pro moni a gibona

Kecy které nejsou k věci
Odpovědět
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

moni píše:
Gibon píše:Príšerne. Usnul jsem až v pul tretí a stával jsem ve 4:45. A pak jeste zápas. A tady jsou dneska všichni mlcenlivý a smutný.
nekeceeej, drív, neee?
kdo je mlcenlivej a smutnej???!?
Já.
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
moni

Příspěvek od moni »

Gibon píše:
moni píše:chces porídit rakev?ale setríme, místo na hlavu nezbude, budes jí mít o 20cm kratsí... :wink:
Budu mít o 20 cm kratší hlavu :?:
rakev... :twisted: nebo už jsi pro tu krásnou urnicku pod schodama...? :lol:
moni

Příspěvek od moni »

Gibon píše:
moni píše:
Gibon píše:Príšerne. Usnul jsem až v pul tretí a stával jsem ve 4:45. A pak jeste zápas. A tady jsou dneska všichni mlcenlivý a smutný.
nekeceeej, drív, neee?
kdo je mlcenlivej a smutnej???!?
Já.
proooo????
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

Dneska bych to teplé, tmavé místo vzal.
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
moni

Příspěvek od moni »

STAS1 píše:Ja jsem cekal, ze hodis do placu zas nejakou hlasku .... a vono nic :shock:
no co chces, je to jak cvicenej tulen v tomhle tematu...zasi.at jiny temata je jiny, zakazany..... :twisted: :lol:
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

moni píše:
Gibon píše:
moni píše:
Gibon píše:Príšerne. Usnul jsem až v pul tretí a stával jsem ve 4:45. A pak jeste zápas. A tady jsou dneska všichni mlcenlivý a smutný.
nekeceeej, drív, neee?
kdo je mlcenlivej a smutnej???!?
Já.
proooo????
Nejak to na me sedlo. A nechce se to pustit.
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
Uživatelský avatar
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262
Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy

Příspěvek od houska »

to chce maliny :lol:
houska mi už neříká pane
moni

Příspěvek od moni »

Gibon píše:
moni píše:
Gibon píše:
moni píše:
Gibon píše:Príšerne. Usnul jsem až v pul tretí a stával jsem ve 4:45. A pak jeste zápas. A tady jsou dneska všichni mlcenlivý a smutný.
nekeceeej, drív, neee?
kdo je mlcenlivej a smutnej???!?
Já.
proooo????
Nejak to na me sedlo. A nechce se to pustit.
tak si jdi stando lehnout, at jsi fit! :wink: no takhle te s houskou porazime raz dav!v tomhle deprimovaným stavu...
Uživatelský avatar
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262
Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy

Příspěvek od houska »

4 stranky za 3 hodiny tak tomu rikam fofr a to je jeste gibon bez nalady :lol:
houska mi už neříká pane
Uživatelský avatar
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262
Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy

Příspěvek od houska »

Gibon píše:
moni píše:
Gibon píše:Príšerne. Usnul jsem až v pul tretí a stával jsem ve 4:45. A pak jeste zápas. A tady jsou dneska všichni mlcenlivý a smutný.
nekeceeej, drív, neee?
kdo je mlcenlivej a smutnej???!?
Já.
si dostal kanara co?
houska mi už neříká pane
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

Prdlacky, kanáre. Ale prohrál jsem, to je pravda. 5:4 a to už jsem vedl 4:2. To zase lítala raketa vzduchem. A jaký pekný slova jsem kricel. Obcas se prisel podívat z vedlejších kurtu.
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
moni

Příspěvek od moni »

kua, tak se prober, nás vyklepnes vsechny ze dvou duvodu:
1)protoze ty to hrajes 4roky
2)protoze to nikdo krome tebe neumí pocitat.....
:wink: :lol:
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

Já vás šidit nebudu :twisted: Hohoho.
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
moni

Příspěvek od moni »

to chci videt, já si ríkala odkud te neznám a to jsi ty, ten potulný handlír ze staromáku!prodals mi stporocentne pravy svycarrsky hodinky!
zn.:made in china! :lol:
moni

Příspěvek od moni »

nejak me zacalo bolet brisko, asi jsem uz toho vypila vic, nez zvládám... :cry:
Odpovědět