Netěsní sklo

Šasí, tridion, panely, střecha, ...
Odpovědět
OGGY

Netěsní sklo

Příspěvek od OGGY »

Ahoj, máte někdo problém, že Vám zatéká(jedna kapka, ale nas*r*to) do auta nedovřením bočních oken??
Já mezi gumou a sklem prostrčím šroubovák???
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

To tam máš takovou vůli a jak to vypadá když hodně prší to tam můsí bejt hodně vody. :roll:
convoy

Příspěvek od convoy »

podobný problém měl kamarád na calibře, nutné seřídit dveře, nevím jak je to u smarta, ale bude to někde u pantů a zámku, nebo ale to bych neviděl moc pravděpodobný - vyměnit těsnění(gumu) okolo dveří

to může být problém u všech starších aut s bezrámovými dveřmi
OGGY

Příspěvek od OGGY »

Druzeta píše:To tam máš takovou vůli a jak to vypadá když hodně prší to tam můsí bejt hodně vody. :roll:
No to ani né, ale spíš kapičky. Byl jsem na "vapce" a koukám, když leštím přední okno a ejhle oni kapky stékaly zevnitř. To mne zarazilo asi nejvíc :idea: :wink:
OGGY

Příspěvek od OGGY »

convoy píše:podobný problém měl kamarád na calibře, nutné seřídit dveře, nevím jak je to u smarta, ale bude to někde u pantů a zámku, nebo ale to bych neviděl moc pravděpodobný - vyměnit těsnění(gumu) okolo dveří

to může být problém u všech starších aut s bezrámovými dveřmi


U smárta jsou u uchycení skla takvé plastové zarážky, podlemne bude stačit je trochu ubrousit, aby okno vyjíždelo co nejvíc a zamáčklo se d gumy :)
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

No jo wapkou to nemůžeš mejt :lol: , já mám vevnitř vodu i když to meju hadicej.
OGGY

Příspěvek od OGGY »

Druzeta píše:No jo wapkou to nemůžeš mejt :lol: , já mám vevnitř vodu i když to meju hadicej.
No jó, maminka říkala "čistota, půl zdraví" :lol: :lol: :lol:
Ricardo

Příspěvek od Ricardo »

dej foto jak to vypada :?
Mnel jsem neco takoveho dvere sedeli perfekt ale sklo nedolehalo asi o 0,5 cm :( tak mi to kamos srovnal nevim jak ale ted to sedi supr a nezateka ani kdyz meju hadici :P
pocitam ze sundal plast a priohnul jemne kovove ramy a vystuze dveri ja jsem spokojen :P *trsám*
Odpovědět