flees: mám pár dotaz?

Nechcete se registrovat a chcete něco sdělit ...
Uživatelský avatar
HOST1
Smart ACE
Příspěvky: 600
Registrován: ned 05 lis 2006, 22:39
Bydliště: Všude

flees: m?m p?r dotaz?

Příspěvek od HOST1 »

zdrav?m uva?uju o smartu a m?m p?r dotaz?...star?? typ smartu trp? n?jak v?razn? na n?co? m? nejak? neduh? konkretn? mne zaj?m? 0,8 cdi....zvl?dne tento motor v?cem?n? coura?ky po m?st? na krat?? vzd?lenost??? a pak je?t? m?li v?echny smarty p?evodovku jak sekvenci tak automatiku nebo byly i verze kde byla jen jedna mo?nost? a potom m? smart?k servo v z?kladu? co klima? ta asi bude jen u lep?? t??dy ?e? pls najde se n?kdo kdo mi odpov? na moje ot?zky? d?kuji flees
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Ahoj
Tak?e se star??m CDI zku?enost nem?m, ale ne? se najde n?kdo dal?? kdo odpov?, tak ?eknu alespo? n?co.
N?kde tady ve foru jsem ?etl, ?e se CDi na velmi kr?tk? trasy p??li? nehod?, proto?e t?m v?ce trp?.
Ve Smartech je v z?kladn? v?bav? sekven?n? p?evodovka s manu?ln?m ?azen?m a podle typu ( v?t?inou u dra???ch verz? ) se vyskytuje i ?azen? s mo?nost? p?ep?n?n? na automat a manu?l.
S t?mi dal??mi vychyt?vkami je to ?pln? stejn?. V?echno bylo za p??platek. Jenom mus?m ??ci, ?e servo je u Smartu podle m? ?pln? zbyte?nost stejn? tak jako klimatizace u verze Cabrio.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Libor Slivanský
Příspěvky: 266
Registrován: ned 04 čer 2006, 22:26
Bydliště: Vrané nad Vltavou, tel.604 439 838
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Libor Slivanský »

K tomu jestli volit benz?n nebo naftu ti nedok??u p?esn? odpov?d?t, v?hoda benz?nu je ni??? cena ojetiny, u nafty zase ni??? spot?eba. Mysl?m, ?e probl?m s naf??kem p?i coura?k?ch by ??dn? nastat nem?l. K p?evodovce asi tohle, z?kladn? modely maj? pouze sekvenci bez mo?nosti p?epnut? na automatiku. Servo v z?kladu nen? a ani nev?m k ?emu by bylo dobr?, vzhledem k zat??en? p?edn? n?pravy a ???i p?edn?ch pneu. No a klima taky nen? standartn? v?bava. Jinak ti mohu Smarta jenom doporu?it, je to super auto, jenom bych si p?i koupi asi d?val pozor na ujet? kilometry a nad 100 000 km bych se hodn? rozm??lel.
Naposledy upravil(a) Libor Slivanský dne čtv 09 lis 2006, 07:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

Br?cha te? koukal v N?mecku po bazarech na Smarta, a u p?ev??n? v?t?iny bylo upozorn?n?, ?e maj? nap?len? ventily (v?dy se jednalo o prvn? verzi a v benz?nu), servo je v modelech od roku 2003.
Uživatelský avatar
HOST1
Smart ACE
Příspěvky: 600
Registrován: ned 05 lis 2006, 22:39
Bydliště: Všude

Příspěvek od HOST1 »

zdrav?m tady op?t flees.. je?t? takov? dot?zek jestli se d? dodate?n? domontovat ?azen? u volantu a na kolik takov? sranda p?ijde, jestli se d? domontovat i do naft?ka a jestli se d? sehnat t?eba n?jak? jet? v zahrani??? tuto blbinu sice nemus?m m?t nutn? jen se tak kouk?m ??m by se sm?rt?k dal dolep?it :oops: d?kuji za reakci flees
Uživatelský avatar
bajza
Příspěvky: 145
Registrován: sob 04 lis 2006, 20:44
Bydliště: Budyne nad Ohrí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bajza »

Zdravim do naft?ka jde taky jen musi? m?t tiptronic ale p?iprav se na to ?e to bude st?t bal?k jedin? to vyndat z nejak? boura?ky ale t?ch asi moc nebude :(
Smart For Two . . . . . . . . . pár_fotek:

front 195/40/16 rear 215/35/16 DunlopSP9000

tel: 776 26 02 81
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

Jednou jsem to vid?l na n?meck?ch str?nk?ch volant brabus s ?azen?m na n?m vyjde kolem 20tis bez mont??e
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
HOST1
Smart ACE
Příspěvky: 600
Registrován: ned 05 lis 2006, 22:39
Bydliště: Všude

