CD měnič

Řešení problémů elektroinstalace, schémata, návrhy na změny
Odpovědět
muzor

CD měnič

Příspěvek od muzor »

zdaravím Všechny smaráky, mám problém, CD měnič mi nechce vzit žádny cd, jen mi napiše SURFACE. Nemáte s tim někdo zkoušenost? 6a byste mi poradili co s tim, Dik předem
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Ted kdyz je zima, tak se muze zamlzit optika i CD a je to. Jinak jako prvni vec, bych zkusil, vymenit CD nebo vlozit cistici CD jestli se to u CD changeru dela, nebo sundat kryt a vycistit optiku rucne. Obcas to pomuze.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
muzor

Příspěvek od muzor »

no vyzkouším nejdřív to čistící cd a uvidim, snad to pomuže, dik za radu
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

S tim cisticim CD to snad neni ani rada, je to spis takova nouzovka. Efektnejsi je vzit vatovy stetecek na usi, trochu ironu a vycistit to. On ten stecek na cisticim CD jede moc rychle a nedostane se az na dno optiky laseru. Uvidis no.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
muzor

Příspěvek od muzor »

tak měnič sem vytáhl z auta, rozebral, pročistil jak čístícím cd, tak tou vatou i kapalinou na čištění mechanik a měnič se se mnou furt nebaví :( , vždycky mi hodí SURFACE a měj se :roll:
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

POdle příručky to znamená, že CD je vloženo obráceně nebo je znečištěné. Obráceně jsi ho asi nedal, tak to více neporadím.
Někdo řešil náhradu CD changeru Transmiterem, ale třeba půjde ještě spravit.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
dodo555
Smart ACE
Příspěvky: 723
Registrován: stř 12 lis 2008, 14:36
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dodo555 »

ja som ho dal tiez prvykrat obratene a divil som sa preco to nefunguje :oops: :lol:
smart passion 52kW 2007
smart passion 52kW 2008
smart ebike
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Hlavně ty "no name" co jsou stříbrný ze shora i zezdola, tam se to povede hned :)
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
muzor

Příspěvek od muzor »

taky mě to napadlo :D , tak jsem pro jistotu dal několik cd a každy jinak, ale u každyho to psalu tu chybu :( , no třeba najdu někoho na opravu, protože mě to docela štve, mám měnič v autě a je mi tam na dvě věci :roll:
Ještě by to chtělo vyměnit ty repračky, protože to jsou strašny chrčáky :) , neměnil to někdo z Vás? že byste mi dali nějkou radu, tady v tom jsem fakt amater, dik
Panter

Příspěvek od Panter »

muzor píše:taky mě to napadlo :D , tak jsem pro jistotu dal několik cd a každy jinak, ale u každyho to psalu tu chybu :( , no třeba najdu někoho na opravu, protože mě to docela štve, mám měnič v autě a je mi tam na dvě věci :roll:
Ještě by to chtělo vyměnit ty repračky, protože to jsou strašny chrčáky :) , neměnil to někdo z Vás? že byste mi dali nějkou radu, tady v tom jsem fakt amater, dik
ja jsem to menil, koukni do sekce muj tuning
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Ono ani v základu to nehraje špatně , ale musí tam být nainstalována tzv. "sound sada" ( originální díl pro Smart ) jinak to z ní jak telefonní sluchátko. Nebo udělat totální Upgrade jako Panter.
Taky hodně záleží na rádiu. Zkoušel jsem do Smartíka připojit rádio od SONY za nějakých před 6ti lety 6000,-Kč a hrálo to krásně dynamicky a jasně, tak jsem o 3 roky později koupil za 4.000,-Kč novější typ téhož rádia, protože se provedením hodilo do interiéru a bylo to ze začátku velké zklamání. Dlouho jsem si hrál s ekvalizerem, abych to nějak dostal do uší. Je to teď dobrý, ale to staré rádio je stejně lepší.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Odpovědět