Montáž mlhovek

Řešení problémů elektroinstalace, schémata, návrhy na změny
Odpovědět
smartak

Montáž mlhovek

Příspěvek od smartak »

Zdravim, mam taky mensi problemom s montazou hmloviek. Hlavny problem spociva v tom, ze som v aute nenasiel predpripravu na hmlovky, takze navody co som nasiel su mi na nic. Ma niekdo skusenost ako to zapojit ? Pripadne mi viete poradit kde by som zohnal nejaku schemu k tomu, pozeral som uz aj Dilensku prirucku co je tu na fore po nemecky, ale z tej sa teda moc nevyznam..
:(
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Re: Montáž hmloviek

Příspěvek od houzar »

smartak píše:Zdravim, mam taky mensi problemom s montazou hmloviek. Hlavny problem spociva v tom, ze som v aute nenasiel predpripravu na hmlovky, takze navody co som nasiel su mi na nic. Ma niekdo skusenost ako to zapojit ? Pripadne mi viete poradit kde by som zohnal nejaku schemu k tomu, pozeral som uz aj Dilensku prirucku co je tu na fore po nemecky, ale z tej sa teda moc nevyznam..
:(
pokud jsi zružný-vyveď si plusový kabel od baterie nebo pojistkovnice do prostoro pod přední kapotu napoj pojistku z ní potom přes spínací relé/bude ovládaná z kabiny/k mlhovkám pokud ještě zapojíš do obvodu relé rozpínací ovládané dálkovými světly tak ti budou mlhovky při zapnutí dálkových světel zhasínat dle vyhlášky /čr/
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
smartak

Re: Montáž hmloviek

Příspěvek od smartak »

houzar píše:
smartak píše:Zdravim, mam taky mensi problemom s montazou hmloviek. Hlavny problem spociva v tom, ze som v aute nenasiel predpripravu na hmlovky, takze navody co som nasiel su mi na nic. Ma niekdo skusenost ako to zapojit ? Pripadne mi viete poradit kde by som zohnal nejaku schemu k tomu, pozeral som uz aj Dilensku prirucku co je tu na fore po nemecky, ale z tej sa teda moc nevyznam..
:(
pokud jsi zružný-vyveď si plusový kabel od baterie nebo pojistkovnice do prostoro pod přední kapotu napoj pojistku z ní potom přes spínací relé/bude ovládaná z kabiny/k mlhovkám pokud ještě zapojíš do obvodu relé rozpínací ovládané dálkovými světly tak ti budou mlhovky při zapnutí dálkových světel zhasínat dle vyhlášky /čr/
Tato varianta prichadza do uvahy az ked sa nepodari rozsifrovat original zapojenie. S tymto problem nie je. Len sa to zdalo zbytocne, kedze tam poistka na hmlovky je a vyzera, ze to aj niekam vedie a je to zive, akurat sa k tomu nejak dopracovat.. Tym sme zabili pol dna.. :roll:
Teraz do pondelka zhanam nejake info a ked tak to zapojime nejak podobne..
Uživatelský avatar
Jirka
Příspěvky: 81
Registrován: stř 23 srp 2006, 23:13
Bydliště: Hostomice okr.Teplice

Příspěvek od Jirka »

ovládání relé se nechá zapojit buď na kostru a tlumená světla,nebo se kostra vezme z dálkového světla a plus z parkovaček. Obrázek
SMART - CITY-COUPE 599ccm/33kW/45HP
smartak

Příspěvek od smartak »

Hmlovky namontovane, dakujem vsetkym za rady, pomoc a nakres...
8)
Odpovědět