Motor u Smarta od Mitsubishi?

Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

tak tomu asi firma pěkně klapala když to měl dva roky a najel míň než průměrný důchodce 8)

pokud to budeš nechat někde polepovat tak a ti to rovnou sundaj a máš klid
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Blanka

Příspěvek od Blanka »

To fakt netuším jak to má s jeho firmou,ale v každém případě se chci těch jeho nálepek co nejrychleji zbavit protože se mi nelíbí.A moje polepky s reklamou nechám až na jaro.
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Polepy se dají sundat jen za tepla. Takže fén a pomalu nahřívat a tahat opatrně dolu. Venku bych to teď vůbec nedělal. Na Smartíkovi polepy moc dobře nedrží, takže by to mohlo jít dolu i na sluníčku.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Blanka

Příspěvek od Blanka »

Moc díky za rady jsem ráda že toto forum existuje,protože různých otázek z mé strany bude dost.Díky i za mého Smartíka.
Polepky už jsme odstranili dali jsme autíčko do prodejny do tepla tam to šlo skoro samo a teď nám je líto ho dát ven do zimy.
Chtěla jsem vložit foto jenže mi to nějak nejde s počítačem nejsem moc kámoška.[/img]
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Jak vkládat obrázky http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=96

Pokud toho nemáš moc na vložení tak mi je pošli, já je sem vystavím, ale naučit se to stejně musíš :lol: Zvládl to již každý
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

já doteď ne, ale snažím se, fakt :lol:
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

DYK77 píše:Polepy se dají sundat jen za tepla. Takže fén a pomalu nahřívat a tahat opatrně dolu. Venku bych to teď vůbec nedělal. Na Smartíkovi polepy moc dobře nedrží, takže by to mohlo jít dolu i na sluníčku.
Hááá hááá hááá to jsi mě rozesmál! Ten fén se dá aplikovat, ale s rozumem, půlka auta je plastová. A to že na Smartu něco nedrží, to je taky nesmysl. Záleží na typu folii a hlavně na tom co maj za lepidlo (taky spousta druhů). Pokud jde o potištěné folie, co se s nima dělaj polepy na auta a nedělal to nějakej dřevák z co nejlevnějších a auto ještě předtím očistil lihem, tak věř že držej kurevsky dobře! Takhle jsme sundavali folii z ex Kofoly, fén na nic protože se ta folie akorát natahovala a jinak se trhala na kousky 5 x 5 mm. Na odstranění je ideal venkovní teplota okolo 20 °C.

Z jara plánuju odstranit lva, tak můžeš přijet a předvést se :lol:


Lepidlo se dá v pohodě odstranit technickým benzinem.
Naposledy upravil(a) Jirka P dne úte 19 led 2010, 07:02, celkem upraveno 1 x.
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Pajik »

Blanka píše:Moc díky za rady jsem ráda že toto forum existuje,protože různých otázek z mé strany bude dost.Díky i za mého Smartíka.
Polepky už jsme odstranili dali jsme autíčko do prodejny do tepla tam to šlo skoro samo a teď nám je líto ho dát ven do zimy.
Chtěla jsem vložit foto jenže mi to nějak nejde s počítačem nejsem moc kámoška.[/img]
Do prodejny ? Jako, ze ted mate Smarta v samošce jo ? Hustyyyy.
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Blanka

Příspěvek od Blanka »

Já se taky snažím,ale obrázky mi tam moc nejdou-spíš vůbec.smartíka na profil mi tam nacpal manžel,ale víc jsme tam nedostali. :oops:
Blanka

Příspěvek od Blanka »

Né mezi housky :D ,ale reprobedny zn. Mission ,které taky mimo jiné prodáváme.Dala bych tam fotku,ale jsem fakt nemožná a nejde mi to. *zoufalec*
jardaspit
Příspěvky: 23
Registrován: ned 30 srp 2015, 20:05

Re: Motor u Smarta od Mitsubishi?

Příspěvek od jardaspit »

Ahoj, já jen pro majitele s motory mivec od mitsubishi http://www.autorevue.cz/10-spolehlivych ... nete-vedle
Rozvody řetěz - bez údržby. Nejsem zastáncem Japonské automobilové školy, ale do smarta 1,3 jsem šel (pro ženu) z důvodu statistické spolehlivosti - tyhle japonský motory chtějí fakt jen běžnou údržbu (filtry, olej, svíčky).
ForFour 2004 1.3 automat
Odpovědět