Pozdrav noveho clena

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Odpovědět
scorpi4

Pozdrav noveho clena

Příspěvek od scorpi4 »

Takze priatelia,dnesnym dnom som dalsim,co rozsiril Vase rady nie len teoreticky,ale aj prakticky..nebudem riesit,ze som smart kupil nie pre seba,ale pre frajerku.ta Tazko bude hladat nejaky problem..

Takze mi doviezli 02 Smart FourTwo Passion z anglicka...s normalnym,lavostrannym riadenim a s vymenenym novym motorom a prevodovkou..podla toho,co tu uz dva dni citam,ta 0,6 asi nebola najlepsia volba,ale tak ja mam vozovy park dost siroky, a jedno taketo malicke auticko to uz nebude snad zatazovat. najma,ak je ten motor naozaj po vymene,na co mam doklady a auto bolo kupene v mercedese v londine..co nie je samozrejme ziadna zaruka,ale na motor a prevodovku mam znova zaruku 100 tis km...co je tak na 5 rokov,kedze to bude len po meste behat.

Tolko na objasnenie. Vwsetkych Vas zaroven pozdravujem,a teda kedze som prispievatelom na nasich mnohych forach o autach,urcite zavitam casto aj sem..a tiez by som sa rad zucastnoval klubovych akcii a tak..proste nech to zije...krasny den.. 8)
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

Vítej v klubu.

Když už jsme u toho minule jsem viděl v Praze na českých značkách Smarta s pravostraným řízením. Jak je možný že to dostal na značky???
Já měl dva roky Opela s řízením na pravé straně a pak už mi ho nenechali projít na technický.
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
dodo555
Smart ACE
Příspěvky: 723
Registrován: stř 12 lis 2008, 14:36
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dodo555 »

Ahoj nech smartik poslucha, ty si ten co pisal na autobazar.eu?
smart passion 52kW 2007
smart passion 52kW 2008
smart ebike
scorpi4

Příspěvek od scorpi4 »

dodo555 píše:Ahoj nech smartik poslucha, ty si ten co pisal na autobazar.eu?
ahoj,ano,to som ja...vidim,ze svet je maly..:DD

vdaka za privitanie,ja sa do neho pustim a onedlho budem aj tu prispievat tak,ako na autobazar.eu
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

Gibon píše:Vítej v klubu.

Když už jsme u toho minule jsem viděl v Praze na českých značkách Smarta s pravostraným řízením. Jak je možný že to dostal na značky???
Já měl dva roky Opela s řízením na pravé straně a pak už mi ho nenechali projít na technický.
No jo, jenže ty jsi měll sjetý gumy a propadlou lékárničku.
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

Se mi zdá že nic nedostaneš od ježíška.
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

Dostanu, už mám objednáno. :lol:

Hele nevím co je na tom pravdy, ale auto s pravostraným řízením tu můžeš provozovat pokud prokážeš že jsi s tím jezdil v Anglii a tam to koupil, ale mám to z druhý ruky tak nevím co je na tom pravdy nebo jestli to je jen blábol.
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Pokud někdo prokáže že žil v Anglii, a přivezl si do Čech auto, tak na něj dostane normální značky, ale potom už to auto nejde na nikoho přehlásit, musí se jedině nechat vyřadit trvale z evidence.
scorpi4

Příspěvek od scorpi4 »

u nas to funguje tak,ze auto s pravostrannym soferovanim moze jazdit,ked ma poistku,stk a ek...ale kedze vo vyhlaske je jasne napisane,ze sa jazdi po pravej strane, a auto musi byt na to prisposobene,automaticky neprejde na stk..myslim,ze Vy to mate nejak podobne...je sranda,ze v anglicku jazdi asi 30% aut s lavostrannym riadenim, a su normalne prihlasene v anglicku..akurat maju svetla a par drobnosti inak..aha..este tachometer maju prehodeny na mile..

PS: ten tachometer mam aj ja tak nadstaveny..nevieme o nikom,kto by to vedel prepalit v softe? :roll: :lol:
Odpovědět