Porucha motoru Smart mi onemocněl

Řešení problémů s motorem
Odpovědět
Speedman3

Porucha motoru Smart mi onemocněl

Příspěvek od Speedman3 »

Tak mam poruchu na Smartakovi,,coudi jako blazen a vubec nejede,,,tak sem skouknul motor,,a zustala mi stale otevrena p??vera ma maximum,,tak sem ji odpojil,a smart sice prestal coudit,,ale samozrejme ze nejede tak jak by mel,,pak sem ji dukladne vycistil,,uz facha,ale smart porad nejede jak by mel,,nejde vubec do otacek,,jako kdyby mel malo nafty,,jeste zkusim dat novej palivovej filtr,,,vic jak 100 nejede,no hruza,,kdyz chci nekoho predject tak musim asi 3 Km roztahnout sestku abych tam mel aspon tu stovku ale stejne mi to nepomuze,,protoze kdyz vybocim tak me zase zabrzni vitr :lol: :lol: ,,a jako na potvoru onemocnel i druhej smartak,,ten jezdi normalne,ale odesel tam senzor na zapinani vrtule u motoru,,takze se zapina kdy chce,,, :x :x
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Jakou p??v?ru m?? na mysli?
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Speedman3

Příspěvek od Speedman3 »

Je to priveru plniciho vzduchu k turbu.
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Hele a p??strojovka Ti nic neukazuje ? Je divn?, ?e by n?co ode?lo a nebyla k tomu n?jak? v?straha.
Co ten kou?? Nem?m s dieselem ??dnou praxi, ale u benz?nu se u kou?ivosti sleduje, jestli je kou? ?ern? ( ?patn? spalov?n? ) nebo fialov? ( spaluje se olej ) nebo moc p?ry ( do motoru vnik? voda ).
Diesel by m?l chodit dlouho. Jestli to net?hne, tak jde do motoru t?eba m?lo nafty. Diesel kdy? u? za?ne blbnout, tak to ?asto b?v? v h?ji vst?ikovac? ?erpadlo. Jen?e Tob? to hul? hodn?, tak jde mo?n? do motoru m?lo vzduchu a pak by mohla b?t z?vada i v turbu, ale nechci h?zet v?echny z?vady hned na turbo, tak?e jestli jsi dlouho nem?nil, vym?? filtry vzduch/nafta a uvid?? d?l, proto?e pokud nem?? u dieselu v po??dku tyhle dva elementy, tak nem? cenu d?l hledat z?vadu.

PS - kdy? u? takhle n?co rozeb?r?? tak z?rove? fo? fo? fo? !!! a ukl?dej do galerie. Jestli chce? ud?lat Blog na fotky, tak ?ekni ( n?zorn? p??klad http://dyk77.blog.cz/ )
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Olii05
Smart ACE
Příspěvky: 931
Registrován: sob 26 srp 2006, 23:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olii05 »

DYK:
Mohl bych t? poprosit o zhotoven? blogu?
V?bec netu??m o co go a jak na to d?ky :(
Odpovědět