Příspěvek od HOST1 »

bajza píše:Zdravim do naft?ka jde taky jen musi? m?t tiptronic ale p?iprav se na to ?e to bude st?t bal?k jedin? to vyndat z nejak? boura?ky ale t?ch asi moc nebude :(
flees: tak tiptronik m? ka?d? smart ne? jen za p??platky se montoval sekvence a automat v jednom pokud jsem to spr?vn? vy?et z jin?ch reakc? na tomto foru :oops: pokud se pletu omlouv?m se... jinak u? brzy snad bude smart 800 cdi tak uvid?me
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Tak moje zku?enost je zase takov?, ?e do nov?ch voz? to v DCH montovali za p??platek v r?mci cel?ho "sportovn?ho paketu" a ten vy?el p?esn? na 33.655 K?. U Roadstera zahrnoval onen volant ( t??ramen? ), sportovn?j?? Alu kola ( spikeline R16 o proti p?vodn?m R15 ) a ko?enou ?ad?c? p?ku.
Proto je ot?zka jestli by Ti to v DCH dodate?n? namontovali samostatn
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

HOST1 píše:
flees: tak tiptronik m? ka?d? smart ne? jen za p??platky se montoval sekvence a automat v jednom pokud jsem to spr?vn? vy?et z jin?ch reakc? na tomto foru :oops: pokud se pletu omlouv?m se... jinak u? brzy snad bude smart 800 cdi tak uvid?me
M?? pravdu, zjednodu?en? jde jen o prota?en? kabl?k? od "?adic? p?ky" k ?adic?m ploutvi?k?m na volantu.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

Co se t??e tiptroniku to je koncern vw smart je softip a softouch.

softip. ?azen? bez pou?it? spojky. Sekven?n? 6-stup?ov? p?evodovka ?ad? nahoru a dol? po pouh?m poklepu na ?adic? p?ku. Kdy? se v?z zastav?, automaticky se za?ad? prvn? p?evodov? stupe?.

softouch. Automatick? p?evodovka s funkc? kickdown. Automatick? ?adic? program softouch se dod?v? s?riov? u modelu passion. Funkce kickdown umo??uje spont?nn? pod?azen? o jeden nebo dva stupn?. Sta?? se?l?pnout plynov? ped?l a? na podlahu a v okam?iku m?te k dispozici pln? v?kon motoru, co? ocen?te p?i p?edj??d?n?. Pro sportovn?j?? styl j?zdy m??ete stiskem tla??tka p?epnout na softip a ?adit manu?ln? - bez pou?it? spojky.

?azen? na volantu. Sportovn? ko?en? volant se 3 paprsky se zabudovan?m ?azen?m se dod?v? s?riov? u modelov? varianty BRABUS fortwo coup?, u ostatn?ch modelov?ch variant je k dispozici jako zvl??tn? v?bava. Dva p?ep?na?e na zadn? stran? volantu umo??uj? rychl? ?azen? nahoru i dol? ve stylu Formule 1, zcela bez pou?it? spojky. A v zat??k?ch z?stanou va?e ruce tam, kde maj? b?t - bezpe?n? na volantu.
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

Obrázek
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
bajza
Příspěvky: 145
Registrován: sob 04 lis 2006, 20:44
Bydliště: Budyne nad Ohrí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bajza »

HOST1 píše:
bajza píše:Zdravim do naft?ka jde taky jen musi? m?t tiptronic ale p?iprav se na to ?e to bude st?t bal?k jedin? to vyndat z nejak? boura?ky ale t?ch asi moc nebude :(
flees: tak tiptronik m? ka?d? smart ne? jen za p??platky se montoval sekvence a automat v jednom pokud jsem to spr?vn? vy?et z jin?ch reakc? na tomto foru :oops: pokud se pletu omlouv?m se... jinak u? brzy snad bude smart 800 cdi tak uvid?me
jo poplet sem to m?? pravdu :oops:
Smart For Two . . . . . . . . . pár_fotek:

front 195/40/16 rear 215/35/16 DunlopSP9000

tel: 776 26 02 81
Uživatelský avatar
HOST1
Smart ACE
Příspěvky: 600
Registrován: ned 05 lis 2006, 22:39
Bydliště: Všude

Příspěvek od HOST1 »

to david 600: ten volant je teda hodn? hust? ?lo by ho namontovat i s t?m aby v n?m fungoval airbag? nebo to m? n?jak? rozd?ln? konektory? vypad? mnohem l?p ne? origo smart?ck? :P
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Podle m? to airbag m?, ale pozor na tohle http://smart.wz.cz/viewtopic.php?t=33
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Odpovědět