Vánoční dárky pro klubáky

srazy, propagace, financování
Jindřich
Smart ACE
Příspěvky: 1115
Registrován: pát 23 srp 2013, 11:51
Bydliště: Provodín 41

Příspěvek od Jindřich »

To je přesně, co jsem chtěl říct, ty malý věci na tom prakticky neuděláš, nemá to smysl, jedině něco většího jako je např. SMART přes půl dveří a pod. v podstatě to , co je vidět na fotkách co už Lukáš někomu dělal.
SMART CITY-Coupe,1999/06/40 kW,žlutý drak *trsám*
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2186
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Winterwolf »

xlukas.cz píše: winterwolf si na vlastni kuzi vyzkousel, jak spoluprace pri rezani funguje. pokud se mu neco nelibilo, zatim to nerekl. dodal data, vyzvedl si vyrezane a slibil, ze doda folie.
Tak já bych jen dodal, že spolupráce fungovala na 1 s *. Folie jsem ještě nestihl dodat jelikož jsem byl teď 14 dní mimo republiku ,ale chystám se na to tento týden :wink:
Uživatelský avatar
matkal
Příspěvky: 122
Registrován: úte 28 dub 2009, 15:31
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Plotter nechat, nevyplácet :-), web zrenovovat zadarmo

Příspěvek od matkal »

Já jsem tedy kapkou v 2012 přispěl a jak chápu diskuzi, zřejmě k tomu tedy mám co mluvit.
Chvilku jsem tu nebyl, ale zase ne tak dlouho a o plotteru jsem si dnes přečetl naprosto náhodou. Myslím si, že pokud by se mu udělal trvalý banýrek na titulce, vedoucí k článku s alespoň základním popisem, co lze objednat s několika fotkami, mohlo by to někoho jako já alespoň trknout.

Podle mě je totiž vlastnictví plotru právě ten typ bonusu, který očekávám od jakéhokoli klubu a moc si vážím Lukáše, že je ochoten se tím vůbec zabývat, i když to zřejmě drhne. Přispěl jsem rád, ale nikdy mi nebylo moc jasné, na co vlastně. Spíš jsem to vnímal jako poplatek za to, že jsem si tu mohl cosi kdysi prodat. A to asi není moc správně.

Tím se tedy dostávám k lehce ožehavému tématu ceny hostingu, která tu jaksi bez odpovědi zapadla. V této branži se pohybuji a přijde mi cena 4500Kč ročně za hosting a doménu kulantně řečeno ZNAČNĚ tržní s ohledem např. na http://hosting.wedos.com/cs/webhosting.html .
Vlastním velké fórum a vím, že phpBB fórum je naprosto bezúdržbové, jednou za rok se nainstaluje bezpečnostní update. Nemluvě o tom, že současný design a úroveň stránek je strašná, stačí nahlédnout ke kolegům v SK, aby člověk viděl, jak hezké to může být.
Navíc od počátku nechápu, že club jako takový nemá žádný web, ale jen fórum, protože jsou tu tisíce informací, které máte v hlavách a stačilo by je jen roztřídit a provoz všech služeb by se zaplatil z reklamy a třeba takový eshop by ještě někomu vydělal na živobytí.

Pokud s tím máte problém, rád si to vezmu na starost a na vlastním redakčním systému vám rozjedu jednoduchý, pěkný a funkční web s administrací pro všechny správce a těch pár korun nákladu mých programátorů si zaplatím z reklamy Google, kterou do webu vložím.

Nu a nakonec lehké rýpnutí. V roce 2012 jsem se jen náznakem pokusil domluvit nějaký sraz navíc a pamětníci si možná najdou, že ono tu něco uspořádat zase není takový med.

Z vlastní zkušenosti vím, že žádný enthuziasmus není nekonečný a každého správce přemůže život. Je potřeba funkce delegovat a rozmělňovat, aby "vždy někdo měl čas a hlavně chu". Proto tu nikdo nedovolte, aby se hlavní admini hádali a už vůbec ne veřejně, protože to neskutečně poškozuje pověst fóra směrem k návštěvníkům.
Doporučuji toto téma vymazat (vyzkoušené řešení) a přenést ho k pivu, kde bude vyřešené rychleji, než řeknete SMART.
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

vyborne,
webhosting momentalne pretahujeme a uz melo byt zaplaceno - na zaklade dykova prikazu, ktery jsem prozatim neuposlechl. forum pobezi do 29.7. kdy je splatnost faktury.

jinak te musim upozornit na to, ze pokud je mne znamo, tak aktualne mame webhosting podle tveho odkazu za 230,- kc/mes + dph. ne za 25, jak je zakladni verze. po souctu s domenama se dostavam na nejakych 4150,- kc rocni poplatek vc. dph.

jestli se chces starat o dve fora, tak dyk ti musi schvalit, ze si beres forum k sobe. myslim, ze druzeta bude taky rad. mne je to uz jedno. delejte si tu co chcete. aktualni webhosting je u czechie a pozor cena obsahuje dph a domeny. jen si do toho stourejte. ja mam pocit, ze uz jsem stejne jednou nohou z klubu vylouceny.

verze fora 2.2 je vyhodna v tom, ze se o ni uz hackeri nezajimaji.

reklamy jsme zamitli. nejsme reklamni server.

mit stranky, tak se o ne musi nekdo starat a to dlouhodobe. ne ze se vytvori s nadsenim, potom se ctvrt roku udrzuji a nasledne jsou bez aktualizace - viz hodne hodne blogu a firemnich stranek. u fora neni potreba se o nic starat. jednou za cas se sem vyvesi upoutavka na sraz. ted jsem zapomnel na smarttimes :oops: :oops:
jasne, verze 3 je o necem uplne jinem. dokonce propojitelna s mobilni aplikaci.

k plotteru: cenik a typicke samolepky je mozne navrhnout. ale jak tu bylo zmineno na plotteru se delaji "velkoformatove" samolepky a tim padem kazdy chce jinak velkou atd. winterwolf i gibon je jasnym dukazem toho, ze pokud nekdo ma skutecny zajem o samolepky, tak si to zaridi a samolepky dostane. pokud ma nekdo pouze zajem rypat, tak zacne vytahovat nesmysly a je videt, ze nevi o cem mluvi. vim, ze ty vis o cem mluvis.

prispevky: ty se zacaly vybirat v souvislosti s poradanim srazu a prechodu na profesionalni webhosting. bylo totiz potreba platit zalohy a bohuzel se vyskytla i potreba platit za nektere sluzby kolem srazu - napr. budejovice rezervace parkoviste. v roznove jsme to zvladli na radhosti bezplatne. stejne pokud si vsimnes, tak prispivaji porad ti sami lide. penize se netuneluji, nerozdelujeme si je mezi sebe admini. a soucasne vidis, ze je skupinka lidi, kteri jsou aktivni sosaji informace a vubec se nestydi za to ze neposlou ani nejakou tu stovku. ona vyse prispevku neni nijak limitovana. mame cleny, kteri prispeli 1000 kc, resp. 1000 kc za auto a aut meli vic. neprispiva se za inzerci a prodane veci. znovu opakuju, ze je to jen a jen na svedomi kazdeho, kdo forum navstevuje, zdali a kolik prispeje.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

poslete si vanocni prani se smarti tematikou :-)
http://www.smartchristmasmoments.com/deSie/
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Odpovědět