nezlobí.
Zvoník[/quote]
Zvoník
Příspěvky: 245
Registrován: pon 22 lis 2010, 20:25
Bydliště: Praha 6, Kladenská ulice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem Smartem překvapen!

Příspěvek od Zvoník »

misslonely píše:Zdravím Zvoníka,
taky jezdím Borůvkou, tak se k tomu jen hlásím veřejně

Zdravím všechny. Jsem tady nový.
Škodivka felda benzín po 340 tisících stále dobře jezdí bez žraní oleje a bez výměny rozvodů, ale po 16ti letech tak zrezla, že půjde do šrotu. Už na mě i pršelo. Nastoupil Smart 30 z autobazaru s najetými 90ti tisíci a v dieselu. Stejně jsem v tý škodivce jezdil převážně sám. Mám ho od září a zatím je vše v pohodě. Spotřeba paliva v průměru 1 km za 1,1 Kč, a většina po městě, čili dobrý. Když se cena paliva (nedej Bože) zdraží o 100%, budu jezdit za stejně na 1 km jako jsem jezdil donedávna s feldou.
Jinak ke mně: Jsem skutečným zvoníkem a jezdím pravidelně obsluhovat zvony i na hoře Říp. Vyjet ale do toho krpálu autem byl vždycky problém a když bylo mokro, bylo to vždy takřka nemožné. Začátkem listopadu jsem začal marodit s kolenem, pršelo a všude spousta listí, čili vražedná kombinace na vyjetí na Říp a pak zvonit. Ale to už jsem měl Smarta! Risknul jsem to. Na jedničku na skutečně málo plynu to vyjelo nahoru jako traktůrek naprosto bez klouzání a blikání na mě nějakými kontrolkami! Když jsem pak sjel dolů, pasoval jsem Smarta na pravé ,,zvonické auto'' s přezdívkou Borůvka, protože má tmavě modrou barvu v kombinaci s černou a na Říp jen tak něco nevyjde. Až tomu dám v zimě řetězy, tak to snad poleze i po stromech. :-) Jinak je zatím v provozu denně a nezlobí.
Zvoník
Nemám počítač, jenom mobil.
A nemám velký auto. Smartík zváný Borůvka z Řípu zahynul na poli... Je již nově zastoupen černým Smartkem diesel cabrio pokřtěným Hašlerka!
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

pane zvoniku ;-),
pred mesicem sem byl na ripu a dodnes nechapu, jak ho se smartem dokazes vyjet. to musis dat 1 uz dole a drzet ho celou dobu pod plynem. ono to stoupani neni plynule, ale je tam misto, kde je snad 50%. to by i stalo za zmereni, kolik je tam uhel stoupani.
stejne tak nechapu, jak to dolu ubrzdis. zvlast, kdyz tam chodi davy lidi ... nejake pako ti neuhne vcas a jak das nohu z plynu, tak si rikam, ze do toho kopce se neni sance rozjet.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Odpovědět